У ЕУ за електричне аутомобиле и станове исплаћиваћете кредите до краја живота

nesko101

Elita
Poruka
18.089
АУТОРСКА
У Кини исти електрични аутомобил као што се производи у Немачкој кошта 17.000 евра а у Немачкој кошта 39.000 евра.Дакле у Србији биће 49.000 евра.Дакле ако примате Вучићеву плату у наредним деценијама која неће бити већа од хиљаду и кусур евра сами закључите како ћете постати роб исплате кредита а кривицом што сте прихватили овакву ЕУ.

У Еу је тако добро разрађен систем да ће те кад тад натерати на узмеш нешто на кредит.
Bezobraznici, daju ti 3000 evra al te zeznu da placas 1000 mesecno.
Bolje ovako kao mi da radimo za 500 al da ne dugujemo.

Bezobraznici, daju ti 3000 evra al te zeznu da placas 1000 mesecno.
Bolje ovako kao mi da radimo za 500 al da ne dugujemo.
То ти је исто као Вучић пред изборе када ти да па ти после четири године вади душу на памук.

АУТОРСКА
У Кини исти електрични аутомобил као што се производи у Немачкој кошта 17.000 евра а у Немачкој кошта 39.000 евра.Дакле у Србији биће 49.000 евра.Дакле ако примате Вучићеву плату у наредним деценијама која неће бити већа од хиљаду и кусур евра сами закључите како ћете постати роб исплате кредита а кривицом што сте прихватили овакву ЕУ.
Свака новотарија на почетку мора бити скупа.

Ma ja sam svoj gazda nemam nista s drzavom osim ono sto moram net i struja
Нико не зна шта нам будућност носи, можда ће Срби још масовније умирати од последица загађења ваздуха, па ће на власт доћи нека српска еко фашистичка странка.
Забране ти латиницу, терају те да вриштиш ''Косово је Србија'', на сваких 100 метара се вијоре српске заставе, а са звучника трешти Боже правде, али забране ти да ложиш угаљ и дрва и натерају те да се грејеш на гас и да возиш електрично возило купљено на кредит.

Али нема демократије која ти даје право да пушташ му%а и да се кур&иш како си јачи од државе, него слушаш или оде глава.

U Kini se ne proizvode ISTI automobili kao i u Nemackoj.
Питање је колико аутомобила у Кини производе домаће марке а колико стране.

На пример, у Кини се Ауди толико одомаћио да ако државни службеници узму да возе нешто друго (БМВ), одмах изгледају сумњиво.

Кина је највећи произвођач аутомобила, а мислим и да је највеће тржиште.

Слепа одлука да се на садашњи начин пређе на електро погон је дала Кинезима исте почетне услове као и свима осталима - што је огроман поклон Кини, која има огромну индустрију и одличне инжењере, тако да ће се снаћи много брже него сви остали заједно.

Што се кредита тиче... Интерес банака није да се кредити отплате, интерес је да нас "јашу" довека. Оно што кажу "мора да се одплати 5% са картице" - једном потонеш у минус и то је то, а банка те туче зато што користиш минус. Минуси на картицама имају сурову камату која најпре подсећа на камате у системима пирамидалне штедње.

АУТОРСКА
Ne postoji doživotni kredit za auto. Uglavnom su auto-krediti 3-7 godina,najčešće 5. Ako nisi kreditno sposoban da se uklopiš nećeš ni dobiti kredit ili lizing.
Stambeni krediti su i u daleko razvijenim ekonomijama ozbiljnija stvar i uglavnom se decenijama i isplaćuju.

Питање је колико аутомобила у Кини производе домаће марке а колико стране.

На пример, у Кини се Ауди толико одомаћио да ако државни службеници узму да возе нешто друго (БМВ), одмах изгледају сумњиво.

Кина је највећи произвођач аутомобила, а мислим и да је највеће тржиште.

Слепа одлука да се на садашњи начин пређе на електро погон је дала Кинезима исте почетне услове као и свима осталима - што је огроман поклон Кини, која има огромну индустрију и одличне инжењере, тако да ће се снаћи много брже него сви остали заједно.

Што се кредита тиче... Интерес банака није да се кредити отплате, интерес је да нас "јашу" довека. Оно што кажу "мора да се одплати 5% са картице" - једном потонеш у минус и то је то, а банка те туче зато што користиш минус. Минуси на картицама имају сурову камату која најпре подсећа на камате у системима пирамидалне штедње.
Danas se auta sklapaju i proizvode svugde, npr. Kineski SAIC ima u svom vlasnistvu MG, 50% WV itd , nema sumnje da su elektricna auta buducnost. U Norveskoj su ‘22 prodata 80% el. auta. Za kreditiranje auta je najbolje da se kreditira od projzvodjaca. Uvek treba citati ono sto pise sitnim slovima tu je caka/zajeb.

АУТОРСКА
Niko nas ne tera da uzimamo takve automobile, a velika i većina ni ne može. Uzgred, nije sve tako crno ni u Evropi:

https://forum.krstarica.com/threads...od-nas-prema-elektricnim-automobilima.988017/

Kod nas će na istoj platformi ići električna Panda u narodu već nazvana ''Strujadin''.

Niko nas ne tera da uzimamo takve automobile, a velika i većina ni ne može. Uzgred, nije sve tako crno ni u Evropi:

https://forum.krstarica.com/threads...od-nas-prema-elektricnim-automobilima.988017/

Kod nas će na istoj platformi ići električna Panda u narodu već nazvana ''Strujadin''.
ја сам се запрепастио кад сам видео један Снимак судара 2 Е-аутомобила...То су биле такве експлозије које трају и трају,у Пречнику од 100 Мт. ништа преживело није.
опасне ствари то кад се возиш на темпираној бомби.

ја сам се запрепастио кад сам видео један Снимак судара 2 Е-аутомобила...То су биле такве експлозије које трају и трају,у Пречнику од 100 Мт. ништа преживело није.
опасне ствари то кад се возиш на темпираној бомби.
Vidi, nisam ni ja obožavalac dotičnih, ali će ih svakako biti sve više.

АУТОРСКА

У ЕУ за електичне аутомобиле и станове исплаћиваћете кредите до краја живота​

i u USA: kamate na nekretnine su dostigle 8%, pa si spale sad na letosnji nivo od nekih 6,5%, ali to onda daje prostora da cene nastave da rastu, tako da je jedino resenje da se rok otplate produzi

Back