У Хрватској још једно СТРУЧНО занимање

Не знам како је данас, али претходних година пастирски посао код нас је био добро плаћен. Знам да се зарађивало око 100 до 150 000 месечно.

moj pajdo iz hercegbosne(lokacija tomislavgrad/duvno)trazi "cobane" .placa 1000eura misecno plus stan,klopa i td.nego,koliko je 150iljada u evrima..
 
pa ja preferiram ove modernije..

tumblr_l1o5sm0wuu1qbb5axo1_500.jpg
 
Back
Top