Quantcast

U danima Korone

Kraljica vetrova

Aktivan član
Poruka
1.196
Nemam nameru da mislim i pišem o jbn virusu. Ne ovde. Dosta mi je toga ovamo. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! Ni o jbn toalet papiru i brašnu, aaaaaaaaaaaaaaaa!
Ako me još neko pita jesam li kupila džak brašna,.....
NISAM!!! KUPILA SAM GAJBU PIVA!
Pa ne treba virus, izvršiću genocid, spaliću ih sve!!!!!

Neću da idem nigde, ne mogu da slušam gluposti, paniku.

Mrzi me da ustanem, a? Da ležim još malo? Ionako nemam šta da radim.
Imam. Ali... Ako ovo potraje, imaću vremena koliko god hoću..

Poslednja izmena:

Black_star

Domaćin
Poruka
4.952
Well I'm a human fly
I, I said F-L-Y
I say buzz buzz buzz
And it's just becuz
I'm a human fly
And I don't know why
I got 96 tears and 96 eyes

I got a garbage brain
That's driving me insane
And I don't like the ride
So push that pest aside
And baby I won't care
'Cuz baby I don't scare
'Cuz I'm a reborn maggot using germ warfare

Rock

I'm a human fly
I said F-L-Y
I say bzz bzz bzz
And it's just becuz
I'm an unzipped fly
And I don't know why
And I don't know why
But I say

Bzzzzzzz
Rock tonight, and I say
Bzzzzzzz
Rocket ride, and I say
Bzzzzzzz
But I don't know why
Aw, I just don't know why

The Cramps-Human Fly
https://genius.com/videos/Ilovemakonnen-lil-peep-fall-out-boys-ive-been-waiting-explained?utm_source=recirculated_content

Kraljica vetrova

Aktivan član
Poruka
1.196
Misli na nešto lepo, misli na nešto lepo, misli na....

Kapljice vode isparavaju na koži, dole je vreo pesak, topao vetar leprša, miluje.. So počinje da grebucka, miriše na jod i četinare..

Vruća pita sa jabukama i kugla sladoleda od malage, al da se jede u bazenu...

Stari ovčiji kačkavalj i domaći džem od kajsija..

Dinja i njeguški pršut...

Smokve, smokve,smokveeee

E, da odoh da kupim urme!

Kraljica vetrova

Aktivan član
Poruka
1.196
Šta ću,brza sam.Sve je očišćeno,sterilisane kvake...Ručak se krčka..Bet pevaaaaa.....
Posle,lepo,da se okupimo pa da sve isprljamo.Treba i sutra nešto da radim,jel..

Ma bolje da se ja vratim onom PRAVOM. He,he,samo sad opet moram da ga ažuriram,da ga prilagodim uslovima. Šta bi sad ,u ovoj situaciji,morao još da ponudi,da pokaže da je ON taj? Hahaha,ma kakvi toalet papiri,hahahah,ma ni da je vlasnik Perfeksa,ne,ne..Pa ja imam mojih hartija,mogu da posluže,do kraja sveta..
Asepsole,haaahahahaha.Ma kakvi! Imam štek komovice (samo za spoljnu upotrebu) dovoljan da sterilišem celu Srbiju?

Možda....zmaja..kao onaj Jelen.co što ima? Ma ne ,šta će mi,sad,još i zmaja da hranim..

Izgleda ..da ne znam ni ja. Ali ,ON će da zna. Zato će da bude PRAVI . :manikir:

(ako ga nema ,sad, biće još ažuriranja,kad prođe..)hahahahahaha

Poslednja izmena:

Kraljica vetrova

Aktivan član
Poruka
1.196
Nedostaje mi leto..Sa sve komarcima.
Prošle godine,usred leta,predveče,odem do grada da nešto kupim.Vidim u bašti kafića jednog poznanika,pijucka piće sa kolegom.Pridružim se ,na kratko,nemam mnogo vremena,malo samo da proćaskamo.Taj kolega,neki zatvoren,ozbiljan tip,viđala sam ga ranije.Ćaskamo,onako bez veze i kolega ,odjednom,ničim izazvan meni se obrati:

- Sa tobom je dobro da se spava.
Pogledam ga ,pa mog poznanika(on već guta knedlu),i počnem da se smejem..

-Mah,to bi trebalo proveriti,hahahah
A mislim,ok,suknjica,majčica,gola ramena,koža boje cimeta,leto je,ajde..
Ali niko samnom tako ne razgovara,šta sad....

Kolega ,mrtav ozbiljan kaže:

-Ne,vidi,dok nisi došla,pojeli nas komarci.Od kako si sela svi idu na tebe.Mislim,ko sa tobom spava...ne treba mu Autan...

Hahahahahahhahaha

Ispričam to mom sinu,on pada od smeha,kaže:

-Hahaha,ala te izvozao,ti mislila da grmiš a ono komarci....Hahahahahahahahahahahahahaha

Dajte to leto i komarce,oni me sigurno vole...

Poslednja izmena:

duska.vodolija

Buduća legenda
Poruka
29.200
Kraljice vetrova , i ja pokusavam oduprijeti se virus - histeriji .Kod nas u Podgorici juce 2 a danas 6 oboljelih .Iz kuce ne izlazimo .Niko nam ne dolazi .Dosadno brale .Ormar sam preslozila .U kuhinji ispreturala sudje sklonila neke nepotrebne stvari u ljetnjoj kuhinji .Sto da radim sjutra .Da citam , da spavam da se nadam da ce da brzo prodje .

Kraljica vetrova

Aktivan član
Poruka
1.196
Kraljice vetrova , i ja pokusavam oduprijeti se virus - histeriji .Kod nas u Podgorici juce 2 a danas 6 oboljelih .Iz kuce ne izlazimo .Niko nam ne dolazi .Dosadno brale .Ormar sam preslozila .U kuhinji ispreturala sudje sklonila neke nepotrebne stvari u ljetnjoj kuhinji .Sto da radim sjutra .Da citam , da spavam da se nadam da ce da brzo prodje .
Mora tako, dan po dan. Setićeš se šta da radiš. Vežbaj jogu, uči neki ples preko neta, hahha
Ja pustim muziku, napravim koncert, skačem, pevam, hahaha
Ima sigurno nešto da se zakrpi, prepravi, nešto za šta nismo imale nikad ranije vremena. I dan po dan, proći će..

I pozdrav za Podgoricu :heart:

duska.vodolija

Buduća legenda
Poruka
29.200
Od danas moj sin ne ide na posao do daljega . Upravo mi je rekao da bi sa ovih stopa otisao da radi samo da nema kornovirusa.
Dodatno se bavi fotografijom a sve je stalo nema svadbi ,rodjendana , krstenja .
Trpimo jer smo takvi bas nauceni tom stanju .Cekamo da krenu Litije velicanstvenog hoda mira spokoja .
Rekla sam sebi izaberi knjigu i citaj .Izvukla dam *BLAGO CARA RADOVANA ...
Napolju je lijepo suncano cekacu neku prigodnu pauzu i mir u kuci da pocnem reprizu citanja .
Dabar dan Jovane Ducicu .Dobar dan Kraljica vetrova ...Dobar dan SRBIJO mila
KINO , ITALIJO ,Planeto plava . :pivce:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.