Quantcast

У финалу СП-а минута ћутње за Сребреницу

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Decky_Nis

Elita
Poruka
17.502
Pa ovdje se ne radi o politici, nego o izrazu postovanja prema nevinim zrtvama. Nista vise!!!
Taj se datum poklapa sa datumom dzenaze, i ne vidim nikakvog razloga zasto ne bi trebalo da bude. ;)
Kakve nevine zrtve imaju veze sa fudbalom? Jel su izginuli mozda fudbaleri u tom ratu pa da im se drzi minut cutanja? Mozda su tog datuma izginuli i ljudi u II sv. ratu ili u Avganistanu, Iraku pa ih niko nije ni pomenuo. Sta bezveze guraju tu Srebrnicu gde god imaju priliku. Koj moj muslimani imaju veze sa SP u fudbalu ionako su muslimanske reprezentacije bile i ostale najobicnija nula u fudbalu a i u ostalim sportovima.

Aveiro

Ističe se
Banovan
Poruka
2.466
Kakve nevine zrtve imaju veze sa fudbalom? Jel su izginuli mozda fudbaleri u tom ratu pa da im se drzi minut cutanja? Mozda su tog datuma izginuli i ljudi u II sv. ratu ili u Avganistanu, Iraku pa ih niko nije ni pomenuo. Sta bezveze guraju tu Srebrnicu gde god imaju priliku. Koj moj muslimani imaju veze sa SP u fudbalu ionako su muslimanske reprezentacije bile i ostale najobicnija nula u fudbalu a i u ostalim sportovima.
Kao sto rekoh, nije u pitanju politika, nego ljudska tragedija.

'АЛО БРЕ!!!

Primećen član
Poruka
612
Koliko je tragedije u svetu bilo, trebali bi bar (najmanje) pola sata ćutnje.
Ma kojih pola sata, rekao sam vec ranije, kad bi se gledale sve godisnjice tragedija, nesreca itd. kojih naravno ima svakog dana u godini, ne samo finale, nego celo prvenstvo i sva takmicenja bi bila odlozena ili se nebi ni igrala...
Tako da, ovo je samo jos jedno sviranje *urcu

Aveiro

Ističe se
Banovan
Poruka
2.466
Ajde turcine bezi odavde sa tvojom propagandom i mesanjem politike u sport

Moderatori hoce neko da reaguje na ovo???

Ugasite ovu temu jer ne zasluzuje da se ni nadje ovde.Toliko ima takivh stvari u istoriji da bi trebalo da se cuti celo jedno poluvreme zbog toga,ali ne sad njihove zrtve su uvek najbitnije.

Jasenovac je mnogo vece stratiste pa mi ne kukamo toliko kao poturice
Rus, nisam ja postavio ovu temu u pdf "Fudbal". :p

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.