Mene, jos od malena, jako,jako privlace istocnjacke zemlje, bas su mi simpaticne, kad sam bila u Turskoj, isla sam na kurs trbusnog plesa i rekli su mi da nikad nisu videli takav pocetnicki talenat, kao da ga igram 30 godina
Ko zna ,mozda sam u proslom zivotu bila trbusna plesacica
)Sto se tice zemalja,jako mi je drag Maroko, ne znam zasto.Volela bih da zivim (da SAM zivela) u Francuskoj u baroknom periodu, u doba onih lepih haljina (znate onih,gore jako uskih,pa dole jako sirokih
,kisobrancica itd...A vi??
Ko zna ,mozda sam u proslom zivotu bila trbusna plesacica
)Sto se tice zemalja,jako mi je drag Maroko, ne znam zasto.Volela bih da zivim (da SAM zivela) u Francuskoj u baroknom periodu, u doba onih lepih haljina (znate onih,gore jako uskih,pa dole jako sirokih
,kisobrancica itd...A vi??
A, takođe mi se sviđa i vreme 70-ih. Frizure su super... :wink:
ops: xexexxee nema para ,nema sponzorusa, setas go ,niko te niko nista ne pita jer niko ne zna da govori