U moje vreme

Jao a tek skupljanje slicica za fudbalska prvenstva :lol:

Cale mi je za svetsko u Italiji 90 donosio po dve kutije onih slicica svaki dan :lol:

A imao sam i album sa strumfovima, nindza kornjacama i onim medvedima iz star wars :lol:

Jaooo jel se seca neko meda dobrica :hahaha:
 
2zzn7o7.jpg
 
E jeste od lokacije zavisilo, mi smo u dolji, pa smo hvatali manje programa od većine, pogotovo kasnije, kada smo morali da je zarotiramo prema B92, da baba gleda suđenja u Hagu... tada smo imali samo msm B92, RTS i Pink. :lol:

Meni je za Pink trebao onaj famozni "pojacivac" :lol: Tad ko je imao "pojacivac" je bio najveca faca u razredu :lol: A kod nas u KG je tad Milija otvorio svoju televizu na kojoj je davao samo filmove po ceo dan :lol:

A Politika i cuveno davanje najnovijih holivudskih hitova u vreme protesta protiv slobe? :hahaha:
 
koci me gugleto ne da mi sliku da okacim
jel se secate riznice decijih pesama cika jove zmaja, zuta korica...sve sam ih znala napamet :zskace: sad nema sanse mozda se setim dve :(
i popiski + pokaki mi se macka na sred korice :zcepanje:
pre neku godinu vidoh reizdanje isto zuto a polse i plavo u platou, i bogami neka cena sa tri nule, i tako ostala mi jos frustracija da kupim novu, zal za starom i cinjenica da nova nece biti kao stara, ne iz tehnickih nego ih emotivnih razloga, sva je bila sa usima i pocela da se guli korica od citanja :zaljubljena:
takodje sam imala i antologija srpskih pripovedaka (mali djura, mali prst, i njegova zla sudbina da ga uvek prvog guraju u vrele serpe i lepljuve tegle za isprobavanje :lol:) e to je nestalo u selidbi, il je neko capio sto nije nemoguce :(
 
Moje vreme je vreme iz borinih stihova " u 2 ce cistaci odneti djubre u 3 ce doneti jogurt i mleko, u 6 ces krenuti na posao, u 8 cu biti daleko" :D
I ima jos toliko toga.... prvo sto mi pada na pamet su cokoladna mleka u trouglastom pakovanju...
 
Imam ga i dalje, samo sto je mrtva odavno :lol:

Fora je bila da ga aktiviras u normalno vreme, ja se zaebao pa ga aktivirao odmah preko dana pa je bio budan tokom noci, na kraju sam ga uvalio kevi da ga ona hrani usred noci, jadna :lol:

- - - - - - - - - -



Jao da Mocni rendzeri :hahaha:

Ja sam bio onaj beli :hahaha:

roze :manikir:
uvek smo se mi devojcice svadjale koja ce da bude roze, ni jedna nije tela da bude zuta kineskinja, rastisti od malena ebo te :zcepanje sad bi nas kaznili, al nije fora u rasizmu nego u tome sto je ona roze (mislim da se zvala kimbrli) bila glavna riba pa se indentifikujes s njom
 
koci me gugleto ne da mi sliku da okacim
jel se secate riznice decijih pesama cika jove zmaja, zuta korica...sve sam ih znala napamet :zskace: sad nema sanse mozda se setim dve :(
i popiski + pokaki mi se macka na sred korice :zcepanje:
pre neku godinu vidoh reizdanje isto zuto a polse i plavo u platou, i bogami neka cena sa tri nule, i tako ostala mi jos frustracija da kupim novu, zal za starom i cinjenica da nova nece biti kao stara, ne iz tehnickih nego ih emotivnih razloga, sva je bila sa usima i pocela da se guli korica od citanja :zaljubljena:
takodje sam imala i antologija srpskih pripovedaka (mali djura, mali prst, i njegova zla sudbina da ga uvek prvog guraju u vrele serpe i lepljuve tegle za isprobavanje :lol:) e to je nestalo u selidbi, il je neko capio sto nije nemoguce :(
Naravno, i zute i crvene, pa 365 prica za laku noc, pa Hajdi, pa Diznijev komplet, pa Poletarac- 4 godisna doba,... Sve jos sacuvano Pogledajte prilog 313272 :aha:
 
Jao a tek skupljanje slicica za fudbalska prvenstva :lol:

Cale mi je za svetsko u Italiji 90 donosio po dve kutije onih slicica svaki dan :lol:

A imao sam i album sa strumfovima, nindza kornjacama i onim medvedima iz star wars :lol:

Jaooo jel se seca neko meda dobrica :hahaha:
oni su me iritirali nesto ne znam sto
nikad od mene gej :zcepanje:
al ono njihovo prenemaganje mi nije nesto bilo zanimljivo


koja ste kornjaca bili? ja donatelo :manikir:
al smo se makljali stapovima koji su izigravali maceve i bodeze, sunce ti :zcepanje:
 
Mister No, Blek stena, Kapetan Miki, Asteriks u zabavniku, pa onaj Super Almanah sa vise stripova :lol:

Ja imam VHS kaseta na tavanu kolko hoces, a imam i gmilu tih muzickih

i Cat Clou, moja omiljena..,:D i Konan...ijaooo,jel neko citao Nindzu..oni pisani romani u nastavcima, plave korice? :D

- - - - - - - - - -

oni su me iritirali nesto ne znam sto
nikad od mene gej :zcepanje:
al ono njihovo prenemaganje mi nije nesto bilo zanimljivo


koja ste kornjaca bili? ja donatelo :manikir:
al smo se makljali stapovima koji su izigravali maceve i bodeze, sunce ti :zcepanje:

ja sam uvek bila Mikelandjelo :lol:
 
1461789_544568022299638_1685122161_n.png
Secam se da je davnih godina fabrika Zvecevo izbacila seriju cokoladica koje su se zvale SUPER . Osim po dobrom ukusu ostale su upamćene i po TV reklami u kojoj orkestar mažoretkinja izvodi sledeći song:
Super, Super s grožđicama s lešnjakom i rižom!
Super sendvič!
Super, Super s krispijem, Super s karamelom!
Šest čokoladnih okusa, Vaša nova snaga! Supeeer!
 
Poslednja izmena:
jaoj, sto je divna temilica! :zaljubljena: roze ponika, skolice... skupljale se cuce i mirisljavi papirici, salvete... plele se one narukvice od konca za vez... leksikoni, spomenari... imala sam cak 8 barbika, sila im nove krpice od svega sto bi mi palo pod ruku, sve dok nisam isekla maminu svilenu bluzu, posle toga sam nekako izgubila volju :zcepanje:... sintisajzer, badminton, tetris... neostvarena zelja iz tog doba mi je bio gameboy... bila sam ocarana tom spravom! toliko da sam jednom zakljucala rodjaka iz svice u kupatilu i drzala ga tamo 45 minuta dok sam igrala igrice na njegovom gameboy-u... i to mi je nekako preselo posle
 
jeste
ja samdanima prezivljavala taj crtani
ali i to je zivot
ne mogu se deca stititi od svega a i ne treba

ja sam ga jednom gledala rasplakala se i raspala i nikad vise da ga ne vidim, skoro vidoh remasterizovan na diznijevom kanalu, samo sam promenila, ni sad ne bih mogla to da gledam
ne mogu na zivotinje sam slaba, kad se negde ubija ja moram da menjam inace odem u k ceo dan posle
nije zbog tematike kolko je zbog ubijanja zivotinje, mislim tako kod mene, da je bila ista tema sa ljudima ne bih se potresla :lol:
 
E jel citao jos neko one knjige sa izborom?

Znate ono "ako hjoces da udjes u zgradu okreni stranu 86, ako hoces da pobegnes okreni stranu 94" :lol:

Imam ih par, secam se da mi je cale crtao dijagrame sa svim mogucim putanjama :hahaha:
 

Back
Top