Quantcast

U moje vreme

gost 237967

Veoma poznat
Poruka
13.189
:zcepanje: siroma rodjak

8 barbika, i sunce ti :lol: pa ti si bila faca nad facama :lol:
ako mislimo na iste, one skuplje sto se mrdaju cele....ako mislis na one pijacne staticne onda se ne vazi :ljutko:

ja sam volela da ih sisam, i svakoj stignem do glave dok ja sredim frizuru i ispravim greske ja toliko skratim na kraju :zcepanje: al sam sebe istrenirala da to radim samo onim jeftinim pijacnim, ne onim skupim, jer ako unistim skupu nece mi kupiti ponovo za kaznu, a ove pijacne za par dinarcica nema veze :lol:
imala sam jednu staticnu, kupljena sa kenom... ken je bio crnac :zper:
ove ostale su bile kopije onih pravih, posto su one prave bile vazda preskupe

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.451
Звездане стазе Ентерпазѕ са све Вулканцем Др Споком, Капетаном Кирком, комуникаторима, ворп брзинама, Клингонцима... часопис Галаксија, петком Политикин Забавник, серија Куда иду дивље свиње, једина стварно добра и реална серија о ДСР, Минимакс са свим својим проблематичним коментарима и вицевима на Минимаксовизији, Сутра је петак, Туп Тупу, па до ТВ шоуа од Главе до пете.
На крају је лансирао у некој ванредној емисији и полуголу Нивес Целзијус, мада му је највеће откриће Лепа Брена.
Бијело Копче, Смак, Атомци... док је било РнР-ола и нови талас са Азром, Пекиншком Патком, Прљавим Казалиштем који је разбио стару гарду у парам парчад.
Слетови за титов рођендан који су ме ужасавали таман како су неке одушевљавали(сад кад ме виде родитељи:eek:... а ми боси на фудбалском терену!:rida:), одлазак у Музички магазин у НС-у где се улазило као у цркву, скрушено и с пуним поштовањем... Једанаестица од Дорса, Мејд ин Јуроп од Парпла, Кондоров лет од Саје и Гаје(Сајмон Гарфанкл, ако ћемо озбиљно), концерти у НС на сајмишту и Спенсу...
Блиски сусрет треће врсте, Осми путник и што шта друго на програму ,,У фокусу" који је у НС-у ишао паралелно са Фестом у БГ.
Ti si starija generacija ,ja sam gledao Next generation, a uz Cartoon netwrok i Eurosport sam naucio engleski :lol:

Tad su se davali na divljaka na nasim kanalima. K9 bi ujutru umesto svog programa ukljucio satelitski sa Cartoon network :lol:

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.451
secam se da su svi muskarci koji su drzali do sebe mirisali na borovu sumu :) Popularni Pino Silvestre je osvojio sve
]
:hahaha:

Moj deda je ovo kupovao stalno

Jel taj pojačivač bio kao neka mala kutija, koja je stajala negde kod TV-a? :D Mislim da smo imali to čudo, bez njega smo imali samo RTS. :lol:

Ja Mikelanđelo jer je voleo da jede, kao i ja. :malav:
Da bela kutija sa tockicima za pojacavanje signala :lol:

Selkhet

Elita
Poruka
16.569
ja sam volela da ih sisam, i svakoj stignem do glave dok ja sredim frizuru i ispravim greske ja toliko skratim na kraju :zcepanje: al sam sebe istrenirala da to radim samo onim jeftinim pijacnim, ne onim skupim, jer ako unistim skupu nece mi kupiti ponovo za kaznu, a ove pijacne za par dinarcica nema veze :lol:
:zcepanje:
i ja sam sve lutke sisala
Znači nisam jedina koja je ovo radila. :D Srećom, meni je tata svake subote donosio novu sa buvljaka, tako da sam imala svu slobodi da razvijam svoju kreativnost u tom smislu. :D I naravno, smela sam da sečem samo one šugave plastične, ne i one što su se savijale u kolenima i laktovima. :lol:

BlackLeather

Iskusan
Banovan
Poruka
6.173
kupovale su se one retardirane sličice kasandre, ljovisne i slično
ko je jeo megu (preteča kinga i besta) bio je car, sirotinja je lizala rumenka i bila srećna. kapri i leni su bili nivo, a sneško i rum koktel bože pomozi. niko nije znaš šta je porodični sladoled?
šok žvake? dobio sam skoro jednu u prodavcici za kusur
pica je bila pogača debljine cca 3 cm sa nekim černobiljskim kečapom i parizerom, a ko nije štedeo na kačkavalju - opet je bio car
koka kola je bila u staklenim flašama od litar
vhs kasete?
pesme su se snimale sa radija na mc kasete, pa zamoliš voditelja da ne priča i ne pušta džinglove tokom pesme
...

misticlady

Ističe se
Poruka
2.379
Setila sam se i zelenog karmina u kičastom zlatnom pakovanju. I ako zelen, prilikom nanošenja na usne postajao bi jarko crven, na oduševljenje nas klinki. Međutim, imao je jednu manu,kada ga namažeš, posle danima ne možeš da ga skineš :zcepanje:

Metla na vestici

Stara legenda
Poruka
98.414
Nemas pojma kako je u JNA umivaonica miri...ma odzvanjala od pino silvestrea ujutro i to u 06h :rotf:
Posle onog jutarnjeg trcanja a pre dorucka, muka da te uhvati lepo
a onaj nas, sad mi stao mozak, dalija zemun, kako se zove bre joj ima i sad da se kupi, braon plasticna bocica

- - - - - - - - - -

Setila sam se i zelenog karmina u kičastom zlatnom pakovanju. I ako zelen, prilikom nanošenja na usne postajao bi jarko crven, na oduševljenje nas klinki. Međutim, imao je jednu manu,kada ga namažeš, posle danima ne možeš da ga skineš :zcepanje:
jaooo daaa
do dan danas je ostala misterija kako :zcepanje:

- - - - - - - - - -

I ja sam ovo radila. :D Samo sam ja od drugarice bila dobila kena, ali bez glave, pa sam ošišanu glavu barbike nabijala na telo kena. :lol: Svake nedelje je imao novo lice. :lol:
kod nas niko nije imao kena kolko se secam, pa smo svi koristili osisane pijacne barbike
koje su to scene i poze bile sunce ti andjelko bi nam pozavideo :zcepanje::zcepanje:

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
28.565
imala sam jednu staticnu, kupljena sa kenom... ken je bio crnac :zper:
ove ostale su bile kopije onih pravih, posto su one prave bile vazda preskupe
Imala sam 13, original. I dva kena. Jednom se polomila noga pa sam se uvek igrala da muu je ajkula odgrizla nogu i on mi je bio drazi. Tada se vec moglo naslutiti da me privlace falicni muskarci :lol:
A da su bile skupe, jesu. Mama je za barbiku- mladu dala dve plate.

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.451
Znači nisam jedina koja je ovo radila. :D Srećom, meni je tata svake subote donosio novu sa buvljaka, tako da sam imala svu slobodi da razvijam svoju kreativnost u tom smislu. :D I naravno, smela sam da sečem samo one šugave plastične, ne i one što su se savijale u kolenima i laktovima. :lol:
Meni se majka zabrinula sto sam joj trazio da mi kupi barbiku. Jadna nije kapirala da hocu da je iskoristim da je krese moj lutak nekog svemirskog vojnika :lol:

Na kraju je uzela neku obicnu lutku pa joj laknulo kad je videla sta sam hteo da joj radim :hahaha:

Mada sam se razocarao jer nije bila anatomski korektna :lol:

- - - - - - - - - -

Nemas pojma kako je u JNA umivaonica miri...ma odzvanjala od pino silvestrea ujutro i to u 06h :rotf:
Posle onog jutarnjeg trcanja a pre dorucka, muka da te uhvati lepo
Moj deda je ovo koristio ko lek za sve, ko onaj iz "Moja mrsna svadba" :lol:

Ujede me komarac on trci sa ovom "sisarkom", posecem se eto njega sa "sisarkom" :hahaha:

Selkhet

Elita
Poruka
16.569
kod nas niko nije imao kena kolko se secam, pa smo svi koristili osisane pijacne barbike
koje su to scene i poze bile sunce ti andjelko bi nam pozavideo :zcepanje::zcepanje:
Nije ni kod nas, sem te devojčice kojoj je mama radila u Italiji, pa joj je donela jednog, a potom i drugog kad je ovaj prvi izgubio. :lol:
Aahhahah, jaaaao da...ybt kad se setim šta smo im sve radile malo me blam bude. :lol:

Metla na vestici

Stara legenda
Poruka
98.414
kupovale su se one retardirane sličice kasandre, ljovisne i slično
ko je jeo megu (preteča kinga i besta) bio je car, sirotinja je lizala rumenka i bila srećna. kapri i leni su bili nivo, a sneško i rum koktel bože pomozi. niko nije znaš šta je porodični sladoled?
šok žvake? dobio sam skoro jednu u prodavcici za kusur
pica je bila pogača debljine cca 3 cm sa nekim černobiljskim kečapom i parizerom, a ko nije štedeo na kačkavalju - opet je bio car
koka kola je bila u staklenim flašama od litar
vhs kasete?
pesme su se snimale sa radija na mc kasete, pa zamoliš voditelja da ne priča i ne pušta džinglove tokom pesme
...
ja bih se rado sad sokirala zvakama ali nema :(
a pica je mitologija...u le je bila jedna picerija i tu sednes jednom u tri meseca i onda si faca posle danima :manikir: dobijes mini picu ili dvoje dele jednu veliku, jedes prvo kuci razume se :zcepanje: al nema veze bitan je dozivljaj
a u ovde u bg je vec druga prica svega je bilo i nije bilo senzacija....
znam da sam glavna riba u odeljenju dole bila kad im pricam za mek :lol: to su prvi put probali na ekskurziji posle, to je bilo ekskurzija u bg vauuuu ko kad bi sad vodili na tahiti :lol: a ja kao riba samo zevam na sve to :zcepanje:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.