U kom pravcu ide srpska politika, da li se svetlosnom brzinom udaljava ili priblizava Evropskoj uniji?

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
33.228
U kom pravcu ide srpska politika ?
Vucic kaze da je politika Srbije za Evropsku uniju ( setimo se samo kako se cela Srbija radovala i pevala - Sad si uzeo klaster Brnaba ), ali nece da uvede sankciji Rusiji i kaze bas me briga sta kazu politicari iz Evrope, i maneken Selakovic potpisuje neke ''rutinske'' papire sa Lavrovim...
Medjutim Vucicevi mediji na sva zvona pricaju protiv Evropske unije, veliki broj esksperata i strucnjaka od Nestorovica. Vucicevica, Sime Spasica, Miroljuba Petrovica, Drecuna, Seselja, mladjeg Seselja, Glisica, Boska Cenzusa, Milica Zavetnica, Gute sa Hepija, Jovane Jeremic sa Pinka....koji pljuju po EU kako samo sto se nije raspala, da su to oni sto su prizali Kosovo i bombardovali Jugoslaviju, da su tamo sada i Hrvati koji kaze da ce koce ulazak Srbije u EU, a Guta je rekao - Ako ce Hrvati da odlucuju da li cemo uci u EU, onda bolje da ni ne udjemo. Salje se poruka protiv ulaska Srbije u EU.
:think:
 
Zvanično smo na EU putu, dobijamo novac iz njihovih fondova i pregovaramo o članstvu. Šta o tome misle neki pojedinci u Srbiji - potpuno je nevažno za zvaničnu politiku, kao što je nevažno i šta mi ovde piskaramo po forumu. U demokratskoj državi svako ima prava da svoje mišljenje iskaže, pa ako se nekome EU ne sviđa ili joj predviđa brzu propast - može o tome slobodno govoriti - niko ga neće sprečiti.

Šta će u budućnosti biti - to zavisi od mnogo faktora, a jedan od njih je i šta će biti sa samom EU. Mnogi članovi tamo nisu zadovoljni trenutnim ustrojstvom te zajednice i možda će doći i do neke reorganizacije unutar nje. To ostaje da se vidi nakon što ova kriza prođe ili se produbi. Sve zavisi.

Trenutna dešavanja u Ukrajini veoma utiču na EU. Kako će se to odraziti na budućnost - tek ćemo videti.

Nije mi samo jasno što ste toliko na ovom forumu zapeli za te sankcije Rusiji. Niko to više ni ne spominje osim vas po društvenim mrežama. Ni Mađarska nije stavila sankcije Rusiji na energente, a u EU je i - nikom ništa. Ako nas je EU izuzeo iz svega toga, ne vrši nikakve pritiske na nas i nije ih briga da li neka minijaturna državica sa Balkana kupuje nešto malo energenata od Rusije (osim gasa i nafte mi smo od njih samo đubrivo kupovali, a drugu saradnju gotovo nikakvu da i nemamo) - što vama to toliko smeta? Zar ne bi trebalo da budete srećni što, kao i Mađari i Turci, i dalje možemo da kupujemo jeftin gas? Stvarno ste čudni ljudi.
 
Zvanično smo na EU putu, dobijamo novac iz njihovih fondova i pregovaramo o članstvu. Šta o tome misle neki pojedinci u Srbiji - potpuno je nevažno za zvaničnu politiku, kao što je nevažno i šta mi ovde piskaramo po forumu. U demokratskoj državi svako ima prava da svoje mišljenje iskaže, pa ako se nekome EU ne sviđa ili joj predviđa brzu propast - može o tome slobodno govoriti - niko ga neće sprečiti.

Šta će u budućnosti biti - to zavisi od mnogo faktora, a jedan od njih je i šta će biti sa samom EU. Mnogi članovi tamo nisu zadovoljni trenutnim ustrojstvom te zajednice i možda će doći i do neke reorganizacije unutar nje. To ostaje da se vidi nakon što ova kriza prođe ili se produbi. Sve zavisi.

Trenutna dešavanja u Ukrajini veoma utiču na EU. Kako će se to odraziti na budućnost - tek ćemo videti.

Nije mi samo jasno što ste toliko na ovom forumu zapeli za te sankcije Rusiji. Niko to više ni ne spominje osim vas po društvenim mrežama. Ni Mađarska nije stavila sankcije Rusiji na energente, a u EU je i - nikom ništa. Ako nas je EU izuzeo iz svega toga, ne vrši nikakve pritiske na nas i nije ih briga da li neka minijaturna državica sa Balkana kupuje nešto malo energenata od Rusije (osim gasa i nafte mi smo od njih samo đubrivo kupovali, a drugu saradnju gotovo nikakvu da i nemamo) - što vama to toliko smeta? Zar ne bi trebalo da budete srećni što, kao i Mađari i Turci, i dalje možemo da kupujemo jeftin gas? Stvarno ste čudni ljudi.
SNS lupetanje.

Samo 1 država u Evropi nije uvela sankcije Rusiji, a ta država su radikali (SNS).
 
pokusavamo i za sada prilicno uspevamo da vodimo svoju politiku

sta buducnost nosi videcemo , moramo imati u vidu cinjenicu da smo okruzeni nato i eu zemljama

nadam se da se ukrajinska kriza nece razvlaciti godinama
To se nadaš da ne biste bili forsirani na Čistac: da li ste za EU ili za Rusiju.

Ali ta odluka dolazi u najskorijem danu, i to obeležava krah vaše ere Satane.
 
Zvanično smo na EU putu, dobijamo novac iz njihovih fondova i pregovaramo o članstvu. Šta o tome misle neki pojedinci u Srbiji - potpuno je nevažno za zvaničnu politiku, kao što je nevažno i šta mi ovde piskaramo po forumu. U demokratskoj državi svako ima prava da svoje mišljenje iskaže, pa ako se nekome EU ne sviđa ili joj predviđa brzu propast - može o tome slobodno govoriti - niko ga neće sprečiti.

Šta će u budućnosti biti - to zavisi od mnogo faktora, a jedan od njih je i šta će biti sa samom EU. Mnogi članovi tamo nisu zadovoljni trenutnim ustrojstvom te zajednice i možda će doći i do neke reorganizacije unutar nje. To ostaje da se vidi nakon što ova kriza prođe ili se produbi. Sve zavisi.

Trenutna dešavanja u Ukrajini veoma utiču na EU. Kako će se to odraziti na budućnost - tek ćemo videti.

Nije mi samo jasno što ste toliko na ovom forumu zapeli za te sankcije Rusiji. Niko to više ni ne spominje osim vas po društvenim mrežama. Ni Mađarska nije stavila sankcije Rusiji na energente, a u EU je i - nikom ništa. Ako nas je EU izuzeo iz svega toga, ne vrši nikakve pritiske na nas i nije ih briga da li neka minijaturna državica sa Balkana kupuje nešto malo energenata od Rusije (osim gasa i nafte mi smo od njih samo đubrivo kupovali, a drugu saradnju gotovo nikakvu da i nemamo) - što vama to toliko smeta? Zar ne bi trebalo da budete srećni što, kao i Mađari i Turci, i dalje možemo da kupujemo jeftin gas? Stvarno ste čudni ljudi.

To što mi dobijamo od njih to je samo mala razlika za kolonijalni status koji imamo

Dok god nam oni vode monetarnu politiku, tj dok je naš Topčider kod njih mi moramo biti na EU putu
 
374080D4-A8CA-4FF5-B7CE-0944322E5FD1.jpeg

"Hvala što ste se obukli za emisiju."
 
Ne zasmejavaj me. Srbija ne zna sta ce sa sobom posto pola vlade,celu crkvu i pola drzavne bezbednosti joj drzi Rusija a drugu polovinu vlade i DB zapad. Nemacka bar prima naredjenja od jednog gazde a Srbija vise ni sama ne zna ko joj sve naredjuje
Србијом не владају Срби већ Дахије...од 1944.г
 

Back
Top