U moje vreme

:zcepanje: siroma rodjak

8 barbika, i sunce ti :lol: pa ti si bila faca nad facama :lol:
ako mislimo na iste, one skuplje sto se mrdaju cele....ako mislis na one pijacne staticne onda se ne vazi :ljutko:

ja sam volela da ih sisam, i svakoj stignem do glave dok ja sredim frizuru i ispravim greske ja toliko skratim na kraju :zcepanje: al sam sebe istrenirala da to radim samo onim jeftinim pijacnim, ne onim skupim, jer ako unistim skupu nece mi kupiti ponovo za kaznu, a ove pijacne za par dinarcica nema veze :lol:

imala sam jednu staticnu, kupljena sa kenom... ken je bio crnac :zper:
ove ostale su bile kopije onih pravih, posto su one prave bile vazda preskupe
 
secam se da su svi muskarci koji su drzali do sebe mirisali na borovu sumu :) Popularni Pino Silvestre je osvojio sve

1395435_534680109955096_1318209673_n.png
 
Звездане стазе Ентерпазѕ са све Вулканцем Др Споком, Капетаном Кирком, комуникаторима, ворп брзинама, Клингонцима... часопис Галаксија, петком Политикин Забавник, серија Куда иду дивље свиње, једина стварно добра и реална серија о ДСР, Минимакс са свим својим проблематичним коментарима и вицевима на Минимаксовизији, Сутра је петак, Туп Тупу, па до ТВ шоуа од Главе до пете.
На крају је лансирао у некој ванредној емисији и полуголу Нивес Целзијус, мада му је највеће откриће Лепа Брена.
Бијело Копче, Смак, Атомци... док је било РнР-ола и нови талас са Азром, Пекиншком Патком, Прљавим Казалиштем који је разбио стару гарду у парам парчад.
Слетови за титов рођендан који су ме ужасавали таман како су неке одушевљавали(сад кад ме виде родитељи:eek:... а ми боси на фудбалском терену!:rida:), одлазак у Музички магазин у НС-у где се улазило као у цркву, скрушено и с пуним поштовањем... Једанаестица од Дорса, Мејд ин Јуроп од Парпла, Кондоров лет од Саје и Гаје(Сајмон Гарфанкл, ако ћемо озбиљно), концерти у НС на сајмишту и Спенсу...
Блиски сусрет треће врсте, Осми путник и што шта друго на програму ,,У фокусу" који је у НС-у ишао паралелно са Фестом у БГ.

Ti si starija generacija ,ja sam gledao Next generation, a uz Cartoon netwrok i Eurosport sam naucio engleski :lol:

Tad su se davali na divljaka na nasim kanalima. K9 bi ujutru umesto svog programa ukljucio satelitski sa Cartoon network :lol:
 
secam se da su svi muskarci koji su drzali do sebe mirisali na borovu sumu :) Popularni Pino Silvestre je osvojio sve
]

:hahaha:

Moj deda je ovo kupovao stalno

Jel taj pojačivač bio kao neka mala kutija, koja je stajala negde kod TV-a? :D Mislim da smo imali to čudo, bez njega smo imali samo RTS. :lol:




Ja Mikelanđelo jer je voleo da jede, kao i ja. :malav:

Da bela kutija sa tockicima za pojacavanje signala :lol:
 
ja sam volela da ih sisam, i svakoj stignem do glave dok ja sredim frizuru i ispravim greske ja toliko skratim na kraju :zcepanje: al sam sebe istrenirala da to radim samo onim jeftinim pijacnim, ne onim skupim, jer ako unistim skupu nece mi kupiti ponovo za kaznu, a ove pijacne za par dinarcica nema veze :lol:

:zcepanje:
i ja sam sve lutke sisala

Znači nisam jedina koja je ovo radila. :D Srećom, meni je tata svake subote donosio novu sa buvljaka, tako da sam imala svu slobodi da razvijam svoju kreativnost u tom smislu. :D I naravno, smela sam da sečem samo one šugave plastične, ne i one što su se savijale u kolenima i laktovima. :lol:
 
kupovale su se one retardirane sličice kasandre, ljovisne i slično
ko je jeo megu (preteča kinga i besta) bio je car, sirotinja je lizala rumenka i bila srećna. kapri i leni su bili nivo, a sneško i rum koktel bože pomozi. niko nije znaš šta je porodični sladoled?
šok žvake? dobio sam skoro jednu u prodavcici za kusur
pica je bila pogača debljine cca 3 cm sa nekim černobiljskim kečapom i parizerom, a ko nije štedeo na kačkavalju - opet je bio car
koka kola je bila u staklenim flašama od litar
vhs kasete?
pesme su se snimale sa radija na mc kasete, pa zamoliš voditelja da ne priča i ne pušta džinglove tokom pesme
...
 
Setila sam se i zelenog karmina u kičastom zlatnom pakovanju. I ako zelen, prilikom nanošenja na usne postajao bi jarko crven, na oduševljenje nas klinki. Međutim, imao je jednu manu,kada ga namažeš, posle danima ne možeš da ga skineš :zcepanje:
 
Nemas pojma kako je u JNA umivaonica miri...ma odzvanjala od pino silvestrea ujutro i to u 06h :rotf:
Posle onog jutarnjeg trcanja a pre dorucka, muka da te uhvati lepo

a onaj nas, sad mi stao mozak, dalija zemun, kako se zove bre joj ima i sad da se kupi, braon plasticna bocica

- - - - - - - - - -

Setila sam se i zelenog karmina u kičastom zlatnom pakovanju. I ako zelen, prilikom nanošenja na usne postajao bi jarko crven, na oduševljenje nas klinki. Međutim, imao je jednu manu,kada ga namažeš, posle danima ne možeš da ga skineš :zcepanje:

jaooo daaa
do dan danas je ostala misterija kako :zcepanje:

- - - - - - - - - -

I ja sam ovo radila. :D Samo sam ja od drugarice bila dobila kena, ali bez glave, pa sam ošišanu glavu barbike nabijala na telo kena. :lol: Svake nedelje je imao novo lice. :lol:

kod nas niko nije imao kena kolko se secam, pa smo svi koristili osisane pijacne barbike
koje su to scene i poze bile sunce ti andjelko bi nam pozavideo :zcepanje::zcepanje:
 
imala sam jednu staticnu, kupljena sa kenom... ken je bio crnac :zper:
ove ostale su bile kopije onih pravih, posto su one prave bile vazda preskupe

Imala sam 13, original. I dva kena. Jednom se polomila noga pa sam se uvek igrala da muu je ajkula odgrizla nogu i on mi je bio drazi. Tada se vec moglo naslutiti da me privlace falicni muskarci :lol:
A da su bile skupe, jesu. Mama je za barbiku- mladu dala dve plate.
 
Znači nisam jedina koja je ovo radila. :D Srećom, meni je tata svake subote donosio novu sa buvljaka, tako da sam imala svu slobodi da razvijam svoju kreativnost u tom smislu. :D I naravno, smela sam da sečem samo one šugave plastične, ne i one što su se savijale u kolenima i laktovima. :lol:

Meni se majka zabrinula sto sam joj trazio da mi kupi barbiku. Jadna nije kapirala da hocu da je iskoristim da je krese moj lutak nekog svemirskog vojnika :lol:

Na kraju je uzela neku obicnu lutku pa joj laknulo kad je videla sta sam hteo da joj radim :hahaha:

Mada sam se razocarao jer nije bila anatomski korektna :lol:

- - - - - - - - - -

Nemas pojma kako je u JNA umivaonica miri...ma odzvanjala od pino silvestrea ujutro i to u 06h :rotf:
Posle onog jutarnjeg trcanja a pre dorucka, muka da te uhvati lepo

Moj deda je ovo koristio ko lek za sve, ko onaj iz "Moja mrsna svadba" :lol:

Ujede me komarac on trci sa ovom "sisarkom", posecem se eto njega sa "sisarkom" :hahaha:
 
kod nas niko nije imao kena kolko se secam, pa smo svi koristili osisane pijacne barbike
koje su to scene i poze bile sunce ti andjelko bi nam pozavideo :zcepanje::zcepanje:

Nije ni kod nas, sem te devojčice kojoj je mama radila u Italiji, pa joj je donela jednog, a potom i drugog kad je ovaj prvi izgubio. :lol:
Aahhahah, jaaaao da...ybt kad se setim šta smo im sve radile malo me blam bude. :lol:
 
kupovale su se one retardirane sličice kasandre, ljovisne i slično
ko je jeo megu (preteča kinga i besta) bio je car, sirotinja je lizala rumenka i bila srećna. kapri i leni su bili nivo, a sneško i rum koktel bože pomozi. niko nije znaš šta je porodični sladoled?
šok žvake? dobio sam skoro jednu u prodavcici za kusur
pica je bila pogača debljine cca 3 cm sa nekim černobiljskim kečapom i parizerom, a ko nije štedeo na kačkavalju - opet je bio car
koka kola je bila u staklenim flašama od litar
vhs kasete?
pesme su se snimale sa radija na mc kasete, pa zamoliš voditelja da ne priča i ne pušta džinglove tokom pesme
...

ja bih se rado sad sokirala zvakama ali nema :(
a pica je mitologija...u le je bila jedna picerija i tu sednes jednom u tri meseca i onda si faca posle danima :manikir: dobijes mini picu ili dvoje dele jednu veliku, jedes prvo kuci razume se :zcepanje: al nema veze bitan je dozivljaj
a u ovde u bg je vec druga prica svega je bilo i nije bilo senzacija....
znam da sam glavna riba u odeljenju dole bila kad im pricam za mek :lol: to su prvi put probali na ekskurziji posle, to je bilo ekskurzija u bg vauuuu ko kad bi sad vodili na tahiti :lol: a ja kao riba samo zevam na sve to :zcepanje:
 

Back
Top