u CG sa psom na letovanje

visinac

Početnik
Poruka
20
Iz nekoliko razloga moram da idem u CG i da vodim svog psa. Inetersuje me da li neko ima iskustva, u smislu preporuke za smestaj a da primaju psa.
Pas je rotvajler, zivi u stanu, naravno potpuno naviknut na zivot u istom. Mesto nije bitno, udeljenost od plaze i sl, idemo kolima, cena mi je najbitnija, sto manja to bolje! Dvoje + pas. Hvala
 
iz mog iskustva,crnogorci ne vole i boje se kucica.obicno pitaju,oli me izjesti kucak...sta da vam kazem kad sam ja godinama setala po petrovcu bernadinca,a sad vec godinama boksera.bezanija po rivi...
mozda glupavo pitanje,ali sta cete da radite sa kucetom kad idete na plazu?na javnim plazama nije dozvoljeno,a bogme i na divljima je guzva.
 
Iz nekoliko razloga moram da idem u CG i da vodim svog psa. Inetersuje me da li neko ima iskustva, u smislu preporuke za smestaj a da primaju psa.
Pas je rotvajler, zivi u stanu, naravno potpuno naviknut na zivot u istom. Mesto nije bitno, udeljenost od plaze i sl, idemo kolima, cena mi je najbitnija, sto manja to bolje! Dvoje + pas. Hvala

Poštovani,
na crnogorskom primorju ima veci broj smještajnih kapaciteta koji primaju rado goste sa kućnim ljubimcima.

Preporučujemo Vam dvije varijante - jedna je u blizini Petrovca, skuplja i odlična, a druga je u Čanju, ne tako atraktvina ali povoljnija.

U svakom slučaju, ako dolazite kolima, neće vam to biti nikakav problem.

Oba smještaja imaju potpuno sigurna parking.

Prvi, u Buljaricama pored Petrovca je na adresi:
http://www.turizamcg.com/s_detail.php?id=MTS-110-PS&lang=1

A drugi, u Čanju na sledećoj adresi:
http://www.turizamcg.com/s_detail.php?id=MTS-639-PS&lang=1


Želimo vam dobrodošlicu u Crnu Goru

turizamcg.com
 
Sax83, odakle ti ta info? Od kada je to?

Smokvice, meni guzva na divljim plazama ne smeta, a ni mom psu. Nisam kreten, on je dobar i poslusan, tako da nece smetati ni on njima. Tako da dok sam ja na plazi i on je, jednostavno. A u cg ima puno kojekakvih divljih plazica, snaci cemo se.

Turizamcg, hvala za info, ovu preporuku za Buljarice sam vec nasla ovde, ovo za Canj prvi put vidim, nazvacu.
 
nisam ni mislila da si kreten,sta ti je?mogu ti ja preporuciti najlepsu divlju plazu na crnogorskom primorju,ako ti nije problem da pesacis kroz sumu petnaest minuta kozjom stazom i ako si avanturista.na toj plazi(to su dve u stvari,jedna je casica,druga je smokvica)danima ne dodje ni jedan jedini covek.pristup je moguc samo tom kozijom stazom ili barkom.ako ides kolima posle petrovca prema budvi je manastir rezevici.odmah posle njega skrenes prema hotelu as i posle dvadeset metara se parkiras.sa desne strane puta imas stazu i samo pratis nju i dole si na plazi.moram da te upozorim,staza nije za stiklice niti one koji ne vole da koracaju.dole je samo jedna kuca i za sada niko ne zivi u njoj,jos uvek se renovira.inace sa setom ti ovo pisem jer to je bila moja kuca i moja deca su u njoj odrasla.
 
Poslednja izmena:
Nisam mislila da si ti mislila da sam ja kreten, vise mi je to uzrecica, u smislu vodicu racuna. Joj umalo nesporazum.
A ovu plazicu cu sigurno obici, ja nisam u fazonu stikli, u patikama idem i na plazu, volim i da se verem po stenju, tako da verujem da cu uzivati. I ja bih pisala sa setom da sam imala prilike da zivim na takvom mestu, to mi je jedna od zelja, za sada ne ostvarenih. Hvala
 
nisam ni mislila da si kreten,sta ti je?mogu ti ja preporuciti najlepsu divlju plazu na crnogorskom primorju,ako ti nije problem da pesacis kroz sumu petnaest minuta kozjom stazom i ako si avanturista.na toj plazi(to su dve u stvari,jedna je casica,druga je smokvica)danima ne dodje ni jedan jedini covek.pristup je moguc samo tom kozijom stazom ili barkom.ako ides kolima posle petrovca prema budvi je manastir rezevici.odmah posle njega skrenes prema hotelu as i posle dvadeset metara se parkiras.sa desne strane puta imas stazu i samo pratis nju i dole si na plazi.moram da te upozorim,staza nije za stiklice niti one koji ne vole da koracaju.dole je samo jedna kuca i za sada niko ne zivi u njoj,jos uvek se renovira.inace sa setom ti ovo pisem jer to je bila moja kuca i moja deca su u njoj odrasla.

Sjajna preporuka i, moram da priznam da mi je žao što si izgubila takav dom!!!

Eto, svuda se krećem na primorju, ali za ovu plažu nisam znao (za smokvicu sam čuo, ali nisam je našao)... moraću da je potražim ovih dana!!

turizamcg.com
 
navikla sam se.dvadeset godina sam uzivala u divljini,ali sada su moji roditelji stari za svakodnevno prelazenje te staze,a deca su dovoljno velika da obozavaju guzvu i da im treba drustvo.presli smo u petrovac i sada uzivamo medju ljudima.
 
Sax83, odakle ti ta info? Od kada je to?

Smokvice, meni guzva na divljim plazama ne smeta, a ni mom psu. Nisam kreten, on je dobar i poslusan, tako da nece smetati ni on njima. Tako da dok sam ja na plazi i on je, jednostavno. A u cg ima puno kojekakvih divljih plazica, snaci cemo se.

Turizamcg, hvala za info, ovu preporuku za Buljarice sam vec nasla ovde, ovo za Canj prvi put vidim, nazvacu.

Mislim da si se presla. Tebi mozda ne smeta guzva, ali ce njima sigurno smetati pas, pogotovu ako su tu mala deca. Iz iskustva. U pitanju je veci pas, tj. rotvajler...tako da definitivno neces moci na plazice gde se kupaju ljudi sa decom..(nemoj pogresno da me razumes...ja licno ne bih imala nista protiv, i ako iskreno malo bih se plasila rotvajlera:sad2:)
Izgleda da ti ne ginu divlje napustene plaze.
 

Back
Top