U Banci i u posti i svuda....

Betty:
ne znam za tog, ali se sećam da su drogerije Jasmin svojevremeno prodate Slovencima...e sad koji je udeo kapitala čiji, i ima li tog Bokana (a ko je Bokan? ) u kapitalu negde - ne znam. Mogu da proverim :P

E ajd vidi molim te, baš me zanima - meni tetka reče da je upoznala vlasnicu Lilija, navodno žena od tog nekog. Kao, pozajmila od muža keš da otvori prvu radnju i sad rastura... I ja sam je pitala - Zar to ne drže slovenci? I ona me gledala bledo, kaže - Ne, šta ti je?

Hoću da znam bwe... navučena sam na te radnje :lol:
Non - stop sam u njima.
Prvo su me namamili odloženim plaćanjem a onda i ostatkom priče :D
 
Dragosalv Bokan nikad ne bi napisao ime svoje radnje latinicom...
Kako, bre, ne znaet ko je D.B.?
Beli orlovi, ex ćkode Isidore Bjelice..napravio najbolju TV emisiju o srpskim manastirima ever, egzibicionista, Srbin, pomalo smešan, ali rečit..
Ybte, prodaje sapune :lol:
 
HeBePoBaTaH_:
Dragosalv Bokan nikad ne bi napisao ime svoje radnje latinicom...
Kako, bre, ne znaet ko je D.B.?
Beli orlovi, ex ćkode Isidore Bjelice..napravio najbolju TV emisiju o srpskim manastirima ever, egzibicionista, Srbin, pomalo smešan, ali rečit..
Ybte, prodaje sapune :lol:
jeste. nema šanse da je bokan.
nije lood :mrgreen:
e ovako...daklen, nisu ni slovenci ali kod nas stiglo put slovenije, mislim da se i dan danas radi priprema kataloga u slo,a prerađuju se textovi ovde u jednoj agenciji.
ne volem lili, svrnem samo po tešku hemiju.
 
evo kolega kaze da je od poznanika koji je radio u bivsoj gorici, koja je sada lili, cuo da je vlasnik bokanov sestric.dragoslava bokana,koji je ziv i zdrav.taj ubijeni bokan o kome beti pise je ovome dragoslavu valjda neki stric sta li.tako da je moguca onda ta necija zena koja se pojavljuje kao direktor ili sta vec.
 
dakle jeste neki krimos.
tačnije mišković-delta kupio sve goricine radnje.
ali jeste riba, ne žena od nekog krimosa.
nije sigurna ali misli da nije bokan,
pominjala je i draškovića (andriju)
ali na žalost nemam potpunu informaciju.
 

Back
Top