Quantcast

U danima Korone

Kraljica vetrova

Aktivan član
Poruka
1.196
Juče je bio jedan bezvezan dan, ali prošao je.. Do podne je savladana temperatura, kašalj, znači nije Korona, uz čajeve, supe, vitamine..
A onda, posle popodnevne dremke, izvršen je napad na kuhinju. Prva meta napada bila je rerna. Pod naletom svih mogućih sredstava i psihotične hiperaktivnosti vraćena je u fabričko stanje. Pala je i poslednja crna tačkica masnoće od nekih pita, kiflica ili jagnjetine koja je pečena u njoj. E to joj se još nikada nije dogodilo u ovom obliku.
Sledeći je napad preživeo i frižider. Kada se predao, trebale su mi naočare za sunce, da vratim svu hranu nazad.
Zamalo i da bude umešena neka štrudla sa makom, ali ona tri parčeta kvasca u zamrzivaču...
Neka ih, možda ću moći, za neki dan, da ih trampim za neki asepsol, maske..
Dobre su i urmašice.
Sve to, naravno, uz muziku, bez vesti, tv...
I tako... Danas je već lepši, bolji dan..

Svi se brinu za moje psihičko zdravlje, donose mi jastučnice da prepravljam, farmerice da zakrpim, skratim... Jer, još Pelagić je to znao, dokonost izaziva depresiju. Isuviše me vole da bi to dozvolili. Smisliće, nadam se i narednih dana neku zabavu, hahahaha

Kraljica vetrova

Aktivan član
Poruka
1.196
Sedim kao Buda na trosedu. Pijem pivo. Gledam pravo u oči AV. Pokušavam da ga hipnotišem. Ako uspem,govoriće samo o virusu. Ne ide. Koncenrtišem se, dišem 4,8.Ne vredi. Gasim tv. Puštam muziku.
Tražim nešto zabavno na netu.
Hipnotisao on mene, ništa nije smešno. 🙃

Ali ima lepo...

Poslednja izmena:

Kraljica vetrova

Aktivan član
Poruka
1.196
Možda je uticaj policijskih časova, izolacije, višak vremena, ali neke su se stvari razbistrile.
Iako volim, zaista, puno ljudi i nikoga ne mrzim, čak i neke koje bi trebala, izgleda da sam ipak mizantrop.
Možda je u pitanju snobovština po pitanju gluposti, površnosti i psihologiji čopora,svakako je nešto što mi nikako ne prija.
Ne varim dobro ni intelektualna proseravanja,
Ako ne umemo pristojno, direktno i civilizovano da komuniciramo... onda to nije moj svet.
Svega ovoga ima previše i u životu, čemu onda i ovde, gde bi trebali da budemo opušteniji, otvoreniji obzirom da smo maskirani avatarima.
Ipak je, za mene, moj mali smešni univerzum, bolest i lek, najbolje okruženje.
Bilo je interesantno, poučno i otrežnjujuće, ali i dovoljno.
U zdravlje! Gasite aparate.

Poslednja izmena:
  Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.