U centru Novog Sada u suvo drveće ubacivali zelene grane da izgleda "življe"

toz972

Poznat
Poruka
8.371
FOTO, VIDEO: U centru Novog Sada u suvo drveće ubacivali zelene grane da izgleda "življe"

Autor: 021.rs​

NOVI SAD

04.08.2022.​

13:14 > 13:33​

13
U centru Novog Sada su u suve mladice danas ubacivane zelene grane nekoliko sati pre dolaska predsednika Aleksandra Vučića i drugih funkcionera na obeležavanje "Oluje", saznaje 021.rs.
FOTO, VIDEO: U centru Novog Sada u suvo drveće ubacivali zelene grane da izgleda življe

Foto: 021.rs
Zelene grančice su u suve mladice ubacivane kod zgrade Srpskog narodnog pozorišta i to su radili radnici u zelenim odelima, za koje svedoci nisu sigurni kom preduzeću pripadaju. Ono što je potvrđeno za 021.rs jeste da nisu u pitanju radnici Gradskog zelenila i u ovom preduzeću kažu da ne znaju o čemu se radi.
lg.php

Reporteri 021.rs na licu mesta nisu zatekli radnike koji stavljaju zelene grane u suva stabla, ali su zatekli ono što su građani ispričali - da su žute mladice sada "maskirane" u zeleno.

Naime, deo osušenih stabla je popunjen zelenim granama i lako su mogle da se sklone jer nisu sve bile uvezane, dok su pored ostalih stabala na zemlji stajale manje gomile zelenih grančica koje je tek trebalo da budu umetnute.



Pokušaj da na Pozorišnom trgu nađemo nekog ko izvodi ove radove nije bio uspešan, a od građana koji su bili u blizini smo samo čuli da su videli neke radnike u zelenim odelima.

Kod Vučića sve lažno. Lažni patriotizam, lažni evropeizam, lažne diplome, lažno drveće...
 
Pricao sam vam za onog drugara sto me stalno zove kad je neki miting! E danas me je kumio da idemo u NS jer nema kvotu od 30 ljudi u njegovom blioku. ne mogu brate nigde na 35stepeni ,zao mi je. Makar on dobio i otkaz. Hebi ga to bi trebalo da bude dobrovoljno i ti Krajisnici da idu a ne ovako da savataju sve zivo da bi bilo vise naroda. Pola od ovoga su iz BGD ,.Ovaj ne voli da se ide u Hrvatsku na more ,onaj ne voli da se leti letuje vec da se sedi kuci i cuvaju pare za zimu. Nesto mi i ovo obelezavanje nije adekvatno jer se preteruje. sto se mene tice ,super su uradili sto su pobegli jer su spasili glave u tom trenutku. a vecina se i snasla u Vojvodini i Srbiji i zivi bolje nego u Krajini.
 
Pricao sam vam za onog drugara sto me stalno zove kad je neki miting! E danas me je kumio da idemo u NS jer nema kvotu od 30 ljudi u njegovom blioku.


То сам ја причао,управо то у посту око Халкидикија.
Ви,Националне Мањине уживате такве Привилегије тако да ми стварно чудно како је -Мотор Сајклист-
остао само на једном Мотору :hahaha::hahaha:
 
То сам ја причао,управо то у посту око Халкидикија.
Ви,Националне Мањине уживате такве Привилегије тако да ми стварно чудно како је -Мотор Сајклист-
остао само на једном Мотору :hahaha::hahaha:
Nemam vise ni jedan
 

Živimo u zarobljenim državama kojima vladaju ološ i korporativni kapital​

05.08.2022. / 8:52



BANJALUKA – Svjetskim demokratijama u posljednjih par decenija ne cvjetaju ruže, jer je njihov sadržaj iscrpljen vladavinom korporativnog kapitala i ološa. Korporativni kapital je zauzeo sav prostor u politici, društvu, javnom prostoru i medijima, a ućutkali su i izgurali siromašne i srednje slojeve sa svih polja.

Screenshot_2-e1659682247539.png

FOTO: Capital

https://www.capital.ba/zivimo-u-zarobljenim-drzavama-kojima-vladaju-olos-i-korporativni-kapital/
 

Živimo u zarobljenim državama kojima vladaju ološ i korporativni kapital​

05.08.2022. / 8:52



BANJALUKA – Svjetskim demokratijama u posljednjih par decenija ne cvjetaju ruže, jer je njihov sadržaj iscrpljen vladavinom korporativnog kapitala i ološa. Korporativni kapital je zauzeo sav prostor u politici, društvu, javnom prostoru i medijima, a ućutkali su i izgurali siromašne i srednje slojeve sa svih polja.

Screenshot_2-e1659682247539.png

FOTO: Capital

https://www.capital.ba/zivimo-u-zarobljenim-drzavama-kojima-vladaju-olos-i-korporativni-kapital/
Pogledaj ovo dok nisu obrisali sa jutuba
Ovakvih svjedocanja imas na stotine

 
FOTO, VIDEO: U centru Novog Sada u suvo drveće ubacivali zelene grane da izgleda "življe"

Autor: 021.rs​

NOVI SAD

04.08.2022.​

13:14 > 13:33​

13
U centru Novog Sada su u suve mladice danas ubacivane zelene grane nekoliko sati pre dolaska predsednika Aleksandra Vučića i drugih funkcionera na obeležavanje "Oluje", saznaje 021.rs.
FOTO, VIDEO: U centru Novog Sada u suvo drveće ubacivali zelene grane da izgleda življe

Foto: 021.rs
Zelene grančice su u suve mladice ubacivane kod zgrade Srpskog narodnog pozorišta i to su radili radnici u zelenim odelima, za koje svedoci nisu sigurni kom preduzeću pripadaju. Ono što je potvrđeno za 021.rs jeste da nisu u pitanju radnici Gradskog zelenila i u ovom preduzeću kažu da ne znaju o čemu se radi.
Reporteri 021.rs na licu mesta nisu zatekli radnike koji stavljaju zelene grane u suva stabla, ali su zatekli ono što su građani ispričali - da su žute mladice sada "maskirane" u zeleno.

Naime, deo osušenih stabla je popunjen zelenim granama i lako su mogle da se sklone jer nisu sve bile uvezane, dok su pored ostalih stabala na zemlji stajale manje gomile zelenih grančica koje je tek trebalo da budu umetnute.



Pokušaj da na Pozorišnom trgu nađemo nekog ko izvodi ove radove nije bio uspešan, a od građana koji su bili u blizini smo samo čuli da su videli neke radnike u zelenim odelima.

Kod Vučića sve lažno. Lažni patriotizam, lažni evropeizam, lažne diplome, lažno drveće...
i sta cemo sad???

a separatisto prikriveni?


mozes da nam pljunes pod prozor tako sitan i bedan nemocan jadan. Kome to nama? Svim srbima separtisto prikriveni.

Severna Srbija upamti!
 

Back
Top