Quantcast

U Banci i u posti i svuda....

majcheki

Iskusan
Poruka
6.522
Betty:
ne znam za tog, ali se sećam da su drogerije Jasmin svojevremeno prodate Slovencima...e sad koji je udeo kapitala čiji, i ima li tog Bokana (a ko je Bokan? ) u kapitalu negde - ne znam. Mogu da proverim :P
E ajd vidi molim te, baš me zanima - meni tetka reče da je upoznala vlasnicu Lilija, navodno žena od tog nekog. Kao, pozajmila od muža keš da otvori prvu radnju i sad rastura... I ja sam je pitala - Zar to ne drže slovenci? I ona me gledala bledo, kaže - Ne, šta ti je?

Hoću da znam bwe... navučena sam na te radnje :lol:
Non - stop sam u njima.
Prvo su me namamili odloženim plaćanjem a onda i ostatkom priče :D

HeBePoBaTaH_

Poznat
Poruka
7.012
Dragosalv Bokan nikad ne bi napisao ime svoje radnje latinicom...
Kako, bre, ne znaet ko je D.B.?
Beli orlovi, ex ćkode Isidore Bjelice..napravio najbolju TV emisiju o srpskim manastirima ever, egzibicionista, Srbin, pomalo smešan, ali rečit..
Ybte, prodaje sapune :lol:

X

xpajamacax

Gost
HeBePoBaTaH_:
Dragosalv Bokan nikad ne bi napisao ime svoje radnje latinicom...
Kako, bre, ne znaet ko je D.B.?
Beli orlovi, ex ćkode Isidore Bjelice..napravio najbolju TV emisiju o srpskim manastirima ever, egzibicionista, Srbin, pomalo smešan, ali rečit..
Ybte, prodaje sapune :lol:
jeste. nema šanse da je bokan.
nije lood :mrgreen:
e ovako...daklen, nisu ni slovenci ali kod nas stiglo put slovenije, mislim da se i dan danas radi priprema kataloga u slo,a prerađuju se textovi ovde u jednoj agenciji.
ne volem lili, svrnem samo po tešku hemiju.

S

Struja

Gost
evo kolega kaze da je od poznanika koji je radio u bivsoj gorici, koja je sada lili, cuo da je vlasnik bokanov sestric.dragoslava bokana,koji je ziv i zdrav.taj ubijeni bokan o kome beti pise je ovome dragoslavu valjda neki stric sta li.tako da je moguca onda ta necija zena koja se pojavljuje kao direktor ili sta vec.

X

xpajamacax

Gost
dakle jeste neki krimos.
tačnije mišković-delta kupio sve goricine radnje.
ali jeste riba, ne žena od nekog krimosa.
nije sigurna ali misli da nije bokan,
pominjala je i draškovića (andriju)
ali na žalost nemam potpunu informaciju.