U Beogradu se obeležava Dan Evrope

Vesti Krstarice

Domaćin
Poruka
3.392
BEOGRAD, 8. maja 2011. (Beta) - Šef deleacije EU u Srbiji Vensan Dežer i predsednik Saveza za školski sport Željko Tanasković otvorili su u nedelju u centru Beograda niz manifestacija kojima će biti obeležen Dan Evrope.

U okviru programa "Evropa otvoreno" u Makedonskoj ulici organizovana su sportska takmičenja za učenike osnovnih škola, dok će u Domu omladine biti otvorena izložba "Kako prepoznajem Evropu". Tokom dana će u Domu omladine više ambasadora članica Unije volontirati i razgovarati s gradjanima.

"Proslavljamo Dan Evrope koji je izuzetno simboličan za nas", rekao je Dežer obraćajući se učenicima sportskih takmičenja.

On je takmičarima u fudbalu, odbojci i nadmetanju "Evropa bez granica" poželeo uspeh. "Zabavite se ali i branite vrednosti, vrednosti borbe, duha i takodje fer pleja", rekao je Dežer.

Bivši odbojkaški reprezentativac Tanasković istakao je da Savez za školski sport već četiri godine uspešno saradjuje s Kancelarijom EU.

"Vama deco želim da se pre svega danas družite i kao bivši sportista uveren sam da će danas pobediti sport. Takodje veliko mi je zadovoljstvo sto zajedno s vama obeležavamo Dan Evrope i nadam se da će naša zemlja uskoro postati članica EU", rekao je Tanasković.
 
Dan Evrope kao (nekad) "Radost Evrope"
Jel to to?

Kako beše...

Deca Evrope
to su ustvari
moji druga a a a a a ri
ajde-1.gif

Sve su te cure
i ti dečaci
moji zemlja a a a a a ci......

???
 
čista indoktrinacija.

Једном и да се сложим са тобом!!!!!!!! :ok:

Потпуно исто што је радио зликовац Броз - само УМЕСТО ТИТОВКЕ И ПИОНИРСКЕ МАРАМЕ - САДА ИМАМО КРУГ САТАНИСТИЧКИХ ПЕТОКРАКА... ВРТЛОГ У КОМЕ БИ ТРЕБАЛО ДА СЕ ИЗГУБИМО ЗА СВА ВРЕМЕНА........:dash::dash::dash:

Гледао сам прилог у дневнико - ПА ТО ЈЕ ОДВРАТНО, ТОТАЛНА ЗЛОУПОТРЕБА ДЕЦЕ У ПОЛИТИЧКЕ СВРХЕ - ГДЕ СУ САДА ГОВНАРСКЕ НВО ДА СЕ ОГЛАСЕ??? СВА ДЕЦА ОБУЧЕНА У ПЛАВЕ МАЈИЦЕ СА ЖУТИМ ПЕТОКРАКАМА...

140383_bgpult-foto-v-mitic_f.jpg
Agencija za evropske integracije želi da čuje i stavove Beograđana
 
Једном и да се сложим са тобом!!!!!!!! :ok:

Потпуно исто што је радио зликовац Броз - само УМЕСТО ТИТОВКЕ И ПИОНИРСКЕ МАРАМЕ - САДА ИМАМО КРУГ САТАНИСТИЧКИХ ПЕТОКРАКА... ВРТЛОГ У КОМЕ БИ ТРЕБАЛО ДА СЕ ИЗГУБИМО ЗА СВА ВРЕМЕНА........:dash::dash::dash:

Гледао сам прилог у дневнико - ПА ТО ЈЕ ОДВРАТНО, ТОТАЛНА ЗЛОУПОТРЕБА ДЕЦЕ У ПОЛИТИЧКЕ СВРХЕ - ГДЕ СУ САДА ГОВНАРСКЕ НВО ДА СЕ ОГЛАСЕ??? СВА ДЕЦА ОБУЧЕНА У ПЛАВЕ МАЈИЦЕ СА ЖУТИМ ПЕТОКРАКАМА...

140383_bgpult-foto-v-mitic_f.jpg
Agencija za evropske integracije želi da čuje i stavove Beograđana

A kad luda Žigonka voda decu da sa njom tezgare po političkim skupovima ,to naravno nije zloupotreba , već je baš super ... :think:
 
Dan Evrope kao (nekad) "Radost Evrope"
Jel to to?

Kako beše...

Deca Evrope
to su ustvari
moji druga a a a a a ri
ajde-1.gif

Sve su te cure
i ti dečaci
moji zemlja a a a a a ci......

???

Ма јок, брееееееее....... ово је била најодвратнија АГИТПРОПОВСКА АКЦИЈА НА КОЈОЈ ЈЕ ЧАК ДРЖАО ГОВОР ОНАЈ ПЕДОФИЛ ДЕЖЕР - СЛИЧНО КАО "СЛЕТ ЗА 25.МАЈ" - САМО ЈЕ ФАЛИЛА ШТАФЕТА ДО јЕВРОПЕ И ДА ОДЕМО СВИ У ТРИ ЛЕПЕ ?=)($#=/&(%/($#?=*)("#
 
Ма јок, брееееееее....... ово је била најодвратнија АГИТПРОПОВСКА АКЦИЈА НА КОЈОЈ ЈЕ ЧАК ДРЖАО ГОВОР ОНАЈ ПЕДОФИЛ ДЕЖЕР - СЛИЧНО КАО "СЛЕТ ЗА 25.МАЈ" - САМО ЈЕ ФАЛИЛА ШТАФЕТА ДО јЕВРОПЕ И ДА ОДЕМО СВИ У ТРИ ЛЕПЕ ?=)($#=/&(%/($#?=*)("#

Штааааа:eek:
ни штафете немају, ебо их пут.:mrgreen:
 
A kad luda Žigonka voda decu da sa njom tezgare po političkim skupovima ,to naravno nije zloupotreba , već je baš super ... :think:

Е, немој да ме разочараваш... Жигонка НИКАДА НИЈЕ ПРАВИЛА ПОЛИТИЧКИ АГИТПРОП - него је покушавала да помогне и тој деци и народу на КиМ... ово што РАДИ ЖУТА БАГРА О НАШЕМ ТРОШКУ ЈЕ НЕШТО САСВИМ ДРУГО...:rtfm:
 
Е, немој да ме разочараваш... Жигонка НИКАДА НИЈЕ ПРАВИЛА ПОЛИТИЧКИ АГИТПРОП - него је покушавала да помогне и тој деци и народу на КиМ... ово што РАДИ ЖУТА БАГРА О НАШЕМ ТРОШКУ ЈЕ НЕШТО САСВИМ ДРУГО...:rtfm:

Ma pusti....ljubomorni su na Ivanu Zigon i njeno bogatstvo duha.
 
Užas ,ova prolupala rospija u 21. veku promoviše matore staljinističke zločince i sovjetske komunjare ,u vreme kada ih se ceo svet odrekao i osudio :eek:

Упознао сам неке голооточане - никакве благе везе они немају са Стаљином и стаљинизмом - ОНИ СУ ЈЕДНОСТАВНО РУСОФИЛИ, СРБИ КОЈИ РУСЕ ДОЖИВЉАВАЈУ КАО РОД РОЂЕНИ... ништа друго... бар они са којима сам разговарао суштински никакве благе везе нису имали ни са терором ни са злочинима ЈЕДИНО СУ ВОЛЕЛИ РУСЕ...
 
Pa su se baš ložili na one crvene Ruse , a ne recimo na Bele:lol: , bilo je tu i nevinih sigurno , ali bilo je itekako i najgorih staljnista koji su zbog ljubavi prema dotičnom Gruzijcu tamo zaglavili.Mada ni Broz po tom pitanju nije bio cvećka ,pošto je on isto prvih par godina furao tu sovjetsku priču , pa je mnogima ispran mozak u to vreme , samo se na vreme opametio , al opet je činjenica da su staljinisti i IB-ovci tada bilo opasan antidržavni element.
 
Једном и да се сложим са тобом!!!!!!!! :ok:

Потпуно исто што је радио зликовац Броз - само УМЕСТО ТИТОВКЕ И ПИОНИРСКЕ МАРАМЕ - САДА ИМАМО КРУГ САТАНИСТИЧКИХ ПЕТОКРАКА... ВРТЛОГ У КОМЕ БИ ТРЕБАЛО ДА СЕ ИЗГУБИМО ЗА СВА ВРЕМЕНА........:dash::dash::dash:

Гледао сам прилог у дневнико - ПА ТО ЈЕ ОДВРАТНО, ТОТАЛНА ЗЛОУПОТРЕБА ДЕЦЕ У ПОЛИТИЧКЕ СВРХЕ - ГДЕ СУ САДА ГОВНАРСКЕ НВО ДА СЕ ОГЛАСЕ??? СВА ДЕЦА ОБУЧЕНА У ПЛАВЕ МАЈИЦЕ СА ЖУТИМ ПЕТОКРАКАМА...

Uuu, Mito, pomeri se s mesta...

Pa ovo je bas sve po propisu za vas hardcore pobozne antikomuniste :per:

star-crown.jpg


67120053118057002.png


Kazu skinuli krst sa zastave, posto se bunila... TURSKA! :hahaha:

Sve provereno hriscanski - ko pucka! :zaljubljena:
 

Back
Top