Komunistkinja
Buduća legenda
- Poruka
- 48.824
Е ,баш ме интересује да ли ће момак са овог снимка да добије исти публицитет као онај полицајац који је и орден добио.
Младић на снимку је рекао нешто што ме много дирнуло
"Ово је мој град,моја земља ,ратовао сам за ову земљу ,служио војску и зашто не могу да стојим на тргу .ОВО ЈЕ МОЈ ГРАД!"
Младић на снимку је рекао нешто што ме много дирнуло
"Ово је мој град,моја земља ,ратовао сам за ову земљу ,служио војску и зашто не могу да стојим на тргу .ОВО ЈЕ МОЈ ГРАД!"
