U Nišu proradilo klizalište ispred škole Sveti Sava

Ja sam klizala u oba klizališta:), kod škole Sv.Sava i u Čairu. Klizalište u Čairu je veće od one u dvorištu škole.Moji utisci su da u Čairu su daleko bolje opremljeni, imaju lekara kad ti odmah zatreba i tu je ambulanta, i uzimaju vaše lična dokumenta za svaki slučaj, imaju trenera ako treba da vas nauči, bogat izbor klizaljki i pa kome se pi*ki tu je WC, kome se pije voda tu je voda, još samo fali da se tu napravi ''ledeni'' kafić.:hvala: Ulaznica je 250 din :roll: ali bolje to nego kod Sv. Save sve na svoju duplu odgovornost. Jedino žalim da su klizaljke nikakve.
 
Ja sam klizala u oba klizališta:), kod škole Sv.Sava i u Čairu. Klizalište u Čairu je veće od one u dvorištu škole.Moji utisci su da u Čairu su daleko bolje opremljeni, imaju lekara kad ti odmah zatreba i tu je ambulanta, i uzimaju vaše lična dokumenta za svaki slučaj, imaju trenera ako treba da vas nauči, bogat izbor klizaljki i pa kome se pi*ki tu je WC, kome se pije voda tu je voda, još samo fali da se tu napravi ''ledeni'' kafić.:hvala: Ulaznica je 250 din :roll: ali bolje to nego kod Sv. Save sve na svoju duplu odgovornost. Jedino žalim da su klizaljke nikakve.
kad ga rasturaju.
 
Nije 150 nego 200 ...moj sin je pre 2 dana slomio ruku na pomenutom klizalištu i dok je dete svo prebledelo jedva čekalo da izađe, taj kao "učitelj" koji mu je i pogledao ruku posle pada je rekao da nije ništa vukući ga za istu da se kliza s njim...debilizam na kub...

Ajoooj taman sam htela da pitam za klizališta jer sam želela dečicu da odvedem tamo ali kad pročtah ovo a usput sam paničarka neviđena , a još pri tom niko od nas i ne zna da kliza to bi tek bila katastrofa , tako da odustajem .:(
 
Ajoooj taman sam htela da pitam za klizališta jer sam želela dečicu da odvedem tamo ali kad pročtah ovo a usput sam paničarka neviđena , a još pri tom niko od nas i ne zna da kliza to bi tek bila katastrofa , tako da odustajem .:(

Uzbuđujete se bez potrebe.

Prvo idite na klizališta samo da gledate kako učestvuju svi, mladi i stari.

U dvorištu škole Sv.Sava je dozvoljeno starijima bez klizaljke da drže malu decu na klizanje, dok u Čairu nije dozvoljeno.

Mala deca brže nauče nego stariji, a samim tim treba da nauče da pravilno padaju a da se ne polome.Mala deca brže povrate snagu nego stariji. Ja kao odrasla naučila klizati za 15 - 20 minuta bez ičije pomoći.

Jedino pravilo kod pada na ledu je da brzo podigne prste sa leda, jer ,ne daj Bože, neko povredi prst! Padanje je sastavni deo kod klizanja, ali i zabavno, tera te da podetinjiš. ;)

Onaj ko ništa nije naučio ili neće da prihvati rizike, ne zna ništa. :per:
 
Poslednja izmena:

Back
Top