У Милице дуге трепавице!

Она је у свему томе главна карика , питање је да ли би та странка имала неке шансе да она није ту ...а шта нам то говори ?

Јака жена , стабилна личност каква је потреба Србији и да се не плаши , она треба да говори оно што народ од ње очекује .

Мислим да је она , тако млада , продукт ,али не било кога другог..типа оца, мужа , СНС,заветника итд.. ..него пре свега продукт једног времена .подукт једне младе Србије која је стасала у окупацији Запада .Стасала под пресијом , забраном да буде српске идеје и слободе ...ту нема много филизофије , такви људи не могу да се купе и не могу да раде против свог народа , него искључиво у интересу Србије ..

Није да поредим , али такав слично је било и са председником Путином
Kada već toliko veličaš Putina zašto ne probaš da živiš u Rusiji malo, pa se onda vrati i pričaj o stabilnim ličnostima i veličinama.
 
Није да поредим , али када је председник Путин био на челу јединствене Русије ретко ко је могао да наведе још једног члана , превенствено јер је он све засенио .

Потребна је особа као Милица овој Србији , само да уради праву ствар и не улази у странчка препуцавања , него да јасно предочи народу ко им је непријатељ , а то се сви плаше да кажу .

Последњи је покојни председника рекао истину народу и после тога су га убили ..овај народ , српски измучени народ је жељан само ИСТИНЕ И СЛОБОДЕ .
Hahahahh!!! Ta Milica je obicni retard i jos jedan olos koji prodaje majmunima u Srbistanu pricu o patriotizmu.
 
То је неко твоје виђење жене .

Обзиром да си сам писао овде са посећујеш борделе са украјинским проститукама , ти увек мислиш да има нешто или некога на крају .неки макро који наплаћује ..

То је твоје изврнуто виђење , али Милица је , као што рекох , продукт једног времена окупације и понижења које је настало за Србију после 5 октобра .

Као што је био и председник Путин,
Ne. To su bile iskljucivo ruske prostitutke.
 
ауторска тема

Уђе Милица у скупштину , релано очекивала сам и пре , али боље икада него никада .

Погледала сам прво излагање у скупштини , имала је мало треме , али доста јако и снажно .

Милица Ђурђевић јесте то ново лице и енергија ,на политичкој сцени Србије. која може да промени много тога , наравно уколико не упадне у врзино коло .. у та кола су упадали многи други а имали су чисте намере .

Мени је како грађанину битно да неко представља народ Србије против непријатеља народа Србије а то је првенствено и једино ЗАПАД!

Мени је кориштење народне скупштине за међусобне обрачуне малих посланика .на личном ниво.у заправо увреда те скупштине .

Очекујем од ње да заштити народ Србије од утицаја Запада и да се запаже за уједињење са Руском Федерацијом .

а како ће бити , то ћемо видети ..
Milica Đurđević je Vučićeva opozicija i igrač zapada.
 
ауторска тема

Уђе Милица у скупштину , релано очекивала сам и пре , али боље икада него никада .

Погледала сам прво излагање у скупштини , имала је мало треме , али доста јако и снажно .

Милица Ђурђевић јесте то ново лице и енергија ,на политичкој сцени Србије. која може да промени много тога , наравно уколико не упадне у врзино коло .. у та кола су упадали многи други а имали су чисте намере .

Мени је како грађанину битно да неко представља народ Србије против непријатеља народа Србије а то је првенствено и једино ЗАПАД!

Мени је кориштење народне скупштине за међусобне обрачуне малих посланика .на личном ниво.у заправо увреда те скупштине .

Очекујем од ње да заштити народ Србије од утицаја Запада и да се запаже за уједињење са Руском Федерацијом .

а како ће бити , то ћемо видети ..
Pa Milica Nerotkinja je regrut CIA
 
A bog te jєbo Slavenska, prvi put da se ne složim s tobom... doduše, ne mogu da te krivim, i ja sam smatrao do pre dve godine da je ona dobra, mada je moj tatko reko da je ona samo za opravku i ništa više, i vidim da je bio u pravu. A shvatićeš i ti vremenom, u to sam siguran. Dokazalo se da je Vučićeva. Manje više sva ta desničarska govna su SNS isprdci..nemamo levicu jєbiga, pa nam je takvo stanje....
 

Back
Top