Quantcast

u kojoj ste skoli?

Truman

Elita
Poruka
15.431
Tinar:
Truman:
kalliope:
Truman:
13.beogradska gimnazija
kako ide?
cujem da je skola teeeskaaaa liga za obicne smrtnike :wink:
Jedna od najtezih u Bg-u.Fora je da tu dobro prodjes ako si bistar i nemas neke preterane ambicije tj.neces 5.0 isl.Onda mozes da imas dosta slobodnog vremena,ali mora da se prizna ako krenes ozbiljno da shvatas skolu mozes grdno da se razocaras.To se meni desilo u prvom razredu pa sam se posle promangupirao. :)
Koja si godina? Sve moje drugarice idu u 13. Bila sam na nekim chasovima (hemija, psihologija), i nije loshe.
ja sam 4. godina,a koja godina su one?

Tinar

Veoma poznat
Poruka
10.368
Truman:
Tinar:
Truman:
kalliope:
Truman:
13.beogradska gimnazija
kako ide?
Jedna od najtezih u Bg-u.Fora je da tu dobro prodjes ako si bistar i nemas neke preterane ambicije tj.neces 5.0 isl.Onda mozes da imas dosta slobodnog vremena,ali mora da se prizna ako krenes ozbiljno da shvatas skolu mozes grdno da se razocaras.To se meni desilo u prvom razredu pa sam se posle promangupirao. :)
Koja si godina? Sve moje drugarice idu u 13. Bila sam na nekim chasovima (hemija, psihologija), i nije loshe.
Sve drugakinje. Dve na prirodnom i dve na drushtvenom. Mada, ima bash dosta njih koje poznajem poshto polovina koja ide u 13. je iz Crnjanskog. :roll:

Tinar

Veoma poznat
Poruka
10.368
hAhaHahaH_devojka:
15 gimn,i meni je extra.gubim cas jednom dnevno cesto nemam casove jer npr nemamo ucionice...i tako.pola nastavnika na bolovanju.inace u ucionici su prozori zalepljeni selotepom i nemam poda,i ispod lavaboa izlazi kanalizacija.ma ludilo
E, koja si god? Dek mog drushtva je takodje tamo. :D

DJ_MaRe

Iskusan
Poruka
5.414
winnetou:
e, a zar nije 3. beogradska gimnazija najjaca?? ja sam tako cula.. bio je ulaz u skolu najmanje 98 bodova..
heh... 3. najjaca... sada sam sve cuo... :D

Ma gde bre najjaca, nista se ne uci tamo... pola drustva mi je zavrsilo tu skolu bez pipanja knjige...

Ja sam bio u 5oj... Necu da kazem da je najjaca, ali nije nimalo naivna... a svakako je kao i mnoge druge gimnazije mnooogo jaca od 3. gimnazije...

winnetou

Aktivan član
Poruka
1.148
DJ_MaRe:
winnetou:
e, a zar nije 3. beogradska gimnazija najjaca?? ja sam tako cula.. bio je ulaz u skolu najmanje 98 bodova..
heh... 3. najjaca... sada sam sve cuo... :D

Ma gde bre najjaca, nista se ne uci tamo... pola drustva mi je zavrsilo tu skolu bez pipanja knjige...

Ja sam bio u 5oj... Necu da kazem da je najjaca, ali nije nimalo naivna... a svakako je kao i mnoge druge gimnazije mnooogo jaca od 3. gimnazije...
hmmm.. mozda sam ja nesto onda pomesala.. ne znam bas najbolje vase gimnazije.. brojala sam jednom, mislim da ih imate 18 ili 24 ili tako nesto..

Poruka
19.856
winnetou:
Pa jeste najjaca, al' nikako u pogledu znanja! :twisted:
Crta je tako visoka jer je ogromna navala, bash zato sto se ne uci nista, petice samo kapaju, a 80% vremena, se provodi u okolnim kaficima.
A sad ko je lud da gine nek ide u 1. 10. 6. ili 5. gim. (dobro ova peta i nije sto je nekad bila, al' opet...)

Truman

Elita
Poruka
15.431
Tinar:
Truman:
Tinar:
Truman:
kalliope:
Truman:
13.beogradska gimnazija
kako ide?
Sve drugakinje. Dve na prirodnom i dve na drushtvenom. Mada, ima bash dosta njih koje poznajem poshto polovina koja ide u 13. je iz Crnjanskog. :roll:
Moja sestra je 2. razred pa znam neke.U koja odeljenja idu?

Tinar

Veoma poznat
Poruka
10.368
Truman:
Tinar:
Truman:
Tinar:
Truman:
kalliope:
Truman:
13.beogradska gimnazija
kako ide?
Moja sestra je 2. razred pa znam neke.U koja odeljenja idu?
Nemam blagog pojma. Ima ih u tri razlichita odeljenja. :)