Quantcast

U BMW-u predviđaju da će benzinci ostati u prodaji još 20 godina, a dizelaši 30 godina

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
34.071
Nije on meni problem bez vas on nema sansu ..zato i udaram tamo gde se moze a ne u przno kao ti ..

Ma daj, mimikrija . Sto puta si ovde branio zapadnjačke kolonizatore . Zbog toga se ovde ne slažemo

A onda mi ti tvrdiš kako si za suverenizam ... ja možda zbog manjka informacija mogu biti u zabludi po pitanju mnogih poteza vlasti , ali bar što se tiče ovde diskusija uvek prepoznam slugu dosadašnjeg poredka

igi192

Elita
Poruka
20.449
Ma daj, mimikrija . Sto puta si ovde branio zapadnjačke kolonizatore . Zbog toga se ovde ne slažemo

A onda mi ti tvrdiš kako si za suverenizam ... ja možda zbog manjka informacija mogu biti u zabludi po pitanju mnogih poteza vlasti , ali bar što se tiče ovde diskusija uvek prepoznam slugu dosadašnjeg poredka
Nema vanjski faktor sansu bez unutrasnjeg izdajnika tu je nasa najveca razlika.. Sta ja ima da trosim vreme i lupam glavu o Americi tu se ne moze nista promeniti ali ima gde moze ali o tome vi nećeš da pričaš..

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.