U Kini pronađeni 12 hiljada godina stari dnevnici posetioca iz svemira?

Zabranjena_Arheologija

Aktivan član
Poruka
1.104
O owome je bilo reci na NGC.

51642581.jpg


87030076.jpg


dropaperson.jpg


http://ce-4.forumotion.com/alternativna-povijest-f5/kameni-diskovi-s-bayan-kara-ula-t2595.htm


Zanimljivo.... Inace narod koji zivi u oblasti gde su nadjeni owi diskovi,naziva sebe Dropa narod.
 
Citao sam vec negde da ti Drop-ovci imaju potpuno drugaciji jezik,obicaje i fizionomiju od okolnog naroda kine,mnogo visi stasom,itd.te da gaje tradiciju u kojoj govore da poticu sa zvezda,odn.da im se brod srusio na zemlju pre oko 10000godina, tako nesto,i da su bili prinudjeni da ostanu i snalaze se sa nama kako znaju i umeju...koliko sam cuo,danas ih i nema mnogo?
 
Citao sam vec negde da ti Drop-ovci imaju potpuno drugaciji jezik,obicaje i fizionomiju od okolnog naroda kine,mnogo visi stasom,itd.te da gaje tradiciju u kojoj govore da poticu sa zvezda,odn.da im se brod srusio na zemlju pre oko 10000godina, tako nesto,i da su bili prinudjeni da ostanu i snalaze se sa nama kako znaju i umeju...koliko sam cuo,danas ih i nema mnogo?

Legenda kaze da su to stvorenja koja su se spustila pre mnogo vremena iz oblaka , da su imali slabasna , majusna tela, i ogromne glave a lice malo i zuto, i da su bili toliko ruzni i odbojni da su ih starosedeoci jurili i proganjali konjima.
Sad se zna, strucnjaci kazu da kamenje i kostur datiraju od pre dvanaest hiljada god
 

Back
Top