U čemu ljudi više uživaju... seks ili novac?

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
112.880
citam neke teme i pade mi na pamet...
u cemu ljudi vise uzivaju..u seksu ili u parama?

sta ljudi vise vole..dobar seks ili puno para?

360_F_90991843_GyHaJ9aMzA003ARucpEGHA2aDinFdVRk.jpg
 
Poslednja izmena:
kad imas pare mos imati seks na pretek a ako si svorc mora se pomucis.
U zadnje vreme to vazi i za zene.
ma jok
evo baš imala iskustvo prošle nedelje
nema šta nema
ali može da ima sex ako plati, inače pustio stomak.. msm ko će se seksati sa nekim dobrovoljno sa tolikim stomakom? možda neko zbog skijanja na Kopu.
A kakav je osećaj to da znaš da si platio sex?
msm ko voli nek izvoli
 
Pričaju ljudi svašta, ali vidim ja da ni muškima nije prijatan osećaj kada znaju da se neko hebe sa njim zbog novca
ipak je to udar na sujetu
znači ja nisam dobar kao muško
već moji dodaci
a zbog cega se neko hebe sa nekim?
zbog njegovog nosa. osmeha, intelekta, fizickog izlgeda, novca..u cemu je sustinski razlika?
 
ma jok
evo baš imala iskustvo prošle nedelje
nema šta nema
ali može da ima sex ako plati, inače pustio stomak.. msm ko će se seksati sa nekim dobrovoljno sa tolikim stomakom? možda neko zbog skijanja na Kopu.
A kakav je osećaj to da znaš da si platio sex?
msm ko voli nek izvoli
svaki seks se placa.........i onaj pre braka i onaj u braku i onaj van braka.
Pre braka moram odvesti zensku u provod, romanticnu veceru, kupiti poklone............u braku moram ici kod zenine familije u goste, moram joj kupiti sve sto pozeli, voditi n aletovanje..............van braka je jos pa najjevtinije. Nema poklona, nakita, gubljenje vremena u setnjama..........sve posteno i po dogovoru.
 
a zbog cega se neko hebe sa nekim?
zbog njegovog nosa. osmeha, intelekta, fizickog izlgeda, novca..u cemu je sustinski razlika?
pa sviđa ti se taj neko, prijatno ti pored te osobe, misliš da se dobro hebe, pališ se na nju

s druge strane, zbog novca? znači trpiš to što se ne pališ na njega, već na to što ima da pruži novcem... to umanjuje sasvim samo to zadovoljstvo
 
ko ima para (uslove za zivot) uziva u seksu, ko nema para...j.ebe se za pare :)
Evo radi poredjenja
U poslednjih par meseci bila sam bliža sa dve osobe
JEdan neki vozač, ima crkavicu da preživi. Ali je tako zgodan, ima dobru alatku i očigledno veliki izbor žena za hebanje. Dolaze kod njega kući.
Drugi ima jako puno para, ali nije lep. Plaća svojim novcem te neke vezice.. Ide svuda, putuje, kupuje šta poželi, deluje to lepo. No, moj utisak je da je ovaj prvi zadovoljniji u životu

Tema je u čemu više uživaš
a ne šta je potrebno za život
 
Ako neko ima novac ne iskljucuje to druge kvalitete,ne postoji covek bez kvaliteta samo ih sam tumba kako zeli na skali prioriteta ili ga drugi ljubomorno osude kako hvata na kes umesto sarm
pa nisu bitni drugi, koga briga šta drugi misle o njemu
već ono sam osećaj
ne znam.. ne znam kako bih sa puno keša mogla proceniti ko me hoće zbog mene a ko zbog situiranosti
 
Pa nekad se na to gledalo tako, nema nista ako nemas para. I to u relaciji muskarac pare, zena se poda se. Danas nije to vise tako.
Kao sto bi ona tebe pitala : imas li para za ovo planinarenje? Tako i ti nju mozes pitati isto: imas li ti? Pa sta cekas mama? Napred i navali, 21 je vek.
A tema je koliko mi se cini pre o tome da je novac kao nacin da dodjes do zivotnog komfora. Pa opet zavisi. Ako si neki krimos, na pr, i spavas s jednim okom otvorenim da bi sutra provozao neka skupa kola, koji ce ti to?
Ili si neki nasikani broker koji mrzi svako jutro, znajuci da ce da ide i prazno gleda u brojeve ceo dan, da bi kuci dosao ispraznjen i legao u fotelju sa masazerom? Ili te ceka neka bezkarakterna, prepotentna, ambiciozna, Karen zena kuci? Za koji ce ti to?
E, ako se nadjes, da radis i zaradjujes a imas strast u tome, tu jesu i izazovi, ali si i produktivan? I u tome si sa nekim ko te ne gleda kroz to, vec kroz siri kontekst tebe i sa tom osobom si dusevno povezan? onda je to bingo.
Tako da mozes to da svedes na iskrena ljubav, posao, pa seks..
 

Back
Top