Quantcast

U cemu je problem ovog belog sveta?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.382

......" uzmi rakiju bre - JA SAM SAMO NA KAFU NAUCENA - jel? MHM - Auuu pa da ja zam zaboravio da si ti milostiva gospoja nego se ja ne secam da sam ti nesto u zivotu kafu kuv'o - pij - MA NE PIJEM RAKIJE - a vi ovo vid ovo (kais za po doope) E OCU - kako se kaze? ZIVELI - e tako ......jel lepse od kafe - DOBRO JE - e a sad ces patos da izribas :hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:

Hahhahahah kakav kralj!

Dodaj mi ovo silo!
Fala nisi trebala...

Dodaj mi ovak kalup
Fala nisi trebala.....
:hahaha::rotf:

Eto to su te psiholoske metode, pa nek neko primeni

......Jel? ....to ti "pevaj" kad ti otac bude mecku po ulici vodio.......:hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf:

ISPOD SVAKE MIRE STO DJAVOLA VIRE - ZENE.......ZENE :hahaha::rotf:

paperinos

Domaćin
Poruka
4.821

......" uzmi rakiju bre - JA SAM SAMO NA KAFU NAUCENA - jel? MHM - Auuu pa da ja zam zaboravio da si ti milostiva gospoja nego se ja ne secam da sam ti nesto u zivotu kafu kuv'o - pij - MA NE PIJEM RAKIJE - a vi ovo vid ovo (kais za po doope) E OCU - kako se kaze? ZIVELI - e tako ......jel lepse od kafe - DOBRO JE - e a sad ces patos da izribas :hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:

Hahhahahah kakav kralj!

Dodaj mi ovo silo!
Fala nisi trebala...

Dodaj mi ovak kalup
Fala nisi trebala.....

......Jel? ....to ti "pevaj" kad ti otac bude mecku po ulici vodio.......:hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf:

Genijalno, ovako treba sa zenama, e sa ovakvim pristupom nema problema sa lajavim i uvek nezadovoljnim zenama.
Samo ih treba uposliti i obavezno kais u sake i da vidis miline i mira u kuci.

Poslednja izmena:

paperinos

Domaćin
Poruka
4.821

Hahhahahah kakav kralj!

Dodaj mi ovo silo!
Fala nisi trebala...

Dodaj mi ovak kalup
Fala nisi trebala.....

Na zenama bi trebalo da stoji kratko upustvo za upotrebu.A ono bi moralo da glasi raspali i ne zali.:)

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.382
Kakva seksisticka, agresivna i sovinisticka tema

Reci cu sam - zgadjena sam!

Ovo zasluzuje ban i zakljucavanje jer propagira nasilje nad zenama!!!!

P.S. Ako ovi 'mudrijasi' dizu ruku na vas - uzvratite im!
Ionako samo slabici dizu ruku na bilo koga!
Kakva seksisticka, agresivna i sovinisticka tema

U bre kake sve ti reci znas!!!:hahaha: Bas si se mlogo emancipovala od ere ribanja podova! Sad jos filozofiras kao Georg Vilhelm Fridrih Hegel...Izvini uporedio bih te i sa nekim zenskim filozofom i mudrim covekom ali nema zena tamo:mrgreen:

Ovo zasluzuje ban i zakljucavanje jer propagira nasilje nad zenama!!!!
Ma idi begaj (prim.Zika Pavlovic)
A zasto da banuju Steriju ili Aleksandra Berceka??

Pa ovo je satira. Zasto shvatas sve hrastovno (bukvalno) ?:roll:

P.S. Ako ovi 'mudrijasi' dizu ruku na vas - uzvratite im!
Ionako samo slabici dizu ruku na bilo koga

Moze, al' prvo laminat da izribas! :hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:

Kada izribas dobro laminat onda cu ti dati da drmnes jednu radzu i dacu ti da igras PC igrice: Call of Duty Woman Edition
http://3.***************/_QCcMTHCBJ4c/TRRxTYPnnqI/AAAAAAAAEIA/oVXElWEYghw/s1600/Call%2Bof%2BDuty%2B-%2BWomen%2527s%2BEdition.jpg

Poslednja izmena:

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.382
-------ZENE STA VAM JE---------OVO JE SAMO MOJ EKSPERIMENT DA VIDIM KAKO REAGUJETE NA PATRIJARHALNO DRUSTO I DA VIDIM DA LI STE SE OPORAVILE OD TOGA DO DANASNJEG DANA....

VIDIM DA I DALJE POSTOJI OZBILJAN STEPEN FRUSTRACIJE NA TU TEMU (nista lose, to je normalno)

Kao kad muskarci idu u rat pa posle imaju neke fobije ili poremecaje licnosti...

Treba ovo sve da vam bude smesno a ne da ozbiljno shvatate.....

PA zasto se kaze da je Sterijina ZLa zena umetnost od nase kinematografije...:mrgreen:

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.382
mrzi on i muškarce, naročito one koji imaju veću đoku od njegovog crvića, a fala bogu svaki ima..:D
Ahahah sada si ovde presao???? hahah da li je moguce da jos imas kompekse sto sam ti biJO sa zenom? Mislim u sopingu??
PA daj nemoj te smesne tinejdzerske mehanizme odbrane, moj je veci i sad je to izbrisalo ono sto sam bio sa tvojom zenom....To i dalje stoji...Ali ako ce ti biti lakse ajde neka ti bude imas veci...Nos...

Eto el vidite - ISPOD SVAKE MIRE STO DJAVOLA VIRE.....
Eto kako jedna zena moze da posvadja 2 prosvetna radnika mene psihologa i Tanatosa profesora Istorije koji je izjavio da ce da batinja svoje dete hahahahhaha
Eto kako se zene sluze sexualnim manipulisanjem....

Sad je Tanatos kivan na mene!

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.382
Ti bi za promenu, kako reče jedna pametna glavica ovde, samozvani psihologu, mogao da prestaneš da vičeš i da mrziš žene, pređi na muškarce, da za jedan promil ovoj planeti bude lakše.....
Po cemu sam ja SAMOZVANI PSIHOLOG?
Zasto vredjas, to je uvreda! Ti obezvredjujes ono sto ja imam i sto sam dobio posle studiranja...Po cemu ti tvrdis to??? Nemas dokaza a ja imam - crno na belo...

Mozes samo da crknes od muke!

A da si malo pazljivije posmatrala temu i pogledala malo dublje od "dubine gledanja Farme koju pratis" znala bi a ne bi lupala gluposti i napadala!

I za kraj - da imam diplomu i nisam samozvan nego je univerzitet izdao diplomu - ajde sad crkni od muke....

Nazalost ja tebe nikako ne mogu da uvredim i obescastim - nemas nikakvu diplomu...cak ni onu samoproklamovanu .....J b g nemas nista...nula...zero....

Thanatos

Poznat
Poruka
9.917
Ahahah sada si ovde presao???? hahah da li je moguce da jos imas kompekse sto sam ti biJO sa zenom? Mislim u sopingu??
PA daj nemoj te smesne tinejdzerske mehanizme odbrane, moj je veci i sad je to izbrisalo ono sto sam bio sa tvojom zenom....To i dalje stoji...Ali ako ce ti biti lakse ajde neka ti bude imas veci...Nos...

Eto el vidite - ISPOD SVAKE MIRE STO DJAVOLA VIRE.....
Eto kako jedna zena moze da posvadja 2 prosvetna radnika mene psihologa i Tanatosa profesora Istorije koji je izjavio da ce da batinja svoje dete hahahahhaha
Eto kako se zene sluze sexualnim manipulisanjem....

Sad je Tanatos kivan na mene!
:hahaha: :hahaha: :hahaha: ........................:hahaha:
lekić, lekić, lekić.....vreme ti je za lekić..:D

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.