У Краљеву дупло поскупела вода

machkolinos

Ističe se
Poruka
2.397
Грађевински материјал у градовима око Краљева поскупео до три пута.
Вода за пиће поскупела више него дупло ( за 120 динара) литар.
И то је Србија, цвета сива економија, немам за сада линк јер је вест свежа, али биће.

Молио бих Краљевчане да потврде или демантују ову информацију.
 
ubota, 06. nov 2010, 10:49)
Enigma [нерегистровани]

svaka cast-ljudima dobre volje!!!!ali sticem sliku da se realnost ni priblizno ne preossi ni preko medija a ni preko stampe-niko ne obljavljuje da je gradjevinski materijal poskupeo ,da snabdevanje vodom ne funkcionise kako treba,da je flasirana voda u Kraljevu poskupela sa 50 na 80 dinara pa cak sta vise i 120 dinara .Apel redakciji-saznajmo i obelodanimo ko se to bogati na nesreci ovog jadnog naroda!!!!

Kraljevcanin Dejan [нерегистровани] oпошаљи одговор
zemljotres

sugradjani, zapitajmo se zasto nam na humanitarnu pomoc iz trebinja i drugih mesta bivse sfrj naplacuju pdv na granici, zasto je poskupela voda i gradjevinski materijal, zasto mnogo toga... drzavo, u pamet se jednom, zasto ne kazete pravo stanje u kraljevu, zasto? zbog cega se krije. ako neko hoce da pomogne neka pomogne, srbija je nemilosrdna prema srcu srbije i svom narodu, alal vam vera??!!


komentari sa sajta rts.rs
 
Poslednja izmena:
Грађевински материјал у градовима око Краљева поскупео до три пута.
Вода за пиће поскупела више него дупло ( за 120 динара) литар.
И то је Србија, цвета сива економија, немам за сада линк јер је вест свежа, али биће.

Молио бих Краљевчане да потврде или демантују ову информацију.
malo je ljudima njihove muke, još sad neko treba da se bogati na njihov račun. tužno :(
 
Грађевински материјал у градовима око Краљева поскупео до три пута.
Вода за пиће поскупела више него дупло ( за 120 динара) литар.
И то је Србија, цвета сива економија, немам за сада линк јер је вест свежа, али биће.

Молио бих Краљевчане да потврде или демантују ову информацију.

A ko to tebi kazo?


Jel imas neki link?
 
http://www.alo.rs/vesti/32611/Drzava_zaraduje_na_zemljotresu
Država zarađuje na zemljotresu!

Subota - 06.11.2010
Dok se Kraljevčanima bukvalno trese tlo pod nogama, država na njihovoj muci zarađuje putem naplate poreza na SMS-ove koje građani šalju za saniranje posledica razornog zemljotresa!

Tako je samo od korisnika „Vip“ operatera koji su SMS-om na broj 1003 uputili donaciju Kraljevu država naplatom PDV-a i poreza na upotrebu mobilnog telefona(PUMT) zaradila čak 392.000 dinara za nepuna 24 sata!
U „Vipu“ objašnjavaju da su od aktiviranja SMS broja do juče u 15 časova njihovi korisnici poslali više od 28.000 SMS-ova i na taj način obezbedili više od 1,4 miliona dinara pomoći ugroženim Kraljevčanima. U toj kompaniji, međutim, upozoravaju da su kao privredno lice koje pruža usluge telekomunikacije u obavezi da i na ove SMS-ove obračunaju PDV (18 odsto) i PUMT(10 odsto).
 
Eto kako Srbi zarađuju na nesreći sunarodnika. Ovo (ako je istina) nije poteklo od Vlade Srbije i Tadića, već ljudi, komšije, privatnici, SRBI kontaju da iskoriste priliku.
I tako je to u Srbiji. Političari su sitan doživljaj za ovaj narod. Neka priča ko šta hoće. Uvek uteruje Srbin Srbinu, kad god može.

Ovo je tacno. Nemaju nikakvu svest ni solidarnost, nego su ti (sitni) trgovci najgora "fela" nastala za vreme Slobe, to je njegova "tekovina".

Cak i kad bi im drzava naredila, napravili bi nestasice.

Stoka "privatnicka".
 
Ovo je tacno. Nemaju nikakvu svest ni solidarnost, nego su ti (sitni) trgovci najgora "fela" nastala za vreme Slobe, to je njegova "tekovina".

Cak i kad bi im drzava naredila, napravili bi nestasice.

Stoka "privatnicka".

То је одувек тако било, читај Арчибалда Рајса баш је писао како су се богатили после првог светског рата "шибицари" и ситне душе на муци народној.
 

Back
Top