U kome je problem - u roditeljima ili u detetu?

Kako ste vi zene naivne....jedno je ono sto oni misle da treba cerkama, a sasvim drugo je ono sto one same vide i sta im stvarno treba. To kao dva alkosa kada se razneze sedeci za kafanskim stolom, a cerka ih ceka kuci sa spremljenim ruckom i
Ja sam žena ali bila sam nekad "kćerka" i ah! Još se sećam toga!
Kao drugo- bilo da si roditelj ili nisi, jako je ružno kako si ih opisao i pitam se sa kojim pravom?!
 
Kako ste vi zene naivne....jedno je ono sto oni misle da treba cerkama, a sasvim drugo je ono sto one same vide i sta im stvarno treba. To kao dva alkosa kada se razneze sedeci za kafanskim stolom, a cerka ih ceka kuci sa spremljenim ruckom i ispeglanim kosuljama i jos oni to i ne primete....
Cak i primer roditelja nije uvek dovoljan, narocito ako si sam sa detetom...Cerke su uvek ludje u ranom pubertetu, ali i odgovornije, ako nema ko da ih stiti i svakako lakse za vaspitavanje, jer priznaju autoritete.
Sinovi su kao ruze, nezni i osetljivi na svasta i ne brinu majke bezveze vise za sinove nego za cerke....
Dobar
Loš
Zao
Kod tebe primetila nešto po čemu si stvarno jedinstven...možeš da kažeš nešto genijalno i zrelo, a sledeći post često kritikovanje, pa na kraju vređanje teškom artiljerijom...
Zato i rekoh da si DLZ, kako kad...
Je li tebi dosadno? Samo da ti kažem da si na ovoj temi o roditeljima stvarno preterao, imaš li trunku empatije? Šta ti oni smetaju? Čovek je 12 godina otac, niti je alkoholičar niti išta slično, a još "Vi žene ste naivne"
Imaš li ti decu? Koliko imaš godina?
Antihejter ima 34 godine a dete od skoro 13, i to dete kome je posvećen što zaslužuje samo pohvalu
Danas se klinke od 13 igraju kamene face i punjene kokoske
A Neš isto...ima kcerkicu od godinu dana i samo je za pohvalu što je ovako rano postavio temu, da čuje mišljenja i savete, e ako on nije dobar tj ODLIČAN OTAC ja ne znam stvarno kakav bi trebalo da bude...
Ti i pojedini iz dosade omalovažavate nečiji rad, trud pa i život. Ako nemaš savet, bolje nemoj ništa ni komentarisati, i gde ovde dođe da se svađaš, na ovakvoj temi?! Ti si bez srca...
 
M4j4
Iz pravilnika #Bezbednost na internetu#:

*Nikada ne odgovarajte na uznemirujuće, provokativne ili neprikladne komentare i poruke.

*Nikada ne verujte svemu što pročitate ili čujete prilikom ćaskanja. Ljudi se često lažno prestavljaju, pretvaraju i igraju razne uloge radi zabave ili, što je mnogo opasnije, iz skrivenih pobuda.

*Nemojte davati negativne ocene ili lične informacije o drugima bez dozvole.


Tako da nemoj uopšte da se nerviraš, a ja sam se baš potresao i baš ću sad nekoga da slušam što se kaže u narodu "Uči oca kako se prave deca"
Pusti tog lika neka ga

@Neš Bridžiz ne pričam tebi, @M4j4 se iznervirao iznervirala što nas Metronomy nazvao "dva alkoholičara" ne obraćaj pažnju
 
  • Haha
Reactions: DUH
M4j4
Iz pravilnika #Bezbednost na internetu#:

*Nikada ne odgovarajte na uznemirujuće, provokativne ili neprikladne komentare i poruke.

*Nikada ne verujte svemu što pročitate ili čujete prilikom ćaskanja. Ljudi se često lažno prestavljaju, pretvaraju i igraju razne uloge radi zabave ili, što je mnogo opasnije, iz skrivenih pobuda.

*Nemojte davati negativne ocene ili lične informacije o drugima bez dozvole.


Tako da nemoj uopšte da se nerviraš, a ja sam se baš potresao i baš ću sad nekoga da slušam što se kaže u narodu "Uči oca kako se prave deca"
Pusti tog lika neka ga

@Neš Bridžiz ne pričam tebi, @M4j4 se iznervirao iznervirala što nas Metronomy nazvao "dva alkoholičara" ne obraćaj pažnju
On nije otac pa ne zna šta priča.
 
ne brinu majke bezveze vise za sinove nego za cerke....
Brinu majke za celu porodicu, druže. Kćerka u suštini ne može da napravi s.ranje ne znam kolikih razmera, uglavnom se sve vrti da ne zatrudni i da ne bude sa nekom barabom
Dok sin može na milion načina da napravi takvo sra.nje koje ugrožava -pazi sad- CELU PORODICU, recimo da postane kockar i/ili narkoman i napravi dug od po nekoliko hiljada eura, ne može nađe pare, pa se obesi...dobije nekoliko godina robije...bije svakoga itd.
Zato majke strepe.
 
Dobar
Loš
Zao
Kod tebe primetila nešto po čemu si stvarno jedinstven...možeš da kažeš nešto genijalno i zrelo, a sledeći post često kritikovanje, pa na kraju vređanje teškom artiljerijom...
Zato i rekoh da si DLZ, kako kad...
Je li tebi dosadno? Samo da ti kažem da si na ovoj temi o roditeljima stvarno preterao, imaš li trunku empatije? Šta ti oni smetaju? Čovek je 12 godina otac, niti je alkoholičar niti išta slično, a još "Vi žene ste naivne"
Imaš li ti decu? Koliko imaš godina?
Antihejter ima 34 godine a dete od skoro 13, i to dete kome je posvećen što zaslužuje samo pohvalu
Danas se klinke od 13 igraju kamene face i punjene kokoske
A Neš isto...ima kcerkicu od godinu dana i samo je za pohvalu što je ovako rano postavio temu, da čuje mišljenja i savete, e ako on nije dobar tj ODLIČAN OTAC ja ne znam stvarno kakav bi trebalo da bude...
Ti i pojedini iz dosade omalovažavate nečiji rad, trud pa i život. Ako nemaš savet, bolje nemoj ništa ni komentarisati, i gde ovde dođe da se svađaš, na ovakvoj temi?! Ti si bez srca...

A ja razumeo da ne volis takve drame....
...za plakanje na kablovskoj televiziji :lol:
Da te što više ljudi vidi :lol:
"Ćem izađem na televizor" :rotf:

da zamenimo televizor forumom?
Ili da procitas svoje postove na temi " o licnim problemima u javnosti"
ili me samo mrzis, pa je nevazno o cemu se radi...
 
Brinu majke za celu porodicu, druže. Kćerka u suštini ne može da napravi s.ranje ne znam kolikih razmera, uglavnom se sve vrti da ne zatrudni i da ne bude sa nekom barabom
Dok sin može na milion načina da napravi takvo sra.nje koje ugrožava -pazi sad- CELU PORODICU, recimo da postane kockar i/ili narkoman i napravi dug od po nekoliko hiljada eura, ne može nađe pare, pa se obesi...dobije nekoliko godina robije...bije svakoga itd.
Zato majke strepe.
Tako je.
 

Back
Top