u kakvom drustvu se ceka Nova godina...

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Eto opet nove godine a cini se ko da je juce bila...i opet kod mnogih i zena i muskaraca pitanje s kim ako zanemarimo ono sa cim jer je drustvo u kom smo najvaznije a sve ostalo moze i ne mora da bude...danas kad je mnogo lakse nekog upoznati...mislim prvenstveno preko kompa a i druge varijante postoje, cudno mi je da slusam kako je neko usamljen bilo da je zena ili muskarac...naravno ne mislim da se po svaku cenu mora biti u paru ali i dobro drustvo je lepo okupiti...Ponekad i u rodbini moze biti super...vazno je da covek nije opterecen time da ako nije u ljubavnoj vezi Nova godina nije nesto sto cini raspolozenim....Imate li u okruzenju nekog ko unapred sebe samosazaljeva ne znajuci kud ce i gde ce...ili ne znajuci kako ce provesti to vece koje mu dodje kad je sam kao neki teret a ne radost?...

DacaMARTA

Ističe se
Poruka
2.192
Ja sam bez partnera (a, pethodna tri doceka smo slavili zajedno), vec cetiri meseca i bas mi je cudno sto sam bez njega.. I rodjena sestra je trenutno bez deckica, ali imamo drustvance, sve je vec rezervisano, ugovoreno, garderoba spremna- juce smo kupovale zavrsne detaljez:lol:
Ali, u okruzenju imam ljude koji
1. ili ne znaju gde ce sa partnerom proslaviti
2. ili ne znaju gde ce jer nemaju partnera
3. ili imaju partnera i zelju gde ce, ali nemaju para,
ukratko ima raznihz:mrgreen:
ALI, GENERALNO, MENI DOCEK NIJE TERET- SREDIS SE, LEPO SE PROVEDES I TO JE TO

Ériu

Veoma poznat
Poruka
12.966
mene jako nervira sva ta novogodisnja ludnica, pitanje koje mrzim je gde cu provesti novu godinu i to kad krenu da te siluju tim pitanjem vec negde u oktobru mesecu. sem ako neko ne pravi neku kucnu varijantu, i to da mi je bas prijatno drustvo najvise volim da ostanem kuci i da niko ne zna za mene. ove godine idem kod nekih prijatelja koji su nas pozvali da dodjemo, i aj da se ne bi uvredi idemo, mada meni se ide najvise jer sam se nalozila na kuvanje i pecenje u poslednje vreme pa ocu da pravim kolace i hranu,te mi to dodje ko dobro opravdanje, jer ovako sama ne mogu a i ne bi trebalo sve sama da smazem :lol:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.