Quantcast

U cemu ste se prepoznali?

HOMER

Zainteresovan član
Poruka
320
Peta W.:
Kada ovo pitam,prvenstveno mislim na horoskop. Dakle,da li se neko od vas poistovecuje sa svojim horoskopskim znakom, prepoznaje se u nekoj drugoj stvari,zivotinji ili predmetu... Ili mozda misli da je u prethodnom zivotu bio neka bitna istorijska licnost...
Mislim da ste shvatili sta sam htela da kazem...
Pozdrav :wink:

O da. Dugo sam se podsmevao horoskopu i svemu srodnom, ali doživeo sam nešto što me je učinilo vernikom.

Inače sam ravnomerno iskombinovani strelac - vaga

Peta W.

Poznat
Poruka
9.787
HOMER:
Peta W.:
Kada ovo pitam,prvenstveno mislim na horoskop. Dakle,da li se neko od vas poistovecuje sa svojim horoskopskim znakom, prepoznaje se u nekoj drugoj stvari,zivotinji ili predmetu... Ili mozda misli da je u prethodnom zivotu bio neka bitna istorijska licnost...

O da. Dugo sam se podsmevao horoskopu i svemu srodnom, ali doživeo sam nešto što me je učinilo vernikom.

A sta si to doziveo,pa si postao vernik??
Ajde,podeli to sa nama...ili sapni meni,necu nikom reci!! :wink:

dugi777jezik

Aktivan član
Poruka
1.134
Peta W.:
HOMER:
Peta W.:

A sta si to doziveo,pa si postao vernik??
Ajde,podeli to sa nama...ili sapni meni,necu nikom reci!! :wink:
8) 8) 8) Ja sam se prepoznao u Tebi, Ljubavi, gde si, sto te nema...! CmokKiss !!! :P :P :P

J

Jekac

Gost
Ja verujem u horoskopski znak i poistovecujem se sa znakom
ja sam blizanac u podznaku rak. Previse pricam i prebrzo, ljudi me obozavaju jer sam lik za zabavu i nikoga ne volim, dvolicna sam
a sa druge strane umem da budem i strasno osetljiva sto je odlika raka
A da imle smo ja i sestra jedno malo cudno, smesno i negodno iskustvo. Bile smo clanovi a da nismo znale sekte Hare Krisna. Ustvari mis mo tamo isle zbog muzike a ustvari je ispalo da su nas oni svake godine zvali na okupljanje i davali nam neke kolace i pricali o pogrebnom zivotu i proslom zivotu. Po njihovom nekom vidjenju svi smo mi bili u proslom zivotu zivotinje i kada nekog duze gledas licice ti na neku zivotinju. A kada je rec o osobi iz proslog zivota si zamisljaju da su bile istoriske licnosti a kako to da se niko ne poistovecuje sa prosecnim covekom, malolgradjniniom i seljakom?

kalis

Elita
Poruka
19.087
U horoskopu vodolija, prvenstvo tvog pitanja...
Prepoznajem se u vetru, kiši, oluji, svakoj prirodnoj nepogodi...
U pokretima mačke, rečnoj struji ..., i svemu drugom , što nije napravljeno ljudskom rukom ...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.