U Beogradu otvorena BANKA SPERME...?

Poruka
2.386
E sada jel to znaci da ce da nam lozu produzavaju Dr.kachi ili Yebachi? Zivo me zanima dal ce se tu zene obradovati jel im muskarci nece trebati u tom obimu kao pre ? Nekako sam mishlenija da ce da se jako obraduju .... samo odu i izaberu spric ... " ja bi doktore onaj veliki od 25 santima i molim vas pokusavajte bar pola sata pre nego sto izvrsite insemenaciju .... ju doktore ala imate laku ruku uf uf uf ....." :shock:
 
koji vam je svima q u poslednje vreme?
sta ako neko ne moze da ima dece i to je jedini nacin (zato to i postoji a ne da bi se zene radovale)?

toliko se zanesete u tripovima da nije bitno gde gadjate...dojenje, pa ovo...dajte malo razmislite sta pisete...
 
osetite gnev anakina i drshtjite...

bmegl00493525kp.jpg
 
Da... to bi moglo da vrati osmeh na neka tuzna lica, sto je jako lepa stvar... a i nimalo nije zgodna za sprdacinu. Verujem da se dobar deo ovde prisutnih nije ni okusao u tom poslu (postati roditelj), u slucaju da se zakaze posle ovako neke sprdacine, verujem da bi razocarenje bilo jos vece. :shock:
Da ne bude samo:"Dobro je puska ,samo je malo neprecizna".
Kako god... Misljenja sam da se sa takvim stvarima ne bi trebalo tako glupavo saliti, zaista izgleda odvratno. :roll:
 
nemam pojma kako to inache funkcionishe, ali bilo bi super da postoji katalog sve sa fotografijom, obrazovanje, IQ, istorija bolesti u porodici, i naznaka zashto se opredelio za donaciju sperme
ono kad si vec primoran da koristish genetski materijal stranca, bar da znash shta uzimash
 
HeBePoBaTaH_:
Ne znam, ja štedim.
Nije moje seme za oplodnju nepoznate, kako se to zove..Majke plodne ćelije?
ih.. sad si ti ne$to posebno. Ja bih npr. voleo da se mojom spermom oplodi $to vi$e zhena na radost cele planete :lol: haha Voleo bih da vidim svoj genetski materijal u kombinaciji sa crncima, kosookima, indijancima i svim egzotichnim narodima sveta i mislim da je to sasvim normalno.
Eto, da sam zhena rado bih poklonio svoju jajnu celiju nekoj koja zheli da rodi, a nemozhe. Zar to nije super..
 
Opa, prozivka što neću da dam ono što je moje, a? :lol:
Nego, sad sam se setio, sin naših kućnih prijatelja je tako nastao, mali je genije..
A je l' bi vi svi dali?
Pa šta sam ja ondaK - rasplodni materijal, stvar, ode mi potomstvo u epruvetu, ne znam ni gde mi je dete, da li je neverovatan ko ja..:lol:
Ne znam..
Nemojte da se ložite, u Americi se to sitno plaća.
 
raindog:
nemam pojma kako to inache funkcionishe, ali bilo bi super da postoji katalog sve sa fotografijom, obrazovanje, IQ, istorija bolesti u porodici, i naznaka zashto se opredelio za donaciju sperme
ono kad si vec primoran da koristish genetski materijal stranca, bar da znash shta uzimash


Ko bi se u tom sliucaju odlucio da da spermu? Ovo je ipak stari konzervativni Balkan, gde je to jos uvek bauk, osim... naravno, onih koji bi na tom mogli da uzmu neke parice (pod uslovom da predju 80, mada oni koji imaju malo vise mogu i na druge nacine doci do novca).
Sve u svemu... dangube bi mogle da urade nesto korisno... :lol:
Mislim da bi taj katalog samo oterao potencijalne donatore, sto zbog slika, sto zbog ostalog sadrzaja. :|
 

Back
Top