U DRUSTVU ME STALNO ZEZAJU ZBOG VISINE

Ej Žirafo, slušaj...

Ja to kad sam onda bio mlad, izrastao sam, nije zavisilo od mene, ono baš baš...
E sad meni nije problem bila visina nego mršavost koja je zbog toga proistekla.
Ono staneš ispred sijalice od 100 sveća a na zidu iz tebe senka kostura
Ma ništa nije pomagalo da se ugojim čak ni odlazak u vojsku na onu njihovu military junk food.

E onda tamo negde sa 28 kad sam počeo da se popunjavam ja do dan danas nisam stao.
Opomene ti mene seksi doktorka opšte prakse da malo smanjim doživljaj a vidim ja da ne nosi burmu, nije nego,
nismo se ni uzeli a već ću da gladujem... I ja njojze lepo reknem da sam u hodnik video da ima puno debelih doktorki
Ono ko krofne, samo džem malo fali odozgo... Onako gurmanski rečeno...

Zato ti ja kažem nije problem da budeš visok(a) nego samo dal ćeš furaš slim ili fat varijantu?
A obzirom da se jednom živi te da nećemo doživeti penzije, daj da se u poslednjim danima bar sećamo
Čega može da se seti onaj što ceo život lipsavao da ne jede ništa?
Kog ručka uopšte?
 
Visoka sam 155cm i stalno me sprdaju zbog toga. Dali je normalno za zensko da je samo toliko visoko u skoro 14-oj godini sve moje drugarice su bar 165cm najmanje.
Ti imas 14 godina i sigurno da ces porasti jos koji santimetar ali i ako se to ne desi evo kratak spisak poznatih zena i njihovih visina
Maja Nikolić je visoka 156 cm, Dara Bubamara 158 cm,Goca Tržan 162 cm, Natasa Bekvalac 167 cm,

Šakira i Eva Longorija, Selma Hajek, Kajli Minog, po 157 cm,Kim Kardašijan 159 cm
Skarlet Johanson 160 cm,Kristina Agilera 157 cm Riz Viterspun 156 cm, Natali Portman 160 cm itd.
 
Ti imas 14 godina i sigurno da ces porasti jos koji santimetar ali i ako se to ne desi evo kratak spisak poznatih zena i njihovih visina
Maja Nikolić je visoka 156 cm, Dara Bubamara 158 cm,Goca Tržan 162 cm, Natasa Bekvalac 167 cm,

Šakira i Eva Longorija, Selma Hajek, Kajli Minog, po 157 cm,Kim Kardašijan 159 cm
Skarlet Johanson 160 cm,Kristina Agilera 157 cm Riz Viterspun 156 cm, Natali Portman 160 cm itd.

ispade ništa ako si prešao 170 :confused:
evo ovde da dodam kajli minog 152, madona i alanis su 160 i nešto ... :think:
u pa i ejmi vajnhaus je bila 159
 

Back
Top