U čast najboljem političaru svih vremena

Како трагикомично!:hahaha:

Све пуца од младости. :hahaha1:

:rtfm:

Tivat40.jpg




 
Црногорски комунисти!:bljak:

Поносиш се најодвратнијом сортом људи.Оном сортом чија је мржња према Србима једнака оној усташкој, ако не и већа! Срамота!;)

Ih, ne preteruj ... Crnogorski komunista (onaj iskreni) nece nista lose ni da pomisli protiv Srba a kamoli da kaze ... pusti izrode kao sto je ovaj Zike i sl ... Crnogorci su ok, znam ih dosta, sve ljudine
 

Back
Top