Quantcast

U NAŠEM MALOM POTKROVLJU

Madona 6

Iskusan
Poruka
5.698
Ponovo čekam da padne noć, da vidim tvoje drago lice, sa tvojih čulnih usana da pijem ljubav svu noć...
Sa tobom zaboravljam na sve razlike koje nas dele, zaboravljam da si tako mlad, toliko drugačiji, toliko svoj...
A ja...prepuštam se našim trenucima i slušam te dok govoriš da me voliš.

Sinoć si mi napisao divnu pesmu, napisao si je tako brzo i...
...dok sam ležala na tvom kauču, stao si pred mene i rekao
"Evo, to osećam, uzmi ovu pesmu, uzmi mi i srce, uzmi mi i život. Šta tražiš? Srce, dušu, život, samo kaži....dajem sve..."

Rekao si mi da sad hodamo po našoj zajedničkoj cesti, da sam ja sve ono što si želeo, da znaš da sa mnom nikad nećeš biti sam...
Rekao si da me voliš kao nijednu pre i da nije važno što te sada tuga nosi...jer...ja nisam tvoja....a ti...krenućeš lagano ako baš moraš, ako to zatražim, ako baš mora tako...

Koliko te volim, samo da znaš! Ti si sve ono što sam oduvek želela. Žao mi je što ranije nismo se sreli, što sad padaju kiše i nebo plače samo zbog nas...a navikli smo da se šćućurimo jedno uz drugo i da pijemo ljubav...
...tu...u našem malom potkrovlju...

Lavić, volim te...:kiss:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.