Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Isto im je cilj da to urade i sa Izraelom. Ne vidim da Amerima nešto fali, al Izraelu...SAD teško da mogu da "izgube" rat. Njihov cilj je da oslabe Iran da ne bude bitan faktor u regionu.
Sad razlika može da bude samo da li će ga posle ovoga vratiti u srednji vek ili u kameno doba.
Kada se sve zavrsi nece biti americkog prisustva u regionu. Kao bojnog tako i diplomatskog. Sledeci korak je zabrana americkim drzavljanima ulazak u zalivske zemlje.SAD teško da mogu da "izgube" rat. Njihov cilj je da oslabe Iran da ne bude bitan faktor u regionu.
Sad razlika može da bude samo da li će ga posle ovoga vratiti u srednji vek ili u kameno doba.
U Iraku traje opsada Ameručke ambasade i Američkih vojnih baza od strane Iračkih milicija koji vrše napade pešadijom, raketnim bacačima i dronovima.
Amerika gubi rat u Iraku posle 23 god
Pogledajte prilog 1873912 Pogledajte prilog 1873915 Pogledajte prilog 1873916
Prestanite da lazete druge i sebe, na kraju cete pricati kako je cilj rata bio pecanje u Indijskom okeanu.SAD teško da mogu da "izgube" rat. Njihov cilj je da oslabe Iran da ne bude bitan faktor u regionu.
Sad razlika može da bude samo da li će ga posle ovoga vratiti u srednji vek ili u kameno doba.
Gube rat u IRAKU, promaklo ti?SAD teško da mogu da "izgube" rat. Njihov cilj je da oslabe Iran da ne bude bitan faktor u regionu.
Sad razlika može da bude samo da li će ga posle ovoga vratiti u srednji vek ili u kameno doba.
Bezvezni ciljevi! Iran ne mora da proizvodi ništa od toga!!Prestanite da lazete druge i sebe, na kraju cete pricati kako je cilj rata bio pecanje u Indijskom okeanu.
A ako se vide uslovi koje su postavili Ameri na pregovorima oni su; Pod jedan, potpuno odustjaneje Irana od nuklearnog programa (i u mirovne svrhe) .Pod dva odustajanje od razvoja raketa (raketnih programa). Ovom cilju se moze dodati ocigledan treci cilj; obaranje iranskog rezima ili tvrde linije rezima i dolazak na vlast podobne linije koja ce ispuniti sve zahteve SAD .
Postaje ocevidno da su Ameri doziveli fijasko u vezi sva tri cilja.
Može to i da KUPUJE.. od onih koji će im to rado prodavati! 
Gube rat u IRAKU, promaklo ti?
Iran je jedna od najobrazovanijih nacija i to je stvarna snaga, ali ti to ne razumeš.SAD teško da mogu da "izgube" rat. Njihov cilj je da oslabe Iran da ne bude bitan faktor u regionu.
Sad razlika može da bude samo da li će ga posle ovoga vratiti u srednji vek ili u kameno doba.
Iran je jedna od najobrazovanijih nacija i to je stvarna snaga, ali ti to ne razumeš.
Ne kapiraš da je to njihov izbor, kao što Nemci ili Francuzi imaju svoj. Njihova vera nameće državni model i to nije sila već vaspitanje po rođenju i to generacijama.To niko ne spori. Ali obrazovan narod ne znači automatski razumna država. Pogotovo ako je vodi verski fanatični ekstremistički lider sa prstom na dugmetu za nuklearno oružje. Prosto neki ljudi ne mogu da odaberu saradnju umesto konfrontacije.
Ne kapiraš da je to njihov izbor, kao što Nemci ili Francuzi imaju svoj. Njihova vera nameće državni model i to nije sila već vaspitanje po rođenju i to generacijama.
Ništa ne gube, prosto su odradili posao koliko im je trebalo.
Putin može da gubi jer je njegov cilj otimanje teritorije. Amerika nikome ništa ne otima, oni se samo bore da se uvaže njihovi interesi u regionu a kad ti "uvedu demokratiju" obično imaš bolju državu i zadovoljniji narod nego što je to bilo za vreme diktatora.
Nakon odlaska /bežanije amera, obično prvo izbije građanski rat!! Kada si zadnji put čuo nešto iz Afganistana, Iraka, Siriju, Libije??? Sve je to pod strogom CENZUROM.....A šta je sa Putinovim interesima??? 
KO?? Tramp???To niko ne spori. Ali obrazovan narod ne znači automatski razumna država. Pogotovo ako je vodi verski fanatični ekstremistički lider sa prstom na dugmetu za nuklearno oružje. Prosto neki ljudi ne mogu da odaberu saradnju umesto konfrontacije.

Gde je to pravilo?? Pa mi smo živeli 45 godina u jednoumlju BEZ IZBORA, pa nismo izašli na ulice!!Da je to njihov izbor, imao bi tamo slobodne izbore. A kad nema slobodnih izbora, ljudi izađu na ulice u režim ih masakrira. Meni je malo degurantno da neko ko dolazi iz civilizacije može da brani režim koji funkcioniše po principima srednjevekovnog robovlasničkog društva.
Ideološko, ili religijsko jednoumlje,, koja je bitna razlika??
Zatucani i jedni i drugi!!

Lako je bilo tada pobediti, ali treba to i održavati, pogotovo ako nemaš koristi od toga!Zar Amerika nije izgubila rat 99?![]()
Lako je bilo tada pobediti, ali treba to i održavati, pogotovo ako nemaš koristi od toga!
Polako... vidiš da Tramp traži da EU finansira USA aktivnosti po Evropi.....Muce se sa Bondstilom samo tako 27 godina.
YepZar Amerika nije izgubila rat 99?![]()