У Милице дуге трепавице!

Slavenska

Domaćin
Poruka
3.036
ауторска тема

Уђе Милица у скупштину , релано очекивала сам и пре , али боље икада него никада .

Погледала сам прво излагање у скупштини , имала је мало треме , али доста јако и снажно .

Милица Ђурђевић јесте то ново лице и енергија ,на политичкој сцени Србије. која може да промени много тога , наравно уколико не упадне у врзино коло .. у та кола су упадали многи други а имали су чисте намере .

Мени је како грађанину битно да неко представља народ Србије против непријатеља народа Србије а то је првенствено и једино ЗАПАД!

Мени је кориштење народне скупштине за међусобне обрачуне малих посланика .на личном ниво.у заправо увреда те скупштине .

Очекујем од ње да заштити народ Србије од утицаја Запада и да се запаже за уједињење са Руском Федерацијом .

а како ће бити , то ћемо видети ..

Slavenska

Domaćin
Poruka
3.036
Ко зна да наведе име још неког члана партије Заветници?

Није да поредим , али када је председник Путин био на челу јединствене Русије ретко ко је могао да наведе још једног члана , превенствено јер је он све засенио .

Потребна је особа као Милица овој Србији , само да уради праву ствар и не улази у странчка препуцавања , него да јасно предочи народу ко им је непријатељ , а то се сви плаше да кажу .

Последњи је покојни председника рекао истину народу и после тога су га убили ..овај народ , српски измучени народ је жељан само ИСТИНЕ И СЛОБОДЕ .

kapetanmark

Veoma poznat
Banovan
Poruka
14.509
ауторска тема

Уђе Милица у скупштину , релано очекивала сам и пре , али боље икада него никада .

Погледала сам прво излагање у скупштини , имала је мало треме , али доста јако и снажно .

Милица Ђурђевић јесте то ново лице и енергија ,на политичкој сцени Србије. која може да промени много тога , наравно уколико не упадне у врзино коло .. у та кола су упадали многи други а имали су чисте намере .

Мени је како грађанину битно да неко представља народ Србије против непријатеља народа Србије а то је првенствено и једино ЗАПАД!

Мени је кориштење народне скупштине за међусобне обрачуне малих посланика .на личном ниво.у заправо увреда те скупштине .

Очекујем од ње да заштити народ Србије од утицаја Запада и да се запаже за уједињење са Руском Федерацијом .

а како ће бити , то ћемо видети ..
NE BRBOCI

Slavenska

Domaćin
Poruka
3.036
Да, али Господин Стаменко(в)ски не може да се рачуна као члан странке, као ни ћаћа.

Они су, више...носиоци бизниса.

Она је у свему томе главна карика , питање је да ли би та странка имала неке шансе да она није ту ...а шта нам то говори ?

Јака жена , стабилна личност каква је потреба Србији и да се не плаши , она треба да говори оно што народ од ње очекује .

Мислим да је она , тако млада , продукт ,али не било кога другог..типа оца, мужа , СНС,заветника итд.. ..него пре свега продукт једног времена .подукт једне младе Србије која је стасала у окупацији Запада .Стасала под пресијом , забраном да буде српске идеје и слободе ...ту нема много филизофије , такви људи не могу да се купе и не могу да раде против свог народа , него искључиво у интересу Србије ..

Није да поредим , али такав слично је било и са председником Путином

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
61.777
Она је у свему томе главна карика , питање је да ли би та странка имала неке шансе да она није ту ...а шта нам то говори ?

говори нам да је добра риалити звезда, па су главни носиоци бизниса потурили њу, за истакнуто лице.

kapetanmark

Veoma poznat
Banovan
Poruka
14.509

Јака жена , стабилна личност каква је потреба Србији и да се не плаши , она треба да говори оно што народ од ње очекује .

Мислим да је она , тако млада , продукт ,али не било кога другог..типа оца, мужа , СНС,заветника итд.. ..него пре свега продукт једног времена .подукт једне младе Србије која је стасала у окупацији Запада .Стасала под пресијом , забраном да буде српске идеје и слободе ...ту нема много филизофије , такви људи не могу да се купе и не могу да раде против свог народа , него искључиво у интересу Србије ..

Није да поредим , али такав слично је било и са председником Путином
stabilna licnost?

aj ne prdi

botino titoisticka, sve teme su ti debilne stil pisanja ti je debilan
znam ja da je ofvaj tvoj klon tako dizajniran

ali znas i sama da tvoje prdenje za ovu sargarepu iz vase titoisticke kuhinje nece proci

zavetnici su kuhinja vuciceva

i sluze za razvodnjavanje patriotskog bloka i glasaca koji nasednu na foru

sama si primer tipicne titoisticke kuhinje

nabij si te trepavice u supak

Slavenska

Domaćin
Poruka
3.036
говори нам да је добра риалити звезда, па су главни носиоци бизниса потурили њу, за истакнуто лице.

То је неко твоје виђење жене .

Обзиром да си сам писао овде са посећујеш борделе са украјинским проститукама , ти увек мислиш да има нешто или некога на крају .неки макро који наплаћује ..

То је твоје изврнуто виђење , али Милица је , као што рекох , продукт једног времена окупације и понижења које је настало за Србију после 5 октобра .

Као што је био и председник Путин,

Slavenska

Domaćin
Poruka
3.036
stabilna licnost?

aj ne prdi

botino titoisticka, sve teme su ti debilne stil pisanja ti je debilan
znam ja da je ofvaj tvoj klon tako dizajniran

ali znas i sama da tvoje prdenje za ovu sargarepu iz vase titoisticke kuhinje nece proci

zavetnici su kuhinja vuciceva

i sluze za razvodnjavanje patriotskog bloka i glasaca koji nasednu na foru

sama si primer tipicne titoisticke kuhinje

nabij si te trepavice u supak

важи

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.