У Црној Гори се појавили ЏЕДАЈИ!

bagzzi

Poznat
Poruka
8.618
Џедај-чоче

Група анонимних младих у Црној Гори покренула иницијативу да се на попису изјасне као џедаји, пишу Вијести.

"Етничка, односно национална припадност би требало да буде апсолутно маргинално питање на попису, али се питање упорно политизује од стране и владајућих и опозиционих структура, како би се стекли лаки политички поени, код већ подељеног становништва", рекао је за лист један од осничава покрета.

Црногорски џедаји истичу да немају никакве везе са Чешком, где се на попису 15.000 грађана изјаснило као џедаји, а ни са џедајизмом као религијом, која је најраспрострањенија у Великој Британији, где има око 400.000 џедајских верника

извор; http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/ у оквиру теме о нападу на "пописивачицу"!:D

Шта мислите браћо срби да нису ово Милови нови саплеменици?
Из које су галаксије?
 
Џедај-чоче

Група анонимних младих у Црној Гори покренула иницијативу да се на попису изјасне као џедаји, пишу Вијести.

"Етничка, односно национална припадност би требало да буде апсолутно маргинално питање на попису, али се питање упорно политизује од стране и владајућих и опозиционих структура, како би се стекли лаки политички поени, код већ подељеног становништва", рекао је за лист један од осничава покрета.

Црногорски џедаји истичу да немају никакве везе са Чешком, где се на попису 15.000 грађана изјаснило као џедаји, а ни са џедајизмом као религијом, која је најраспрострањенија у Великој Британији, где има око 400.000 џедајских верника

извор; http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/ у оквиру теме о нападу на "пописивачицу"!:D

Шта мислите браћо срби да нису ово Милови нови саплеменици?
Из које су галаксије?



Sta je bagzi sta su ti sad crnogorci krivi? Predlazem katnac na temu!
 
Џедај-чоче

Група анонимних младих у Црној Гори покренула иницијативу да се на попису изјасне као џедаји, пишу Вијести.

"Етничка, односно национална припадност би требало да буде апсолутно маргинално питање на попису, али се питање упорно политизује од стране и владајућих и опозиционих структура, како би се стекли лаки политички поени, код већ подељеног становништва", рекао је за лист један од осничава покрета.

Црногорски џедаји истичу да немају никакве везе са Чешком, где се на попису 15.000 грађана изјаснило као џедаји, а ни са џедајизмом као религијом, која је најраспрострањенија у Великој Британији, где има око 400.000 џедајских верника

извор; http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/ у оквиру теме о нападу на "пописивачицу"!:D

Шта мислите браћо срби да нису ово Милови нови саплеменици?
Из које су галаксије?

'bes mi sve ako nisu najpametniji....toliko su mi se smučila ova plemenska prepucavanja na Balkanu da bi bilo najpametnije da se svi izjasnimo kao džedaji...
 
eto nami crnoga belaja..
otud ide skupina džedaja

Ortodoxos-de-Jedai..jpg
 

Back
Top