У БГД осванули плакати: Ово су убице српске деце у кафићу "Панда", штити их Вучић!

To што пишеш великим словима у колору не значи да си у праву.

Он да зна ко је то урадио - он би рекао.
Он да је умешан у то - Ћутао би !

Све су то предизборне играрије политичара.
Јбг морају од нечега да живе, а понекад је то смрт деце,
глад, беда ...

Гадан занат ! :bljak:

Ма ти си обичан бот. Лепићеш само СНС плакате када ти се нареди. А на форуму ти је забрањено да слободно мислиш и дискутујеш. Једино што имаш задатак је да браниш неодбрањиво везано за твог Вољеног, па макар и засипао ове странице бесмисленим реченицама као што је та да је „Легија у затвору“, а знаш да се убиство у кафићу Панда догодило 1998. када је Легија био све и свја.
Мене плаћа Љотић из гроба.

Pogledajte prilog 1435123

U BGD osvanuli plakati: Ovo su ubice srpske dece u kafiću „Panda“, štiti ih Vučić!

Pogledajte prilog 1435125

20.10.2023.

Тако су за убице именовани Радомир Баћовић Бобан, Лука Бојовић, Синиша Петрић Зеница и Милорад Улемек Легија.

Такође, аутори плаката тврде да ове убице чувају Александар Вучић, Андреј Вучић, Александар Вулин, Братислав Гашић и Веселин Милић.

И поред тога што је најављивао да ће открити позадину и починиоце маскра у кафићу „Панда“, Александар Вучић то до данас никада није учинио.

link

Тамо где дебе убија, не води се истрага. Али, заклела се земља рају да се све тајне дознају, каже наша Србијанска пословица. Сазнање да је дебе Балканског касапина убио дечаке у кафићу "Панда" у Пећи да би тај терористички акт лажно приписао Косовским Албанцима, као и чињеница да Чипуљчанин крије убице, деловаће катарзично на грађане Србије.
Па за тај злочин је одговоран режим Слободана Милошевића, али затим и Коштуница и Ђинђић који нису разоткрили мотиве тог злочина.
И Тадић је довољно дуго владао Србијом, па ни он није то решио.

Много паметније је окривити Вучића за оно што је само он крив, као рецимо екоцид у Србији и катастрофално стање у Беграду и остатку Србије.

Овим аферама се он само помаже, дакле ти си у служби АВ, како би од њега направио већег патриоту и мученика.

Па за тај злочин је одговоран режим Слободана Милошевића, али затим и Коштуница и Ђинђић који нису разоткрили мотиве тог злочина.
И Тадић је довољно дуго владао Србијом, па ни он није то решио.

Много паметније је окривити Вучића за оно што је само он крив, као рецимо екоцид у Србији и катастрофално стање у Беграду и остатку Србије.

Овим аферама се он само помаже, дакле ти си у служби АВ, како би од њега направио већег патриоту и мученика.
Očigledno je da se svi pomenuti boje famozne Službe. Zato nisu razotkrivene ni mnoge druge stvari iz Miloševićevog perioda.

А зашто су их убили ?
Аха, сада сам прочитао и зашто.

Ипак ми је невероватно,
стално и на све стране као неко побио своје,
да би окривио противника.

Теорија завере.

Vidi, nikad niko nije rekao recimo da je Olivera Ivanovica ubio neki Siptar. Sto znaci da i nije. A to onda znaci da su ga ubili nasi. Cak nije ubijen da bi se okrivio protivnik, ali je ubijen od svojih. Mada ti koji su ga ubili nisu moji, i nadam se da ce uskoro da ih stigne ista sudbina.

Море бит, није да не море.

А ткоји је мотив био?

Да се сломи челично братство и јединство шиптарског и српског народа, које је тог децембра 1998-ме било најчвршће икад?
Boro Vukmirovic i Ramiz Sadiku

Не постоје србијанске пословице, . Само српске.
Србијанске су јер су наше, са подручја Србије, нису ваше крајишке, босанске, црногорске, личке или далматинске. Јел` ти сад јасно?

Србијанске су јер су наше, са подручја Србије, нису ваше крајишке, босанске, црногорске, личке или далматинске. Јел` ти сад јасно?
Не, наравно. Српско је и једно и друго. Ја нјисам никакв краишник, босанац, црногорац, личанин, или далматинац. И они су Срби, и ми смо Срби и што постоји да је српско, то је српско. Нема ничега србијанког. Српска култура постоји, србијанска не постоји. И она културна баштина из из краине, Босне, Херцеговине, Црне Горе, Далмације, и из Шумадије, су једна те сита култура, то јест српска. То се не одваја. А сваки покушај раздвајања је штеточински и у суштии непријатељски.

Српско је и једно и друго.
Ако би написао да је пословица српска, не би ништа погрешио, али при томе се не би знало тачно одакле је пословица; можда је на пример са Романије. А моја маленкост хоће да нагласи да је пословица из Србије, јер оно шта је из Србије, то је само наше, Србијанско, а оно шта је Србијанско није и босанско, личко или црногорско. Јел` ти јасно сада?

Ако би написао да је пословица српска, не би ништа погрешио, али при томе се не би знало тачно одакле је пословица; можда је на пример са Романије. А моја маленкост хоће да нагласи да је пословица из Србије, јер оно шта је из Србије, то је само наше, Србијанско; то шта је Србијанско није и босанско, личко или црногорско. Јел` ти јасно сада?
Све је то српско. Подвајањее је штеточинско и непријатељско.

Све је то српско. Подвајањее је штеточинско и непријатељско.
Па ти немој да одвајаш. Моја маленкост ће увек да одваја јер сматрам да је наш Србијански индентитет угрожен.

Па ти немој да одвајаш. Моја маленкост ће увек да одваја јер сматрам да је наш Србијански индентитет угрожен.
Ти си се одавно одвојио од Срба. Свих Срба и из Босне и из Србије.

Ти си се одавно одвојио од Срба. Свих Срба и из Босне и из Србије.
Важи. Све како ти кажеш. Само ме заобиђи са својим изливима љубави према Босанцима, Личанима, Славонцима ...

Важи. Све како ти кажеш. Само ме заобиђи са својим изливима љубави према Босанцима, Личанима, Славонцима ...
Мислиш, према свим Србима, одакле год да су? Јер управо о томе причам. Него види, пошто си ти очигледан, заиста немам никакв разлог да те не заобилазим.

Не. Вест о појави ових плаката Ђидини медији нису објавили јер су то медији који помажу вашем Вољеном.
Šiptari plaćaju lepljenje plakata a degenerisana materija urla i penuša.

Back