U prljagu - smece

Mozda sam trebao da sacekam, pa da zavrsim na odeljenju za lobotomiju, ili u zatvoru zbog ubistva iz nehata. I molim te, nemoj tu rec frekvencija da koristis, zvuci kao da su zene radio stanice kojima treba podesavati pijuuu pijju AM FM band. Mozda ako sam hteo da prizovem vanzemaljce . I nemoj mene da krivis ovde u fazonu ja sam nesto pogresio, hteo samo kres i sl gluposti, vec je ona zesca frikusha koja ne ume da Zachepiiiiiiiiiiii, dok joj se direktno ne kaze. Neko ko nema ni malo mere.


eee da si igrao kako je ona svirala, daleko bi dogurao. :zper:
ko tebe krivi? ako je situacija istinita, onda je smesna...mogu da zamislim tu scenu. msm, izvini, al' meni jeste smesno. :lol:

ili je samo bila zbunjena i stidljiva. znas da nekada ljudi da bi prikrili stidljivost puno pricaju.
 
jednom ja izaso s jednom ribom, odvela me u neki kafic dole na dunavu kod onih bazena, neznm kako se zove
sine razvezala neku spiku ne da da se dodje do reci
ja klinac bio, misio da to tako mora pa trpeo
ko velim sta saae pricaj staces valjda jednom jbte

i sta bude na kraju?
pala ebacina kakva se desi jednom u godini
muka mi se isplatila
valjda se naprimala jadna da jednom neko saslusa :lol:

samo sto sam sad drugaciji
ma kakav seks da me ceka ne mogu brate
ne mogu da trpim gluposti koje izlaze iz zenskih mozgova nema sanse
 
Znaci postoji jedan potez koji treba da uradis, i koji jedini fukcionise. A to je : STOP ! Zachepi, Ucuti, umukni........pa makar je vise nikada ne video u zivotu, jer sve vise verujem da samo to funkcionise.

Sta je sa tim Frikushama, koje misle da nagrada muskarcu treba da bude to, da on slusa njeno emotivno, zivotno ovakvo onakvo smece SMECE !!!, satima i satima i satima. I plus da kaze da je to razumevanje. Znas ono, On mene treba da razume. Ni malo uzbudljivo, ni malo interesantno, smece. Smece iz njenog egocentrizma.

Znaci sledeca devojka, Koja hoce da mi pricini zadovoljstvo. Evo sta treba da kaze: "



" Hvala.
Mislim da si je slusao sa zadovoljstvom,a ovde se samo foliras.Da je drugacije,rekao bi joj to sto imas i zaboravio da se tako nesto ikada desilo.... I da,slusaces opet i opet i opet...
 
Ma to vi devojke, fantazirate da neki muskarac obozava vase hronicne primenstrualne sindrome i da se zaljubljuje u to. Ja nisam takav, ne trpim te stvari samo da bih dobio pikado Uzgred biskop je dobra ideja. Zelim ja da upoznam osobu, ali inspirativnu. Da uzivam u njenom prisustvu, a ne da mi je tegoba. Sta je uostlom problem? Deficit u psihijatrima?
 
Ma to vi devojke, fantazirate da neki muskarac obozava vase hronicne primenstrualne sindrome i da se zaljubljuje u to. Ja nisam takav, ne trpim te stvari samo da bih dobio pikado Uzgred biskop je dobra ideja. Zelim ja da upoznam osobu, ali inspirativnu. Da uzivam u njenom prisustvu, a ne da mi je tegoba. Sta je uostlom problem? Deficit u psihijatrima?

dobra je ideja, ali za jedan izlazak... : /
 
Znaci postoji jedan potez koji treba da uradis, i koji jedini fukcionise. A to je : STOP ! Zachepi, Ucuti, umukni........pa makar je vise nikada ne video u zivotu, jer sve vise verujem da samo to funkcionise.

Sta je sa tim Frikushama, koje misle da nagrada muskarcu treba da bude to, da on slusa njeno emotivno, zivotno ovakvo onakvo smece SMECE !!!, satima i satima i satima. I plus da kaze da je to razumevanje. Znas ono, On mene treba da razume. Ni malo uzbudljivo, ni malo interesantno, smece. Smece iz njenog egocentrizma.

Znaci sledeca devojka, Koja hoce da mi pricini zadovoljstvo. Evo sta treba da kaze: "



" Hvala.

ja kazem Odhebi brate
 
Znaci postoji jedan potez koji treba da uradis, i koji jedini fukcionise. A to je : STOP ! Zachepi, Ucuti, umukni........pa makar je vise nikada ne video u zivotu, jer sve vise verujem da samo to funkcionise.

Sta je sa tim Frikushama, koje misle da nagrada muskarcu treba da bude to, da on slusa njeno emotivno, zivotno ovakvo onakvo smece SMECE !!!, satima i satima i satima. I plus da kaze da je to razumevanje. Znas ono, On mene treba da razume. Ni malo uzbudljivo, ni malo interesantno, smece. Smece iz njenog egocentrizma.

Znaci sledeca devojka, Koja hoce da mi pricini zadovoljstvo. Evo sta treba da kaze: "



" Hvala.


Za sta da ti kaze Hvala..?

Ako se nema sta i ne moze da razgovara sa partnerom i da ga saslussamo...onda ne treba ni da budemo sa njim..
 
Ma to vi devojke, fantazirate da neki muskarac obozava vase hronicne primenstrualne sindrome i da se zaljubljuje u to. Ja nisam takav, ne trpim te stvari samo da bih dobio pikado Uzgred biskop je dobra ideja. Zelim ja da upoznam osobu, ali inspirativnu. Da uzivam u njenom prisustvu, a ne da mi je tegoba. Sta je uostlom problem? Deficit u psihijatrima?

Similis simili gaudet ili da ti olaksam,slican se slicnom raduje.
 
Znaci postoji jedan potez koji treba da uradis, i koji jedini fukcionise. A to je : STOP ! Zachepi, Ucuti, umukni........pa makar je vise nikada ne video u zivotu, jer sve vise verujem da samo to funkcionise.

Sta je sa tim Frikushama, koje misle da nagrada muskarcu treba da bude to, da on slusa njeno emotivno, zivotno ovakvo onakvo smece SMECE !!!, satima i satima i satima. I plus da kaze da je to razumevanje. Znas ono, On mene treba da razume. Ni malo uzbudljivo, ni malo interesantno, smece. Smece iz njenog egocentrizma.

Znaci sledeca devojka, Koja hoce da mi pricini zadovoljstvo. Evo sta treba da kaze: "



" Hvala.
Baš te istraumirala, nema šta......................................
 

Back
Top