У Црној Гори православље у успону а у Србији тоне у муљ?

nesko101

Elita
Poruka
18.101
Ауторска тема
Ова тема је због свих дешавања ових недељу дана где се у Црној Гори боре за слободу Владика и Српског православља
од атеиста.
А у Србији данас Патријарх
СПЦ отворено се политички поставио према онима који се отворено боре против СНС-а.
Где са овим иде Србија?
Зар је могуће да Мило и Вучић делају
сихронизовано против Српског бића?
Ако је ово погрешна констатација онда изволите убедите нас да грешимо?
 
Ауторска тема
Ова тема је због свих дешавања ових недељу дана где се у Црној Гори боре за слободу Владика и Српског православља
од атеиста.
А у Србији данас Патријарх
СПЦ отворено се политички поставио према онима који се отворено боре против СНС-а.
Где са овим иде Србија?
Зар је могуће да Мило и Вучић делају
сихронизовано против Српског бића?
Ако је ово погрешна констатација онда изволите убедите нас да грешимо?
Ако си ти потонуо у муљ, нису сви! "Мирно спавај нано..:" ;)
 
Ауторска тема
Ова тема је због свих дешавања ових недељу дана где се у Црној Гори боре за слободу Владика и Српског православља
од атеиста.
А у Србији данас Патријарх
СПЦ отворено се политички поставио према онима који се отворено боре против СНС-а.
Где са овим иде Србија?
Зар је могуће да Мило и Вучић делају
сихронизовано против Српског бића?
Ако је ово погрешна констатација онда изволите убедите нас да грешимо?
Sarmno je šta se radi.
 
Idemo u nestanak.sns sprovodi završnu fazu rasrbljivanja i cepanja Srbije i Srba.Dok im slepci ili prodane fukare tapšu i kliču aco srbine.Imamo i najavu ''rešenja'' Kosova posle izbora.Najtragičnije u svemu je što su uspeli da podrede sebi i crkvu sa miroslavom na čelu.Da se tako otvoreno SPC svrsta na stranu jedne stranke i to još one koja otvoreno radi na uništavanju Srba,Srbije pa i SPC same je nešto što nijedan srpski neprijatelj nije uspeo,ali uspelo je aci šiptaru.
Tragično.:sad2:
 
Ауторска тема
Ова тема је због свих дешавања ових недељу дана где се у Црној Гори боре за слободу Владика и Српског православља
од атеиста.
А у Србији данас Патријарх
СПЦ отворено се политички поставио према онима који се отворено боре против СНС-а.
Где са овим иде Србија?
Зар је могуће да Мило и Вучић делају
сихронизовано против Српског бића?
Ако је ово погрешна констатација онда изволите убедите нас да грешимо?
U Crnoj Gori je duhovni vodja Afilohije Radovic za koga sam ocekivao da ce biti Patrijarh !
U srbiji je duhovni vodja Ptrijarh Irinej koji je na ne znam kakv nacin dosao dotle i koji mi pre lici na prekupca i nakupca koji je uvukao politiku i biznis u crkvu !( poceo tikve saditi sa djavolom )
Zasto takvih desavanja nije bilo za vreme Pavla ??

Tu ti leze odgovori !
 
Ако је СашаШта затворио прву тему јер је "направилно постављена"...
Шта мислите шта ће бити са овом?
Nema ništa nepravilno nego njemu ne odgovara istina o sns-u.
 
U Crnoj Gori je duhovni vodja Afilohije Radovic za koga sam ocekivao da ce biti Patrijarh !
U srbiji je duhovni vodja Ptrijarh Irinej koji je na ne znam kakv nacin dosao dotle i koji mi pre lici na prekupca i nakupca koji je uvukao politiku i biznis u crkvu !( poceo tikve saditi sa djavolom )
Zasto takvih desavanja nije bilo za vreme Pavla ??

Tu ti leze odgovori !
Patrijarh: Obradovic uvek radi šta hoce, nije bilo razloga da ga posetim Vrlo oholo za najvišeg crkvenog velikodostojnika, nekada je crkva bila uzor narodu, danas mercedesi, dzipovi, pedofilija, finansijske pronevere..kakav Patrijarh takva i crkva, kakva vlast takva i drzava.


Evo vec 1. primer moje tvrdnje !
 
EYiOgUIXkAErqrj

 
Ауторска тема
Ова тема је због свих дешавања ових недељу дана где се у Црној Гори боре за слободу Владика и Српског православља
од атеиста.
А у Србији данас Патријарх
СПЦ отворено се политички поставио према онима који се отворено боре против СНС-а.
Где са овим иде Србија?
Зар је могуће да Мило и Вучић делају
сихронизовано против Српског бића?
Ако је ово погрешна констатација онда изволите убедите нас да грешимо?
bas lupetas..aj da vucic krene da maznjava crkve sta kao narod bi cutao..
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ауторска тема
Ова тема је због свих дешавања ових недељу дана где се у Црној Гори боре за слободу Владика и Српског православља
од атеиста.
А у Србији данас Патријарх
СПЦ отворено се политички поставио према онима који се отворено боре против СНС-а.
Где са овим иде Србија?
Зар је могуће да Мило и Вучић делају
сихронизовано против Српског бића?
Ако је ово погрешна констатација онда изволите убедите нас да грешимо?

Нема потребе да те било ко убеђује - САМ ЋЕШ СЕ УВЕРИТИ... али би онда био ред да о томе овде поново пишеш, тј. о томе да си био у заблуди...
 
Patrijarh neće da se zameri Vučiću jer vidi kako prolazi Amfilohije dok se zamera Milu. U borbi izmedju države i crkve jednostavno država je jača.

Тог безличног Удба-Патријарарха 90% Србаља не зарезује ни за суву шљиву.
 
Patrijarh: Obradovic uvek radi šta hoce, nije bilo razloga da ga posetim Vrlo oholo za najvišeg crkvenog velikodostojnika, nekada je crkva bila uzor narodu, danas mercedesi, dzipovi, pedofilija, finansijske pronevere..kakav Patrijarh takva i crkva, kakva vlast takva i drzava.


Evo vec 1. primer moje tvrdnje !
Upravo kada su sveštenici krenuli sa besnim kolima i telefonima počeli su da krše kanone SPC.
 
Нема потребе да те било ко убеђује - САМ ЋЕШ СЕ УВЕРИТИ... али би онда био ред да о томе овде поново пишеш, тј. о томе да си био у заблуди...
Povuci se eremito na vreme jer tebi je neopravdanom podrškom SNS-u mulj došao do guše tvoje duše.
 

Back
Top