У Нишу стационирана америчка војска?

Slušaj, Rusi nisu imali ništa protiv ni kad su nas bombardovali, tako da ne vidim što bi s oni zbog ovog uzrujavali...

Bas tako. Sve je to danas biznis, a rusi su svoj zavrsili kada su napravili dil za juzni tok. Amerikancima sigurno ne treba jos jedna baza pored Bondstila, odakle sasvim lako mogu da intervenisu bilo gde u Evropi, pogotovu ako im Ramstajn bude manje isplativ/ugrozen/nedovoljan.

Текст који кружи нетом заиста је интреигантан па га зато преносим:

"Zašto mediji ne pišu o ovome???
U niškoj kasarni u naselju Pantelej već 20 dana je stacionirana američka vojska! Svakog jutra i večeri imaju postrojavanje uz dizanje američke zastave! Takodje su stacionirani i na niškom aerodromu "Car Konstantin", za sada u šatorima. Smeštaju se i u Negotin, Belu Palanku ... a naša vojska izlazi i gotovo je nece biti u Jugoistočnoj Srbiji. A vamo nam mažu oči nekom gej paradom! "

Како ништа нема у медијима, нити се оглашавају странке, било би добро ако има нишлија који би потврдили или демантовали писанију.
Дај слике, линк....било шта?

A znaš koja im je omiljena domaća pesma?

Neka puca, puca, puca, nek' eksplodira... :lol:

Ти да промениш...слику на профилу..***...одавно ниси размишљао својом главом..

smiley_terminator-1.gif

Nije bre to tuđa vojska... Pod tuđom vojskom se podrazumeva okupator.

Ovo su bre, saveznici....

da bre saveznici koji okupiraju 20% Srbije :eek:

Ovako nesto samo LDP-ovski mozak moze ad smisli

Dal znas mozda u svetu ili bilo gde , nekog saveznika koji svom savezniku okupira deo zemlje, koji ne priznaje njegovu nezavisnost na celoj teritoji te drzave i ne dozvoljava policiji i vojsci svog "saveznika" pristup na celu teritoriju svoje drzave? :think:

Da si kojim slucajem ziveo u Srbiji od 1941 do 1945 tebi bi bili hitlerovi nacisti i srboubice glavni saveznici....... Tebi bi Hitler bio glavni saveznik

no sta drugo ocekivati od LDP-ovca nego antisrpsko i srbomrzacko delovanje

Već sam vam reko u jednom ranijem postu da su tu nato vojnici, ja sam konkretno video nemačke...

Rasčišćavaju zaostale neeksplodirane projektile na aerodromu...

Srbija je umrla definitivno Svabe se setaju Srbijom bez ispaljenog metka a i Ameri, jos koji dan kako je krenulo doce vam I BosanskoHercegovacka vojska

Bez Kosova Srbija nije drzava ....puche tikva

R.I.P
SERBIA

da bre saveznici koji okupiraju 20% Srbije :eek:

Ovako nesto samo LDP-ovski mozak moze ad smisli

Dal znas mozda u svetu ili bilo gde , nekog saveznika koji svom savezniku okupira deo zemlje, koji ne priznaje njegovu nezavisnost na celoj teritoji te drzave i ne dozvoljava policiji i vojsci svog "saveznika" pristup na celu teritoriju svoje drzave? :think:

Da si kojim slucajem ziveo u Srbiji od 1941 do 1945 tebi bi bili hitlerovi nacisti i srboubice glavni saveznici....... Tebi bi Hitler bio glavni saveznik

no sta drugo ocekivati od LDP-ovca nego antisrpsko i srbomrzacko delovanje

kAKVA BA sRBIJA STA JE TO GDJE JE TO vi jos uvijek pricate o nekakvoj famoznoj tvorevini koja je umrla onoga dan kada je Kosovo dobilo nezavisnost nema vas vi vise ne postojite ....vi ste sada samo marionete americke politike..nemate identiteta....jedina zemlja na Balkanu i na ex ju prostorima koja je izgubila teritoriju.

U niškoj kasarni u naselju Pantelej već 20 dana je stacionirana američka vojska! Svakog jutra i večeri imaju postrojavanje uz dizanje američke zastave! Takodje su stacionirani i na niškom aerodromu "Car Konstantin", za sada u šatorima. Smeštaju se i u Negotin, Belu Palanku ... a naša vojska izlazi i gotovo je nece biti u Jugoistočnoj Srbiji. A vamo nam mažu oči nekom gej paradom! "

Како ништа нема у медијима, нити се оглашавају странке, било би добро ако има нишлија који би потврдили или демантовали писанију.

na zalost ne bih se iznenadio....posto je nasa vojska povucena---od dimitrovgrada do nisa nema vojnika vojske srbije---100 km bez vojnika---mozda su resili da taj prostor militarizuju sa NATO -vojnicima....
nego mene zanimaju druge stvari kao na primer
KO JE DOZVOLIO DA NATO VOJNICI BORAVE NA TERITORIJI SRBIJE...PA JOS I POPRAVLJAJU NEKE SKOLE ?????
KOLIKO JE MENI POZNATO PODIZANJE TUDJE ZASTAVE NA JARBOL I ODAVANJE VOJNICKE POCASTI STRANIH VOJNIKA U SRBIJI NIJE ZAKONOM DOZVOLJENO OSIM AKO TAJ DEO GDE JE JEDINICA STACIONIRANA NIJE VOJNICKI OSVOJEN ???? ko je smeo da donese ovakve odluke bez narodne skupstine ili referenduma ????
da li ovo znaci da smo mi kapitulirali kao zemlja ...?????

Ja ne znam za ovo. I ako ih ima, ne vide se.

a ovi sto pre mesec dana renoviraju skolu u prokuplju ,i ovi sto renoviraju po pirotu ????
ma koje licemerstvo.....pre 10 godina su te iste skole bombardovali a sad ih kao renoviraju....kako se usudjuju nasi politicari da nas toliko ponizavaju....

Lepo si rekao, to se nasi politicari ponizavaju.
Nije mi jasno sta ovaj Daca prica, aerodrom je ociscen od bombi jos prosle godine od strane Rusa.

O svemu ovome stvarno nema informacija u medijima, bar ja nisam ništa čula, a mogu nezvanično da potvrdim da amerčike vojske ima u Nišu (jedan moj rođak radi kao vojno lice), stacionirani su negde oko aerodroma, navodno vrše razminiravanje terena, ali je u planu i neka vrsta vojno-sanitetske vežbe.Kakve će to posledice da ima po nas i našu državu, videćemo, ali je očigledno da nemamo izbora!

Opravlja skole i domove.... dok su rmbacili u Prokuplju niste se nesto bunili....

a ko se to nije bunio......i sto se to nije javno objavilo u celoj zemlji nego nesto na mala vrata...da to neko ne ispipuje srbiju kako ce da reaguje.....koliko su stete i zla naneli srbiji cela amerika bi trebala malo duze da radi kako bi nadoknadili stetu....

a ovi sto pre mesec dana renoviraju skolu u prokuplju ,i ovi sto renoviraju po pirotu ????
ma koje licemerstvo.....pre 10 godina su te iste skole bombardovali a sad ih kao renoviraju....kako se usudjuju nasi politicari da nas toliko ponizavaju....
Изрека не каже залуд: ''убица се увек враћа на место злочина''
А наши полтичари ..... па зар ти још увек верујеш да су то ... политичари?

O svemu ovome stvarno nema informacija u medijima, bar ja nisam ništa čula, a mogu nezvanično da potvrdim da amerčike vojske ima u Nišu (jedan moj rođak radi kao vojno lice), stacionirani su negde oko aerodroma, navodno vrše razminiravanje terena, ali je u planu i neka vrsta vojno-sanitetske vežbe.Kakve će to posledice da ima po nas i našu državu, videćemo, ali je očigledno da nemamo izbora!
Имамо избора, не треба се предавати!.
Даће Бог да се ослободимо од окупатора.
Сила Божија је јача од сваког зла, треба само имати вере!

Тина, јављај ти нама шта се тамо дешава ;)...Изгледа да су упали у касарну где сам 1993-1994. служио војску, на Комрену (јер је та касарна преко пута аеродрома)???:think:

ma sta ima veze sto su u nisu....pa njih ima i u generalstabu srpske vojske....imaju kancelariju i u ministarstvu odbrane....jadan narod ne zna nista...nema informacija....ali okupacija je tu....

na zalost ne bih se iznenadio....posto je nasa vojska povucena---od dimitrovgrada do nisa nema vojnika vojske srbije---100 km bez vojnika---mozda su resili da taj prostor militarizuju sa NATO -vojnicima....
nego mene zanimaju druge stvari kao na primer
KO JE DOZVOLIO DA NATO VOJNICI BORAVE NA TERITORIJI SRBIJE...PA JOS I POPRAVLJAJU NEKE SKOLE ?????
KOLIKO JE MENI POZNATO PODIZANJE TUDJE ZASTAVE NA JARBOL I ODAVANJE VOJNICKE POCASTI STRANIH VOJNIKA U SRBIJI NIJE ZAKONOM DOZVOLJENO OSIM AKO TAJ DEO GDE JE JEDINICA STACIONIRANA NIJE VOJNICKI OSVOJEN ???? ko je smeo da donese ovakve odluke bez narodne skupstine ili referenduma ????
da li ovo znaci da smo mi kapitulirali kao zemlja ...?????

a ko se to nije bunio......i sto se to nije javno objavilo u celoj zemlji nego nesto na mala vrata...da to neko ne ispipuje srbiju kako ce da reaguje.....koliko su stete i zla naneli srbiji cela amerika bi trebala malo duze da radi kako bi nadoknadili stetu....

:hvala: :hvala: :hvala:

Back