Quantcast

u kojoj ste skoli?

Bliznakinja

Poznat
Poruka
9.769

Tinar

Veoma poznat
Poruka
10.368
Bliznakinja:
Moon Child:
Bliznakinja:
Tinar:
Bliznakinja:
Средња туристичка....
није тако лоша...има најјаче професоре ( мислим на мушке 8) 8) 8) 8) 8) 8) ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
C, c, c... :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ко призна - пола му се прашта :lol: :lol: 8) 8) 8) 8) 8)
a-a
ko priznaje-pola mu se dodaje :P
Да...то је чешћи случај :lol:
Ma, izvucucesh se ti nekako. :wink:

Bliznakinja

Poznat
Poruka
9.769
Tinar:
Bliznakinja:
Moon Child:
Bliznakinja:
Tinar:
Bliznakinja:
Средња туристичка....
није тако лоша...има најјаче професоре ( мислим на мушке 8) 8) 8) 8) 8) 8) ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
C, c, c... :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ко призна - пола му се прашта :lol: :lol: 8) 8) 8) 8) 8)
a-a
ko priznaje-pola mu se dodaje :P
Да...то је чешћи случај :lol:
Ma, izvucucesh se ti nekako. :wink:
:lol: :lol:

Tinar

Veoma poznat
Poruka
10.368
A ja to sa gledishta osobe koja je na poslednjem pismenom iz mate dobila 1. :( Tako da, ono, nije mi bash neki predmet. Mislim, kapiram je bash dobro, ali na pismenima zabrljam i na kraju je zamrzim.

Tinar

Veoma poznat
Poruka
10.368
Nemoj sebi bash toliko da laskash... 8)
U osnovnoj sam imala priv chasove, i nisu nishta vredeli. U srednjoj na kraju prve sam imala 4 iz mate, a sada, ne ide loshe ali su mi pismeni katastrofa. Najgore od svega je shto sam dosta vezbala, dobila 1 i nimalo se ne sekiram. :?

Truman

Elita
Poruka
15.435
kalliope:
Truman:
13.beogradska gimnazija
kako ide?
cujem da je skola teeeskaaaa liga za obicne smrtnike :wink:
Jedna od najtezih u Bg-u.Fora je da tu dobro prodjes ako si bistar i nemas neke preterane ambicije tj.neces 5.0 isl.Onda mozes da imas dosta slobodnog vremena,ali mora da se prizna ako krenes ozbiljno da shvatas skolu mozes grdno da se razocaras.To se meni desilo u prvom razredu pa sam se posle promangupirao. :)

Tinar

Veoma poznat
Poruka
10.368
Truman:
kalliope:
Truman:
13.beogradska gimnazija
kako ide?
cujem da je skola teeeskaaaa liga za obicne smrtnike :wink:
Jedna od najtezih u Bg-u.Fora je da tu dobro prodjes ako si bistar i nemas neke preterane ambicije tj.neces 5.0 isl.Onda mozes da imas dosta slobodnog vremena,ali mora da se prizna ako krenes ozbiljno da shvatas skolu mozes grdno da se razocaras.To se meni desilo u prvom razredu pa sam se posle promangupirao. :)
Koja si godina? Sve moje drugarice idu u 13. Bila sam na nekim chasovima (hemija, psihologija), i nije loshe.