U moje vreme

Ja sam volela "Moj takozvani zivot" Pogledajte prilog 313356 i "Nestasne godine"Pogledajte prilog 313357
U Katalana i Drezika sam bila zaljubljena.

Jel su ovo bese oni Australijanci ili Kanadjani sto su se davali na 3K?

- - - - - - - - - -

i serija hobotnica premijerno prikazivanje...što sam ja voleo tu seriju
i porodično okupljanje uz Dinastiju, kasnije Dalas...
a ne ovo danas što se pušta u osam uveče za zaglupljivanje masa

Zar nije Dalas bio pre Dinastije? Dinastije se cak i ja secam
 
tumblr_mbggb9W3DO1r4qibxo1_250.jpg


:zcepanje:

pa dobro....idi srecan...lepa porukica :lol:
 
Kod nas su hit bile Halo govornice. Pa smo jedni drugima narucivali svasta i slali dostavom. Kada nam je raznosac pica pozvonio na vrata, mama trci po novcanik, nista joj nije jasno, a ja sam znala cije je maslo. Posle se doticni cudio i prepricavao u skoli kako su mu sinoc doneli tortu na vrata :lol:

ovo je krvavo...mi to nismo radili. steta. osecam se malcice uskraceno.:zcepanje:

A Mali pirat, Družina Pere Kvržice i Družina Sinji galeb?:lol:

orlovi rano lete, magarece godine, dnevnik ane frank, bela griva (ta knjiga uopste nije za decu, uzasno je potresna na kraju, a nama je bila lektira)


Isto, zabavnik i almanah. I nekada Talicnog Toma.

A najmucnija lektira mi je bila Alisa u zemlji cuda. Kako dosadna knjiga, na 3 str. koliko je porasla, koliko se smanjila,...:roll: To je bilo u 3.
U 4. sam se docepala Lolite :mrgreen:

alisa meni nije bila za lektiru, ali je retko smorena knjiga. mislim da je nikada nisam ni procitala do kraja, gledala sma crtac. ali ni crtac nije bio bas nesto.

Baletanke i dresovi za fizicko :lol:

toga kod mene nije bilo :smeker:

ko je pomenuo kviki gric? to mi rece i neko u rl da je video u idei da ga ima opet, a ja se tog kviki grica uopste ne secam. moguce da ga nisam ni jela.
 
Hajde da se volimo i suknje na resice ala Lepa Brena.
Haljinice-tunike sa perlicama na krajevima u fazonu Pokahontas. I trake oko glave.

mi smo se lozili i na filmove karate kid, krvavi sport, posle je bio onaj mislim lavlje srce, ali sa zan klodom, kada onaj jedan lik opsuje na srpskom. :lol: rambo...robokap :klap: ajkula svi delovi i meni zauvek ostala izvesna fobija od ulaska u more i vecni strah od ajkula. :huh:

prvo supermen, a onda je stigao i betmen prvi deo i dzoker. :lol: bas sam volela da gledam betmena. :lol: pre betmena iti vanzemaljac.

ne znam dal su pomenuti transformersi crtac.
 
A Ulice San Franciska i Karl Malden?

Zvezdane staze koje moj brat i dan danas obožava i iznova gleda.

Ratovi zvezda i muzika iz filma na ploči.

Prvi Komodor. Džojstici. Pištolji koji svetle i ispuštaju odvratno iritirajući zvuk. Burago autići.

ja sma gledala ulice san franciska, ali me ovde svi iskulirali...izgleda da niko nije gledao. i nije bitan karl, nego majkl daglas. :lol:
 
Evoksi i Snorkijevci :aha:
Pez bombone i cunga lunga zvake :lol:

cunga lunga, na njih sam skroz zaboravila. :klap:

reklama gorenje velenje gospodinjski aparati.
perutnina ptuj
i sta je ono bilo podvuceno zutim. da, da lesnina podvuceno zutim

najjaca reklama u istoriji reklama cipiripi iskoci i nestane :zcepanje:

- - - - - - - - - -

i one soft zvake...od kojih su s epravili ogromni baloni :zaljubljena: mislim da su bile roze.
 
cunga lunga, na njih sam skroz zaboravila. :klap:

reklama gorenje velenje gospodinjski aparati.
perutnina ptuj
i sta je ono bilo podvuceno zutim. da, da lesnina podvuceno zutim

najjaca reklama u istoriji reklama cipiripi iskoci i nestane :zcepanje:

- - - - - - - - - -

i one soft zvake...od kojih su s epravili ogromni baloni :zaljubljena: mislim da su bile roze.
Koji su uzgred bili jeftiniji u NemeCkoj(veš mašine, frižideri, pa sve do malih aparata kao usisivači, pegle, tosteri...) i drugim ,,konvertibilnim" državama, nego u SFRJ.
 
cunga lunga, na njih sam skroz zaboravila. :klap:

reklama gorenje velenje gospodinjski aparati.
perutnina ptuj
i sta je ono bilo podvuceno zutim. da, da lesnina podvuceno zutim

najjaca reklama u istoriji reklama cipiripi iskoci i nestane :zcepanje:

- - - - - - - - - -

i one soft zvake...od kojih su s epravili ogromni baloni :zaljubljena: mislim da su bile roze.

to sa zutim su iskoristili zuti za svoju kampanju...inace najgora i najbizarnija reklama ikad napravljena stigla je naravno od qretena slovenaca sa onim cuvenim mama jogi je stigao i gde dete iskace kroz prozor... kolko me secanje sluzi najmanje dvoje dece je tako poginulo
 
orlovi rano lete, magarece godine, dnevnik ane frank, bela griva (ta knjiga uopste nije za decu, uzasno je potresna na kraju, a nama je bila lektira)


ko je pomenuo kviki gric? to mi rece i neko u rl da je video u idei da ga ima opet, a ja se tog kviki grica uopste ne secam. moguce da ga nisam ni jela.
meni je Bela griva bila jako traumaticna :sad2: nocima sam posle sanjala belog konja :lol:

ima kviki, bas pre neki dan kupili... isti je, samo nije onako uzego ko pre 20 godina :neutral:
 

Back
Top