МАЧАК
Buduća legenda
- Poruka
- 25.542
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
јеси ли сигуран да је реч "чобан", а не "стадочувало"

.............

...............

Samo dođi kod nas. Vidiš da nam fali čobana.
Imamo radnu snagu da izvozimo i to u čobanima će da se računa.


aj što imamo čobane, al što imamo ovacaa..

Не знам како је данас, али претходних година пастирски посао код нас је био добро плаћен. Знам да се зарађивало око 100 до 150 000 месечно.























Evo Severina je oduvek želela da ju opali neki čoban.![]()
moj pajdo iz hercegbosne(lokacija tomislavgrad/duvno)trazi "cobane" .placa 1000eura misecno plus stan,klopa i td.nego,koliko je 150iljada u evrima..
koliko dodje 150iljda dinara u evrima..
Nije lose to ovcocuvar zanimanje i vele veliki je odziv u hrvatskoj po pitanju tog zanimanja a najvise se javljaju momci neozenjeni jer tako nece oskudevati ni u mesu ni u mleku a bogami ni u zenama.

150 hiljada ti je negde oko 300 tisuća.
150 000 дин је око 1500 е. Али, то је тешко наћи. Углавном је око 100 000 дин - 1000 евра.
koliko dodje 150iljda dinara u evrima..




kolko li je to u ovcama..?
100evra?bogtemazo,pa to je vise nego solidna kinta za srbiju.i nitko nece u tu rabotu.nego,jeli placa gazda stan,klopu,itd kao moj pajdo...