• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

У Милице дуге трепавице!

Allea

Početnik
Poruka
3
Она је у свему томе главна карика , питање је да ли би та странка имала неке шансе да она није ту ...а шта нам то говори ?

Јака жена , стабилна личност каква је потреба Србији и да се не плаши , она треба да говори оно што народ од ње очекује .

Мислим да је она , тако млада , продукт ,али не било кога другог..типа оца, мужа , СНС,заветника итд.. ..него пре свега продукт једног времена .подукт једне младе Србије која је стасала у окупацији Запада .Стасала под пресијом , забраном да буде српске идеје и слободе ...ту нема много филизофије , такви људи не могу да се купе и не могу да раде против свог народа , него искључиво у интересу Србије ..

Није да поредим , али такав слично је било и са председником Путином
Kada već toliko veličaš Putina zašto ne probaš da živiš u Rusiji malo, pa se onda vrati i pričaj o stabilnim ličnostima i veličinama.

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.461
Није да поредим , али када је председник Путин био на челу јединствене Русије ретко ко је могао да наведе још једног члана , превенствено јер је он све засенио .

Потребна је особа као Милица овој Србији , само да уради праву ствар и не улази у странчка препуцавања , него да јасно предочи народу ко им је непријатељ , а то се сви плаше да кажу .

Последњи је покојни председника рекао истину народу и после тога су га убили ..овај народ , српски измучени народ је жељан само ИСТИНЕ И СЛОБОДЕ .
Hahahahh!!! Ta Milica je obicni retard i jos jedan olos koji prodaje majmunima u Srbistanu pricu o patriotizmu.

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
63.432
То је неко твоје виђење жене .

Обзиром да си сам писао овде са посећујеш борделе са украјинским проститукама , ти увек мислиш да има нешто или некога на крају .неки макро који наплаћује ..

То је твоје изврнуто виђење , али Милица је , као што рекох , продукт једног времена окупације и понижења које је настало за Србију после 5 октобра .

Као што је био и председник Путин,
Ne. To su bile iskljucivo ruske prostitutke.

gost 422686

Buduća legenda
Poruka
27.641
ауторска тема

Уђе Милица у скупштину , релано очекивала сам и пре , али боље икада него никада .

Погледала сам прво излагање у скупштини , имала је мало треме , али доста јако и снажно .

Милица Ђурђевић јесте то ново лице и енергија ,на политичкој сцени Србије. која може да промени много тога , наравно уколико не упадне у врзино коло .. у та кола су упадали многи други а имали су чисте намере .

Мени је како грађанину битно да неко представља народ Србије против непријатеља народа Србије а то је првенствено и једино ЗАПАД!

Мени је кориштење народне скупштине за међусобне обрачуне малих посланика .на личном ниво.у заправо увреда те скупштине .

Очекујем од ње да заштити народ Србије од утицаја Запада и да се запаже за уједињење са Руском Федерацијом .

а како ће бити , то ћемо видети ..
Milica Đurđević je Vučićeva opozicija i igrač zapada.

Poruka
23.454
ауторска тема

Уђе Милица у скупштину , релано очекивала сам и пре , али боље икада него никада .

Погледала сам прво излагање у скупштини , имала је мало треме , али доста јако и снажно .

Милица Ђурђевић јесте то ново лице и енергија ,на политичкој сцени Србије. која може да промени много тога , наравно уколико не упадне у врзино коло .. у та кола су упадали многи други а имали су чисте намере .

Мени је како грађанину битно да неко представља народ Србије против непријатеља народа Србије а то је првенствено и једино ЗАПАД!

Мени је кориштење народне скупштине за међусобне обрачуне малих посланика .на личном ниво.у заправо увреда те скупштине .

Очекујем од ње да заштити народ Србије од утицаја Запада и да се запаже за уједињење са Руском Федерацијом .

а како ће бити , то ћемо видети ..
Pa Milica Nerotkinja je regrut CIA

Ateista1

Iskusan
Poruka
5.553
A bog te jєbo Slavenska, prvi put da se ne složim s tobom... doduše, ne mogu da te krivim, i ja sam smatrao do pre dve godine da je ona dobra, mada je moj tatko reko da je ona samo za opravku i ništa više, i vidim da je bio u pravu. A shvatićeš i ti vremenom, u to sam siguran. Dokazalo se da je Vučićeva. Manje više sva ta desničarska govna su SNS isprdci..nemamo levicu jєbiga, pa nam je takvo stanje....

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.