U Beogradu otvorena BANKA SPERME...?

Jel ovo ta banka sperme

Spermbank.jpg


(Ilustracija pozajmljena od AntunTuna)
 
Dobro sam, hvala, Captain :) Kako si ti?

Nisam baš izvukla iz konteksta, samo citirala jedan deo posta koji sam tako shvatila. A ideju o otvaraju banke sperme pozdravljam. Ima žena čiji je izbor da žive same. Ne bi bilo fer da iskoriste nekog muškarca da bi rodile dete koje žele. Ovako, i takva moralna dilema je rešeTa.
 
Ljubo, mogla bih napisati roman za zabavu čitalaca na temu "Zašto je nekad bolje biti sam", ali... Mrsko mi je, keve mi. A i udaljiću se od teme o kojoj ovde pišemo :)
Naravno da je čovek društveno biće, "ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina..." (ovo ti je, pretpostavljam, poznato).
 
teardrop:
Ljubo, mogla bih napisati roman za zabavu čitalaca na temu "Zašto je nekad bolje biti sam", ali... Mrsko mi je, keve mi. A i udaljiću se od teme o kojoj ovde pišemo :)
Naravno da je čovek društveno biće, "ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina..." (ovo ti je, pretpostavljam, poznato).

nije bolje biti sam:) a nije bolje biti ni sa nekim ko ti ne pase:roll:
najbolje je biti svoj, sa nekim-ako taj neko postoji..ili sam - ako ne postoji:wink:
al sam pametna, a?:D :D :D

jeeeeee:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
teardrop:
Ljubo, mogla bih napisati roman za zabavu čitalaca na temu "Zašto je nekad bolje biti sam"

Тачно...има кретена...само је број таквих процентуално мали. Е сад...има баш доста оних који ти из овог или оног разлога не одговарају, а у ствари су сасвим ОК. Зато мислим да је боље направити компромис, чак прекршити принципе (ако је и друга страна спремна)...него бити сам. Јер и Ви, драге жене, треба да скапирате да ако вас нико не стартује месецима, годинама...у ствари саме такође представљате један компромис у некој евентуалној вези...само са мушке стране. Да не причам о биолошком сату...и томе што раније треба о деци да размишљате...а не да због своје неодговорности касније отварате теме...Где су старији неожењени мушкарци? Има их, само неће да ризикују са таквима...

Ако сам некога увредио...из најбоље намере је...

Да не дужим...скренуо сам са теме...
 
Captain Jack Sparrow:
E sada jel to znaci da ce da nam lozu produzavaju Dr.kachi ili Yebachi? Zivo me zanima dal ce se tu zene obradovati jel im muskarci nece trebati u tom obimu kao pre ? Nekako sam mishlenija da ce da se jako obraduju .... samo odu i izaberu spric ... " ja bi doktore onaj veliki od 25 santima i molim vas pokusavajte bar pola sata pre nego sto izvrsite insemenaciju .... ju doktore ala imate laku ruku uf uf uf ....." :shock:
To je super!
 
А замрзавање сперме а? Чисто оно...не нађеш одговарајућу жену кад си млад, а после можда нећеш моћи...а ти оп...из бочице...:-)...досипаш...:-)

Е стварно...колико је то кинте, баш ме занима? И јел имаш одговарајућу помоћ од сестара тамо? Без тога ништа...:wink: Већ видим ситуацију...свеке недеље ин д морнинг...'ајмо децо...идемо да радимо...бизмис бре...
 
Naravno da ce sestre da pomognu .... ako treba... :roll: E sada videcemo kolko ce da daju ... imaju oni neke testove koje treba da urade ... mislim da se ne placa svaki uzorak isto , ni donatoru a ni primaocu ( znate na koga mislim jel da?) to traje nekolko dana i kada se sve uradi onda se dogovarate sa njima i akcija... :shock:
 

Back
Top