Quantcast
  • Blog je internet dnevnik u kome autor iznosi svoja razmišljanja na neku temu. Molimo vas da se pridržavate Pravilnika Bloga.

U prolazu...

Poruka
7.357
Pozdrav za sve Vas.
Nekako, kad odem, bilo gdje, svi putevi na kraju vraćaju me ovdje.Makar to bilo samo da poričitam šta ste to fino napisali. :)
Valjda je to onaj osjećaj - Lesi se vraća kući.Ipak je Krstarica moja prva net-ljubav, a prve ljubavi se ne zaboravljaju nikad. :)

Poslednja izmena:

Soradze

Ističe se
Poruka
2.624
Vreme ne prolazi. Prolazimo mi... :D Lepo ste to napisali... i meni je "Krstarica", tačnije blogeri, postalo više od navike. Čudno mi je, ali moram reći da osećam ljubav prema njima. Blogeri liče na veliku porodicu na čelu sa mama Ljiljom, koja deli sebe nesebično svima, nekada kažnjava tu svoju "decu", uglavnom ih obožava, pruža ruku da pridigne zbunjenog. Očaralo me je to što vidim da svako ima svoje mesto, svoj kvalitet i svoju cenu i što ne postoji konkurencija, već tolerancija, prijateljstvo, toplina i nadasve kultura. Verujem da mojim omiljenim blogerima ne smeta jedan verni čitalac sa ponekim komentarom. Lepo je Arry napisao da su blogeri predivni ljudi. Ne smem ni da pomislim za koliko bismo svi bili siromašniji da ne postojimo kao ovakvi. :heart:

Poruka
7.357
Soradze;bt246767:
Vreme ne prolazi. Prolazimo mi... :D Lepo ste to napisali... i meni je "Krstarica", tačnije blogeri, postalo više od navike. Čudno mi je, ali moram reći da osećam ljubav prema njima. Blogeri liče na veliku porodicu na čelu sa mama Ljiljom, koja deli sebe nesebično svima, nekada kažnjava tu svoju "decu", uglavnom ih obožava, pruža ruku da pridigne zbunjenog. Očaralo me je to što vidim da svako ima svoje mesto, svoj kvalitet i svoju cenu i što ne postoji konkurencija, već tolerancija, prijateljstvo, toplina i nadasve kultura. Verujem da mojim omiljenim blogerima ne smeta jedan verni čitalac sa ponekim komentarom. Lepo je Arry napisao da su blogeri predivni ljudi. Ne smem ni da pomislim za koliko bismo svi bili siromašniji da ne postojimo kao ovakvi. :heart:

:) :kpozdrav:

Poruka
7.357
skura58;bt246728:
I ja davno prestao da pišem ovde
al' često svratim.
Skoro sve stari.

Lijepo je vidjeti ta "stara lica" , uvijek.
Ne moramo stalno ni pisati.Toliko toga ima u nasim blogovima,
bice dovljno da se iscita, ponekad...i uvijek naidje neki nov citalac.
Licno volim izlistati vec neke zaboravljene, i vase i svoje tekstove.
Veliki pozdrav! :kpozdrav:

Poruka
7.357
Tražim u svojim starim blogovima neki zgodan koji bi poslužio,
bar za početak, da se polako okupi staro društvo i vrati na blog,
ako ništa drugo, ono da se pozdravimo - u prolazu ...:)
Ujedno da potaknemo sve nas zajedno da od ovog djelića foruma
napravimo ono što je oduvijek i bio, zbir odličnih tekstova na razne teme
i kutak lijepe energije.
Navika je čudo, blog nije kao stari, ni sama se nisam još sasvim navikla.
Koliko sam shvatlia, pomalo liči na bilo koji pdf koji ima svoje teme,
što i nije toliko loše.
Evo primjer, izvuče se lijepo stari blog i kao nov je :),
dakle s obzirom da i sami lako zaboravimo šta smo sve to kroz godine pisali,
a drugi se rijetko i vraćaju li traže nečiji blog, imamo priliku da na svjetlost dana
izvučemo naše prašnjave tekstove. I dodamo neki novi iste ili slične tematike.
Ili da to učinimo sa tekstovima ljudi koji su ostavili neizbrisiv trag,
a nisu tu iako se za neke nadam da ću ih opet sa zadovoljstvom čitati. :kpozdrav: