У Нишу стационирана америчка војска?

a ko se to nije bunio......i sto se to nije javno objavilo u celoj zemlji nego nesto na mala vrata...da to neko ne ispipuje srbiju kako ce da reaguje.....koliko su stete i zla naneli srbiji cela amerika bi trebala malo duze da radi kako bi nadoknadili stetu....

http://www.vesti.rs/Vesti/Sutanovac-i-Bras-obisli-vrtic-koji-renovira-Nacionalna-garda-iz-Ohaja.html

Bilo u Dnevniku 2, u svim listovima.... pa gde ce ti ljudi da spavaju? Na Kosmetu?

A ne videh Obraz, Dveri i ostalu ekipu da su se nesto pobunili

Изрека не каже залуд: ''убица се увек враћа на место злочина''
А наши полтичари ..... па зар ти још увек верујеш да су то ... политичари?

ma ne verujem brate...samo pizdim...a ne mogu nista da promenim....sto rade sadasnji politicari to se nekad u srbiji ---kad je srbija bila drzava ---zvalo VELEIZDAJA...

Ae da sačekamo i Daču da nam kaže koju o ovome u Nišu ?:think:

Šta radi tuđa vojska u našem dvorištu...?:eek:

Eno ga Dača odneo 5 tepsija bureka i 2 gajbe Niškog u kasarnu.

Ja sam juče, danas je njegov red. Živela Amerika!

images

Још раније сам чуо да амери планирају да изграде некакав војни аеродром код Мерошине.
Такође и да планирају да у Србији отворе своје, не класичне базе, већ неке пунктове, седишта ... шта већ. Ниш је један од њих, а седиште треба да им буде у касарни која изгледа као дворац (улица која води ка Бубњу).
Ма чим су њихови војници ушли у Србију и баве се хуманитарним радом .... ту нешто опасно смрди. :think:

Још раније сам чуо да да амери планирају да изграде некакав војни аеродром код Мерошине.
Такође и да планирају да у Србији отворе своје, не класичне базе, већ неке пунктове, седишта ... шта већ. Ниш је један од њих, а седиште треба да им буде у касарни која изгледа као дворац (улица која води ка Бубњу).
Ма чим су њихови војници ушли у Србију и баве се хуманитарним радом .... ту нешто опасно смрди
. :think:

:dash: :dash: :dash: :dash: :dash: :dash: :dash:

preko im je potrebno ta teritorija posto apsolutno nigde u blizini nemaju bazu...... nemojte se glupirati.... jedini razlog je saradnja NG Ohaja i to je sve......

a naravno teorije zavere o vaskolikom neprijatelju koji je resio da raskomada Srbiju su u potpunosti tacne.....

Имамо избора, не треба се предавати!.
Даће Бог да се ослободимо од окупатора.
Сила Божија је јача од сваког зла, треба само имати вере!

Тина, јављај ти нама шта се тамо дешава ;)...Изгледа да су упали у касарну где сам 1993-1994. служио војску, на Комрену (јер је та касарна преко пута аеродрома)???:think:

Ma samo treba sto vise gledati 'Kosovski boj',pa kada ponosni srpski sinovi budu sakupili dovoljno hrabrosti mozda i proteramo te okupatore sto prave skole...Kako ih nije sramota...
Ta kasarna je najveca u Nisu,poznata i po tome sto pusta seljake u krugu kasarne da prave bale sena,pa ne vidim razlog zasto bi bio problem i da puste nekog Amerikanca...Mada,ne verujem da su Amerikanci tamo,mnogo tamo ima nase vojske...

Eno ga Dača odneo 5 tepsija bureka i 2 gajbe Niškog u kasarnu.

Ja sam juče, danas je njegov red. Živela Amerika!

images

zivela amerika to moze samo da kaze neko ko mrzi Srbiju i Srbe

to je isto ko da si rekao ZIEG HEIL 1943 dok nemci ubijaju 100 srba za 1 njihovog

da znam da vi LDP-ovci imate imalo savesti i srama - rekao bih ti tebi i ovom tvom kolegi iz cedine narkomanske LDP stranke - Daci Nis - da se stidite.

Ovako samo mogu da kazem da vas duboko prezirem i zalim sto smo ja i vi u istoj drzavi jer ocigledno da mi nismo jedan narod.

Vama je zelja da budete americki janicari i sluge a meni je zelja da se oslobodim americke okupacije.

to "razminiravanje" je samo izgovor za prikrivenu okupaciju.

oni su dosli tu i da ostanu

a narod nek i dalje glasa lopova tadica i nek se pita sto mu propada sve zivo, sto je nezaposlenost veca nego ikada u celoj nasoj istoriji, sto se deca ne radjaju, sto sve umire....

Mislis na ono na niskom aerodromu sto Rusi obavljaju i nikako da odu?

to je isto ko da si rekao ZIEG HEIL 1943 dok nemci ubijaju 100 srba za 1 njihovog

da znam da vi LDP-ovci imate imalo savesti i srama - rekao bih ti tebi i ovom tvom kolegi iz cedine narkomanske LDP stranke - Daci Nis - da se stidite.

Ovako samo mogu da kazem da vas duboko prezirem i zalim sto smo ja i vi u istoj drzavi jer ocigledno da mi nismo jedan narod.

Vama je zelja da budete americki janicari i sluge a meni je zelja da se oslobodim americke okupacije.

Nećeš da budeš ninđa? :(

Znaš kako kažu, il si ninđa ili si minđa. :per:

Neka si mu rekao,zaboravio si i da popljujes po komunustima usput... Znas ono crveni LDP-ovci,itd.

P.S. Zarez,molim te...

Ma samo treba sto vise gledati 'Kosovski boj',pa kada ponosni srpski sinovi budu sakupili dovoljno hrabrosti mozda i proteramo te okupatore sto prave skole...Kako ih nije sramota...
Ta kasarna je najveca u Nisu,poznata i po tome sto pusta seljake u krugu kasarne da prave bale sena,pa ne vidim razlog zasto bi bio problem i da puste nekog Amerikanca...Mada,ne verujem da su Amerikanci tamo,mnogo tamo ima nase vojske...
...И треба се молити Богу и благочестиво живети и онда ће Бог дати храброст и силу и коначну слободу.
Човече, овде се не ради о изградњи вртића већ о њиховом вршљању по југоисточној Србији а Ниш ће бити база, изгледа.

Иначе, док сам ја био на стражи у тој касарни ниједан сељак није могао да уђе и да узима сено!..:rtfm:...:)

http://www.vesti.rs/Vesti/Sutanovac-i-Bras-obisli-vrtic-koji-renovira-Nacionalna-garda-iz-Ohaja.html

Bilo u Dnevniku 2, u svim listovima.... pa gde ce ti ljudi da spavaju? Na Kosmetu?

A ne videh Obraz, Dveri i ostalu ekipu da su se nesto pobunili

da i ovo objavio press...ko to cita jos....a oni ne treba u srbiji u opste da borave a ne da spavaju....
jesu li to oni dosli da se uvere koliki ucinak su ostvarili svojim bombama ???? neverovatno....a sad cu i da pisem RVI ciji sam i ja clan....treba i mi da se stidimo...sram nas bilo....sta bi na ovo rekli nasi pali saborci----ZASTO SU ONI PALI ???? KAD SU SADASNJI KVAZIPOLITICARI PREDALI DRZAVU ZA KOJU SU ONI PALI NA TACNI.....ko ima pravo da se igra tako sa svojim narodom ?????

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/124/%D0%94%D1%80%D1%83%D1%88%D1%82%D0%B2%D0%BE/146761/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%86%D0%B8%D1%98%D0%B0+%D1%81%D1%80%D0%BF%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3+%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0+%D0%BE%D0%B4%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B5.html
Možda je to ovo...
Међународна војномедицинска вежба "МЕДЦЕУР" велика је промоција српског система одбране, рекао министар Драган Шутановац. На вежби, која се одржава у Нишу, учествује Војска Србије и представници оружаних снага још 14 земаља.

da i ovo objavio press...ko to cita jos....a oni ne treba u srbiji u opste da borave a ne da spavaju....
jesu li to oni dosli da se uvere koliki ucinak su ostvarili svojim bombama ???? neverovatno....a sad cu i da pisem RVI ciji sam i ja clan....treba i mi da se stidimo...sram nas bilo....sta bi na ovo rekli nasi pali saborci----ZASTO SU ONI PALI ???? KAD SU SADASNJI KVAZIPOLITICARI PREDALI DRZAVU ZA KOJU SU ONI PALI NA TACNI.....ko ima pravo da se igra tako sa svojim narodom ?????

Ovo pitanje si trebao da postavis kada je potpisan Kumanovski sporazum....

:dash: :dash: :dash: :dash: :dash: :dash: :dash:

preko im je potrebno ta teritorija posto apsolutno nigde u blizini nemaju bazu...... nemojte se glupirati.... jedini razlog je saradnja NG Ohaja i to je sve......

a naravno teorije zavere o vaskolikom neprijatelju koji je resio da raskomada Srbiju su u potpunosti tacne.....
Прво - написао сам не праве базе већ нешто треће.
Друго - какве теорије завере, какво раскомадање Србије :eek: Па видиш да Америка поштује и уважава територијални интегритет и суверинет Србије, није учествовала у сецесији Косова ... и уопште не притиска оне који га нису признали, да то учине. А и саме поједине земље су признале да трпе велике притиске ... што ли су то рекле :think: Такође Америка није имала баш никакву улогу у разбијању СФРЈ.
Свака завера успева на наивности (да не употребим тежу реч) онога против кога је усмерена.

Где ли ти живиш :think: Еееее земљо Индијо :dash: :dash: :dash: :dash: :dash: :dash: :dash:

da se ja pitam ovi okupatori na sluzbi u srbiji kao markelja bi dobili 24 sata da napuste srbiju ili bi koliko odmah bili uhapseni i zavrsili osudjeni na 40 godina robije zbog rusenja ustavnog poretka zemlje i podrivanja suvereniteta srbije

nedao bog markelji da radikali dodju na vlast a da se zatekne u srbiji , gulice robiju do kraja zivota :think:

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

naravno....

Back