U kog se ne bi mogli zaljubiti?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
330.670
Osobine...
Do sada smo analizirali samo onu dobru stranu.kao,lepota,pamet,iskrenost i bla,bla...
Da obrnemo malo..nadam se da tema nije bila..mislim da nije.:-?

Koje su to osobine koje vam smetaju kod nekoga da se zbog njih ne bi mogli zaljubiti ni pod razno?
 
Poslednja izmena:
hm....nikad ne reci nikad...:)
sinoc sam bas razmisljala o tome koliko sam sklona idealizaciji i koliko sam u stanju da neke osobine koje mi se ne svidjaju previdim...vremenom se to svakako smanjuje,ali skoro sam bila u situaciji da ponovo stretnem u osobu u koju sam pre par godina bila jako zaljubljena....tada je bio sve ono sto mi se kod nekog svidjalo...sada,posle dve godine on je totalan suprotnost,dakle sve ono sto ja ne volim i nekako opet sam pocela da razmisljam o njemu...i danima ne mogu da objasnim sebi kako..zasto...:?bila sam ubedjena da takva osoba nikada,ali nikada ne bi mogla da privuce moju paznju....i tako...
 
Zaostalost i ogranicenost, kad je neko konzervativan, kad neko gleda u mene kao na devojku koja hoce da mu izvuce pare, da ga obmane, da ga iskoristi, kad je neko drzak prema meni, jer sam ja kao, drska, odnosno kad se neko postavlja kao da je on ugrozen od strane mene.U takve se nikad ne bih mogla zaljubiti.
 
Baš si me bacila u razmišljanje, i došao sam do zaključka da nečije osobine u zaljubljivanju baš i nemaju neku ulogu. Mogao bi se zaljubiti u bilo koju a istovremeno u nijednu zbog njenih osobina. Čini mi se da u tome više igra ulogu vreme i mesto nego nečije osobine.
 
Baš si me bacila u razmišljanje, i došao sam do zaključka da nečije osobine u zaljubljivanju baš i nemaju neku ulogu. Mogao bi se zaljubiti u bilo koju a istovremeno u nijednu zbog njenih osobina. Čini mi se da u tome više igra ulogu vreme i mesto nego nečije osobine.

I ti si mene sada svojim odgovorom iznenadio..Dobro .slazem se za vreme i mesto ..mogla sam da napisem..sa kim ne bi mogli da budete ili ne bi mogli da ga volite..Mozda je pojam Zaljubiti nesrecno odabrala ali razumemo se i ..svakako da postoje osobine koje ti ne prijaju i ne svidjaju se kod osobe..neka od osobina koju ne bi mogao da tolerises..
 
Ne acid. Došli smo do konstacije posredstvom Baby Jane da je gazda glup ko qurac. Sad, ako je gazda glup ko qurac, onda mu je i poslini još gluplji. Pitam vas opet koji će vam takav qurac u životu ako je glup na gazdu i njegov qurac?

eto vidis kako ti nisi jedan od onih glupih muskaraca koje ja ne volim:razz:
ti sve rezonujes kako treba,svaka ti cast:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Back
Top