U početku beše reč ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gle! Novo kafanče. :radenska:
Evo našao se samo jedan poster za useljenje (nema veze sa tri moderatora :mrgreen:).

51613.jpg

Jok..nije krenula stranputicom...:lol:..već je diplomirala u roku sa desetkom,
zaposlila se u velikoj firmi i ubrzo dobila rukovodeće mesto...pa sad ona lupka
bivše velike "drugare" po ponosu...:mrgreen:

Nikad mi nisu bili jasni ovi isfrustrirani tipovi (nezavisno od pola) koji je neko šikanirao u školi pa oni to pamte 105 godina, i na kraju kad uspeju u životu, glavna im je stvar da se qurče pred onima koji su im palili šljage. :confused:

p.s. onaj koji ti je onda palio šljage, ako je danas npr. vulkanizer može to i sad učiniti, zato nemoj izazivati, džaba ti što voziš BMW, on te zna kao kmezu i takva ćeš i ostati u međuljudskim odnosima sa njim, DOK STE ŽIVI. :bye:

Nikad mi nisu bili jasni ovi isfrustrirani tipovi (nezavisno od pola) koji je neko šikanirao u školi pa oni to pamte 105 godina, i na kraju kad uspeju u životu, glavna im je stvar da se qurče pred onima koji su im palili šljage. :confused:

p.s. onaj koji ti je onda palio šljage, ako je danas npr. vulkanizer može to i sad učiniti, zato nemoj izazivati, džaba ti što voziš BMW, on te zna kao kmezu i takva ćeš i ostati u međuljudskim odnosima sa njim, DOK STE ŽIVI. :bye:

Istina..:D..ali mogu ti reći da nju danas baš boli uvce šta mi "vulkanizeri" mislimo..
..dok mi krpimo gume, ona sedne u avion pa opla u Rim na večeru..:confused:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back