Quantcast

U Kragujevcu ukradeno šest bista, među kojima i bista Vuka Karadžića

Dobri Vilaš

Primećen član
Poruka
943
I šta sad ?
Vi im pružite sve što možete. Uzimate od sopstvene dece i dajete njima neradnicima. Trpite njihove svinjce na ulazu u Beograd, dajete im stanove, upisujete na fakultete. A nemate ni za sebe.
Sve to oni uzmu iz vaše ruke, a zatim vam se izgovnare u istu.
Polomili su bistu na Čukur česmi, a mi smo prećutali. I još mnogo toga smo prećutali. Verovatno ćemo prećutati i ovo: U Kragujevcu ukradeno šest bista, među kojima i bista Vuka Karadžića u dvorištu Narodnog muzeja.

Dokle?

VRS

Zainteresovan član
Poruka
328
I šta sad ?
Vi im pružite sve što možete. Uzimate od sopstvene dece i dajete njima neradnicima. Trpite njihove svinjce na ulazu u Beograd, dajete im stanove, upisujete na fakultete. A nemate ni za sebe.
Sve to oni uzmu iz vaše ruke, a zatim vam se izgovnare u istu.
Polomili su bistu na Čukur česmi, a mi smo prećutali. I još mnogo toga smo prećutali. Verovatno ćemo prećutati i ovo: U Kragujevcu ukradeno šest bista, među kojima i bista Vuka Karadžića u dvorištu Narodnog muzeja.

Dokle?
Imam osjecaj da znas o kome se radi.
I kod nas je skoro ukraden spomenik visok 3 metra, samo da bi se prodao u gvozdje i zaradila koja para. Jadno da ne moze jadnije biti.

rendianka

Poznat
Poruka
8.536
smrdi na cigane, al da ne zhurimo sa zakljuchivanjem. nek policija malo radi svoj posao
Kradu i sahtove sa ulica pa ljudi polomise noge a ja pre pet godina nisam video i uleteh kolima u jedan. Za ovakve kradje spomenika i onoga sto ugrozava stanovnistvo
kazne treba da budu drasticne ali nikako zatvor vec kasracija , da se vise ne razmnozava takva gamad. U protivnom odu u zatvor pa opet dzabe jedu drzavni hleba i kad
izadju jovo nanovo.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.