Quantcast

u kojoj ste skoli?

bleach

Iskusan
Poruka
5.225
DJ_MaRe:
winnetou:
e, a zar nije 3. beogradska gimnazija najjaca?? ja sam tako cula.. bio je ulaz u skolu najmanje 98 bodova..
heh... 3. najjaca... sada sam sve cuo... :D

Ma gde bre najjaca, nista se ne uci tamo... pola drustva mi je zavrsilo tu skolu bez pipanja knjige...

Ja sam bio u 5oj... Necu da kazem da je najjaca, ali nije nimalo naivna... a svakako je kao i mnoge druge gimnazije mnooogo jaca od 3. gimnazije...
8) 8) 8) 8) 8)

Kad_LupimLupim:
Pa jeste najjaca, al' nikako u pogledu znanja! :twisted:
Crta je tako visoka jer je ogromna navala, bash zato sto se ne uci nista, petice samo kapaju, a 80% vremena, se provodi u okolnim kaficima.
A sad ko je lud da gine nek ide u 1. 10. 6. ili 5. gim. (dobro ova peta i nije sto je nekad bila, al' opet...)
sta bre nije kao sto je bila... :pPp

Poruka
19.856
Sad ti je divna, jer imate nove prozore, koji btw. ne bi tu bili da DJ_MaRe, ja i jos pola IV godine nismo nosili stare prozore, koji su bili toliko propali da sam naredna tri dana vadio komadice drveta iz saka :twisted:
Dobro to je jedan sitan mali estetski detalj, bilo je tu jos mnogo toga sto je petoj falilo, pre 6 godina!!!

bleach

Iskusan
Poruka
5.225
Kad_LupimLupim:
Sad ti je divna, jer imate nove prozore, koji btw. ne bi tu bili da DJ_MaRe, ja i jos pola IV godine nismo nosili stare prozore, koji su bili toliko propali da sam naredna tri dana vadio komadice drveta iz saka :twisted:
Dobro to je jedan sitan mali estetski detalj, bilo je tu jos mnogo toga sto je petoj falilo, pre 6 godina!!!
ma koji novi prozori bwe :p ovi su odavno ostarili... RoLL (8
ma fali njoj sigurno sto sta... i ne mislim samo na estetske detalje... fali joj, i ne sumnjam da joj je tada falilo... (8
ali Peta je zaista divna skola (:
m ne slusajte me, ja sam malo zaludjena... :pPp

Poruka
19.856
...jesi, malo... vise :wink:
Ti prozori ti stari!?!? Sta bi tek rekla za one stare? Originalne, koji su tu od pre rata ( WW2 naravno ) isti oni koje su moji cale i keva pre 30 i kusur godina otvarali!!!
A ti se zalis na te, jedva imaju cele dve godine :twisted: :twisted: :twisted:

bleach

Iskusan
Poruka
5.225
Kad_LupimLupim:
...jesi, malo... vise :wink:
Ti prozori ti stari!?!? Sta bi tek rekla za one stare? Originalne, koji su tu od pre rata ( WW2 naravno ) isti oni koje su moji cale i keva pre 30 i kusur godina otvarali!!!
A ti se zalis na te, jedva imaju cele dve godine :twisted: :twisted: :twisted:
malkice :p
m nisu stari... ali vec su rastureni, veruj mi 8)
sta bih rekla? p ne znam... verovatno isto sto i za one u Tesli :lol:
ne zalim se ja, ne (8 hvala vam ;) :lol: :twisted: 8)

mortishaaa

Domaćin
Poruka
4.981
winnetou:
e, a zar nije 3. beogradska gimnazija najjaca?? ja sam tako cula.. bio je ulaz u skolu najmanje 98 bodova..
to za bodove uvek zavisi od generacije, napr. ja kad sam pre upisa isla da vidim kakva mi je ~ buduca skola i sl. rekose mi kako je u poslednjoj generaciji poslednji primljen sa 97~98 bodova ... moj smer je najjaci ... a kad sam se ja upisicala poslednji je imao 92~93 boda ... :p propala generacija (8
bleach:
m ne slusajte me, ja sam malo zaludjena... :pPp c c c ... cetujete :pPp sram vas bilo ((8 elem ... mojnete nju da slusate ... ona je samo jedan Mali strebericic koji vise nego obozava svoju skolu, cak ide do nje i za vreme raspusta!! SHOCK :da: :da: verujte mi! eto jednom me je naterala da idemo tramvajem, p smo prosli pored njene skole ... p me onda naterala da izadjemo iz tramvaja na stanici gde je njena skola da bi presli navodno u drugi tramvaj ((8 vidite sta bi sve jedan streber uradio da bude blizu svoje skole za vreme raspusta (((8
p.s. ovo sam ja naravno izmislila ... mislim se sve to desilo ali ~spontano (8 :* salim se Mala :*

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE

bleach

Iskusan
Poruka
5.225
mortishaaa:
winnetou:
to za bodove uvek zavisi od generacije, napr. ja kad sam pre upisa isla da vidim kakva mi je ~ buduca skola i sl. rekose mi kako je u poslednjoj generaciji poslednji primljen sa 97~98 bodova ... moj smer je najjaci ... a kad sam se ja upisicala poslednji je imao 92~93 boda ... :p propala generacija (8
hm da... mislim da je za Petu trebalo nesto vise od 80 poena... :roll: ove godine.
i naravno da taj broj poena za ulaz ne govori o tome da li je skola dobra u tome nekom smislu...

mortishaaa:
bleach:
m ne slusajte me, ja sam malo zaludjena... :pPp
c c c ... cetujete :pPp sram vas bilo ((8 elem ... mojnete nju da slusate ... ona je samo jedan Mali strebericic koji vise nego obozava svoju skolu, cak ide do nje i za vreme raspusta!! SHOCK :da: :da: verujte mi! eto jednom me je naterala da idemo tramvajem, p smo prosli pored njene skole ... p me onda naterala da izadjemo iz tramvaja na stanici gde je njena skola da bi presli navodno u drugi tramvaj ((8 vidite sta bi sve jedan streber uradio da bude blizu svoje skole za vreme raspusta (((8
p.s. ovo sam ja naravno izmislila ... mislim se sve to desilo ali ~spontano (8 :* salim se Mala :*

~ ~ ~ ~ ~
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
kako gnusna laz! :shock: da me ne slusaju :shock: koga ce ako ne mene... :pPp naaaravno da se zekim :lol:
jesam ja streberce, ali kao sto smo juce sve to shvatile... tebo je svako streberce :lol: pa se ja necu lose osecati svaki put kada me prozivas 8) kulisa 8)
ja skolu volem, i preko raspusta idem :da: :da: :pPp nije slucajno sto moram tuda da prodjem da bih isla do Pionira... 8) 8) 8)
dosta chata; nastavak ako postoji ima da bude na Za Nas; morala sam da odgovorim OoPs; ipak me nije bilo dugo (8

Moon Child:
:lol: :lol: :lol:
hahahahah kakva prica o tramvajima i skoli... :lol: :lol:
sta ces :lol: Milica nam ima bujnu mastu... :pPp

mortishaaa

Domaćin
Poruka
4.981
bleach:
i naravno da taj broj poena za ulaz ne govori o tome da li je skola dobra u tome nekom smislu...
naravno da ne ((; posebno jer se polaze i OS prijemni, p onda neko ima vise poena nego so ~zasluzuje ... heh ..

~ ~ ~ ~ ~
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE