У Ирану две жене које су прешле у Православље осуђене на смрт

Greška druže tihi

Islam je religija

Religiozne budale su zlo, a religioznih budala ima po čitavom svjetu. Igrom slučaja u Iranu su na vlasti religiozne budale.

(odmah se izvinjavam svim religioznim ljudima koji nisu budale - ako se slučajno nađu povrjeđeni mojim postom)

netacno.

nisu ti ljudi budale sami po sebi nego sve to sto oni rade pise tako da treba u njihovoj svetoj knjizi Kuranu

Predpostavljam da nisi procitao Kuran dok ja jesam

Znaci oni ne rade nista drugo nego sprovode taj Kuran tj po njima boziju zapovest dosledno....

Neverovatno je da i posle 2000 godina neko postradava za Hrista. Taj Iran, a i sve druge islamske zemlje u kojima vlada šerijat, su milenijumima zaostali u razvoju homo-sapiensa kao svesnog bića, u odnosu na ostatak sveta.
Pre bih rekao da je to zloupotreba religije u čemu su islamske zemlje neprevaziđene u naše vreme a svi mogući vlastodršci rade šta hoće i niko ne sme ni da ih pita zašto rade to što rade a kamoli da ih skrate za glavu.

To treba pokazati ovom Cericu sto govori o ugrozenosti muslimana u Srbiji .
Devojke su znale za rizik i svesno su sebe dovele u tu situaciju ,bez obzira na sve dati zivot za Hrista je velika stvar koja od njih stvara mucenice .
Iako ce mnogima ovde delovati cudno sto cu ovo da kazem ali nasa vera je sveta za koju vredi dati zivot ,nisu one to tek tako resile preko noci" sutra prelazimo u pravoslevlje i verovatno ce nas pogubiti".Ima razloga zasto su to uradile.

I onda dođe neki čova koji nije naše vjere, a razmišlja potpuno isto kao i ti.

Tako obično počinju sranja.

netacno.

nisu ti ljudi budale sami po sebi nego sve to sto oni rade pise tako da treba u njihovoj svetoj knjizi Kuranu

Znaci oni ne rade nista drugo nego sprovode taj Kuran tj po njima boziju zapovest dosledno....

Ja prijatelju pretpostavljam da ti nisi pročitao ni Kuran ni Bibliju, jer da jesi ne bi pisao takve gluposti.

Naravno da nisu budale sami po sebi, oni su još gora kategorija budala - religiozne budale.

Poslednja izmena:
To treba pokazati ovom Cericu sto govori o ugrozenosti muslimana u Srbiji .
Devojke su znale za rizik i svesno su sebe dovele u tu situaciju ,bez obzira na sve dati zivot za Hrista je velika stvar koja od njih stvara mucenice .
Iako ce mnogima ovde delovati cudno sto cu ovo da kazem ali nasa vera je sveta za koju vredi dati zivot ,nisu one to tek tako resile preko noci" sutra prelazimo u pravoslevlje i verovatno ce nas pogubiti".Ima razloga zasto su to uradile.

Тачно...добро су знале где живе..
И веће су патриоте од ахмџиџевада (како ли већ) и милион других Перзијанаца...јер се жртвују за Христа и њихов народ...

netacno.

Procitali ste Kuran?Mozete li navesti gde u Kuranu pise da se treba ubiti ko predje u drugu religiju?

Па Иран је њихова држава..што да се селе...тако увек када су мухамедови у питању...прво покушали да "иселе" нас Србе из БиХ, па са КиМ-а..

Па нема више...а за то време по Европи кукају како су угрожени...
Tvoj komentar poređenaja muslimana u Iranu sa muslimanima u BiH i Kosovu, i mnogi drugi konementari kazuju da imaš patološku mržnju prema svim muslimanima.
Muslimani Irana i ovih područja su različitog islamskog mesheba, kulture, tradicije, običaja, pogleda na Kuran kao knigu poslanu ad Allaha Džš. Ti kao neznaš, da mi muslimani u Bosni se ne slažemo u mnogo čemu sa tumačenjima svete knjige koja dolaze iz Irana.
Dovoljan dokaz drugima je prelazak Emira/Nemanje Kusturice u pravoslavlje. Nikad i nigdje nisi pročitao da mu neko od ovdašnjih muslimana prijeti a da negovorimo o pokušaju progona od neke islamske ordanizacije i traženju linča.
Ima jedna djevojka iz novog Travnika /neču da kažem ime/ koja je prešla u katoličanstvo i danas normalno hoda Novim Travnikom.
Sami Jusuf /englez/, Ražnjatović pravoslavac rođak Arkana, Dragan Mirković pravoslava košarkaš Bosne, Aleksandar i spruga Seksan pravoslavci glumci prešli na islam i ........na njih se u Bosni gleda kao na muslimane po rođenju.
Ovo sve tebi ništa ne kazuje o toleranciji bosanskih muslimana ti češ opet da nas staviš u isti koš sa ekstremistima iz drugih država, nači ćeš ti da su dvojica maloljetnih muslimana drogiranih narkomana prije par godina zapalili staricu srpske nacionalnosti u Sarajevu.
Ti češ taj postupak okarakterizirati kao antiSrbstvo svih nas.
Nečeš ti potražiti Kuran i pročitati u njemu da je droga porok i da su poroci u Islamu strogo zabranjeni.
Nedavno u Brškom psihički neuravnoteženSrbin /ime nije ni bitno/ ubio susjeda Bošnjaka meni ne pada na pamet da to prokomentarišem kao antiBošnjaštvo.

Greška druže tihi

Islam je religija

Religiozne budale su zlo, a religioznih budala ima po čitavom svjetu. Igrom slučaja u Iranu su na vlasti religiozne budale.

(odmah se izvinjavam svim religioznim ljudima koji nisu budale - ako se slučajno nađu povrjeđeni mojim postom)

Tako je, samo sto je po broju religioznih budala islam svetski sampion.
Kakva je kazna za ateiste,dozivotna?

Tvoj komentar poređenaja muslimana u Iranu sa muslimanima u BiH i Kosovu, i mnogi drugi konementari kazuju da imaš patološku mržnju prema svim muslimanima.
Muslimani Irana i ovih područja su različitog islamskog mesheba, kulture, tradicije, običaja, pogleda na Kuran kao knigu poslanu ad Allaha Džš. Ti kao neznaš, da mi muslimani u Bosni se ne slažemo u mnogo čemu sa tumačenjima svete knjige koja dolaze iz Irana.
Dovoljan dokaz drugima je prelazak Emira/Nemanje Kusturice u pravoslavlje. Nikad i nigdje nisi pročitao da mu neko od ovdašnjih muslimana prijeti a da negovorimo o pokušaju progona od neke islamske ordanizacije i traženju linča.
Ima jedna djevojka iz novog Travnika /neču da kažem ime/ koja je prešla u katoličanstvo i danas normalno hoda Novim Travnikom.
Sami Jusuf /englez/, Ražnjatović pravoslavac rođak Arkana, Dragan Mirković pravoslava košarkaš Bosne, Aleksandar i spruga Seksan pravoslavci glumci prešli na islam i ........na njih se u Bosni gleda kao na muslimane po rođenju.
Ovo sve tebi ništa ne kazuje o toleranciji bosanskih muslimana ti češ opet da nas staviš u isti koš sa ekstremistima iz drugih država, nači ćeš ti da su dvojica maloljetnih muslimana drogiranih narkomana prije par godina zapalili staricu srpske nacionalnosti u Sarajevu.
Nečeš ti potražiti Kuran i pročitati u njemu da je droga porok i da su poroci u Islamu strogo zabranjeni.
Nedavno u Brškom psihički neuravnoteženSrbin /ime nije ni bitno/ ubio susjeda Bošnjaka meni ne pada na pamet da to prokomentarišem kao antiBošnjaštvo.
Vi bosanski muslimani ste Srbi i Hrvati koji su presli u islam.Nikad se kod vas zaista ta vera nije primila zato i pijete dzibru a poneki i krljaju svinjsko.Niste pogodno tlo da bi se islam primio medju vama.
Vi ste losa podloga za jos losije seme;).Ma vi ste nasi samo ste zalutali zato vas ne posmaramo kao prave muslimane,vise kao decu koja se dure :)

Ne vidim ništa loše u tome kada neko promijeni svoje vjersko opredjeljenje. Ljudi prelaze s hrišćanstva na islam i obrnuto, neki muslimani ili hrišćani postaju budisti, hindusi i šta već ne, pa koga briga.

Poređenje muslimana u Iranu sa muslimanima u BiH (Bošnjacima) je smiješno. To je odraz ne poznavanja duha Bošnjaka i opšte ne poznavanje islama kao religije. Suludo bi bilo pravoslavne ekstremiste u Rusiji porediti sa svim Srbima, katoličke kestremiste iz SAD sa Hrvatima i sl.

:hvala:

Ne vidim ništa loše u tome kada neko promijeni svoje vjersko opredjeljenje. Ljudi prelaze s hrišćanstva na islam i obrnuto, neki muslimani ili hrišćani postaju budisti, hindusi i šta već ne, pa koga briga.

Poređenje muslimana u Iranu sa muslimanima u BiH (Bošnjacima) je smiješno. To je odraz ne poznavanja duha Bošnjaka i opšte ne poznavanje islama kao religije. Suludo bi bilo pravoslavne ekstremiste u Rusiji porediti sa svim Srbima, katoličke kestremiste iz SAD sa Hrvatima i sl.

samo sto katolicki i pravoslavni ekstremisti nisu srusili wto, napali pentagon,madrid, london , bali...ne kamenuju zene i ubijaju nekaznjeno zene jer im je taj isti kuran to propisao ( simptomaticno je kako kuran ima milion razlicitih tumacenja, po potrebi odredjenog kruga muslimana: cas je miroljubiv i nema dzihada, cas je za ravnopravnost polova i sva prava zene, cas je protiv radikalizma i talibanizacije a cas je sve suprotno odjednom. i svi ce se pozvati na kuran. i onda se pojavi ovakav forumas i kaze " to je odraz nepoznavanja duha bosnjaka i islama" ahahahahah pa hebe mi se za islamom i kuranom, zivite svoj normalan zivot i pustite druge da zive. ja ne znam da sam i jednom u zivotu na nekom forumu vidio srbe ili hrvate da bibliju koriste u politicke svrhe. ima pdf religija pa "bujrum". a muslimani redovno tumace za druge postupke drugih koje je taj isti kuran tom nekom "drugom islamu" odobrio. pa vi ljudi niste normalni, koliko ima tipova islama? 11.000?

Може али да ми преселимо у Иран све мухамедове из Србије(БиХ,Рашка,ЦГ)

A tebe će neko da pita ko će da živi u CG :rotf::rotf::rotf:

Neka živi ko god hoće, dok ne prave probleme.

@tema
Stvarno gluposti, biti toliko ekstreman u religiji... Kod tih ekstremnijih muslimana mi smeta što su presrećni kad neko pređe u njihovu vjeru, ali ako neko pređe iz njihove u tuđu vjeru, odmah smrt. E ne može tako. Svako ima pravo da vjeruje i da promijeni vjeru

Ако је ово истина, онда је то УЖАС !!!
УЖАС!!!
ШТА КАЖУ У ВЕЗИ СА ОВИМ ЗВАНИЧНИЦИ ИРАНСКИХ ВЛАСТИ, КОНКРЕТНО АХМАДИНЕЏАД???
КАЖУ ЛИ ИШТА ??? НЕ МОГУ ДА ЋУТЕ.

Pa oni su ih i osudili, šta ima da pričaju :roll:

Back