Quantcast

U Banci i u posti i svuda....

H

hanibaI77

Gost
Betty:
eto vidiš da znaš o čemu se radi :P . Zašto onda meni učitavaš snobizam?

ovde je mentalitet poseban - dok se čovek privikne na ček (:lol: ), pa mu ukinu ček, pa pati duuugo, pa se preznojava od kartice (jbt, kako sad? :shock: ) pa se NEKAKO navikne na karticu...pa....bolje bre samo kešovina i proverena naša ptt. :lol:
Ima ljudi, ne bi verovala, koji se PLAŠE banaka. nema veze što u pošti, PAZI SAD, desi se da recimo - nema gotovine za isplatu penzija :? Neće u banke, i tačka. Radije će doći ustra pa ponovo čekati na reeeed.....mentalitet je čudo!
A banku da menjaju? Nikad! :mrgreen:
ne tebi zeno nego je drzava merde kad je tako neka glupost napravljena da bude luxuz i da se placa dodatno kao da je ne znam sta,ustvari ti njima pomazes jer im ne pravis guzvu ne moraju da te tretiraju odmah,mogu i posle pauze
i znam kakvo je stanje u bankama i poverenju kod nas
ovde sve sto je bitnije se placa preko banke jer amo tako mozes da ostavis trag i dokazes da si platio.i NIKO ne prima platu na ruke sem onih na crno

avesic

Domaćin
Poruka
3.006
a tek ovi loodaci što se svi nabiju ispred jednog bankomata ,,, jer su svi iz iste firme ---očigledno jesu ,, jer što bi svi čekali red kod tog automata kada na dvajs metara ima još DVA ista TAKVA ,,,, ali NE BATO oni stoje tu mirno jedan iza drugog kao primarno grejanje im dodje blizina drugog čekača ,,, ,, ali znam za jadac ,, ako jednog prevari bankomat (aaaa bajo mašina je to) ovi drugi su svedoci prevare pa može da ga tuži ,,,, E AJDE OBJASNITE MI TAJ FENOMEN , resume---- ,,, trijes ljudi ispred jednog a na udaljenosti da pljuneš do njih dva prazna

X

xpajamacax

Gost
ali ja stavrno ne razumem te koji idu preko reda.
šta misle da smo svi mi debili?
da smo pali sa marsa?
mislim stavrno mi nije jasno.
danas...u liliju...neka devojka na kasi, ja za dva koraka iza nje.
žena iza mi kaže: ajde bre,pomeri se.
i tako.
rekoh,ne,gospođo,to nije lepo, znate ne zanima me šta gospođica ima u tašni,ni novčaniku....

zlajka

Zainteresovan član
Poruka
348
Poenta cekanja i guranja po redovima je sasvim drugacija nego sto mislite :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa zamislite matorca koji vidi pile ispred sebe :roll: :o
Kod mene svi moraju da cekaju uredno svoj red :lol:
Ne daj boze da neko podje da uleti sa strane 8) :evil:
Uvek su najbucnije babe jer yebi ga truba da se ceskaju oko nekog :oops:
amatorci pa pustili bi celu bulumentu zenskica ispred :lol: :lol:
Ali jednu po jednu :lol: :lol:
Mada i mladji muskarci ne mogu da odole :razz: :lol: :razz: :lol:

pikax

Poznat
Poruka
9.553
Sta mogu -> zavrsim u banci, tamo su redovi uvek manji, a ako je red u posti veliki, vratim se kuci ili dodjem kasnije.
Mene to uopste ne uznemirava, navikla sam jos na fax-u da cekam redove za overu semestra, upis godine, potpise, bilo sta..satima ( bukvalno)

Selena

Ističe se
Poruka
2.682
Jao što ja ne volim da čekam, ne volim redove, pa ni na kasi, odmah se nešto unervozim, a kad se nađe još neko ko ima hiljadu podpitanja, dobijem mlade............:-D
Nego jedna od prednosti života u "maloj" sredini je ta što sad nigde ne čekam.............ni u pošti ni kod doktora...........svi me poznaju,a ja kao žurim..............i onda bude rečenica "da li biste bili tako ljubazni da pustite gospođicu pre vas?"...........a ja trep,trep.............ili se narogušim...........i obavim sve što mi treba za sekundu.:-D

Betty

Elita
Poruka
21.483
hemoroid:
Danas sam u posti primetio jednu novu vrstu "huskaca", posto postoji linija iza koje se nesme, oni sada na glas opominju one koji su naredu//// pa salter 4, jel necujete. Pa onda u sebi///Boze itd,tako da i ostali cuju

khm..khm....pa baš ZATO posotje oni brkati ljudi (u bankama, ne znam ima li ih u pošti) koji vode računa da se klijenti ne posvađaju...nije TVOJ posao da paziš na red, heBote!!!

E, u Delti tj., Banci Intesi nisu brkati, mladi su i slatki :) I mene puštaju preko reda i tako :P

btw. Hani, ali NIJE luskuz, sitni su novci u pitanju (koliko za obradu, svega toga, par €). Biće da ljudi nemaju informaciju da može tako....?

Sve u svemu, zaista je vreme gripa i toga :) M' ti tu neko kažlje za vrat :D

Betty

Elita
Poruka
21.483
xpajamacax:
ali ja stavrno ne razumem te koji idu preko reda.
šta misle da smo svi mi debili?
danas...u liliju...neka devojka na kasi, ja za dva koraka iza nje.
žena iza mi kaže: ajde bre,pomeri se.....

ja imam samo jedno objašnjenje, a ni to možda nije tačno - VOLE LJUDI STISKAVAC iz nekog razloga? :lol:
Ma gde u Liliju, tamo baš sve uvek ok....:?

S

Struja

Gost
moj kolega tvrdi da ih drzi Bokan, neki kriminalac,sta li.
ja stanem u red i cutim.sta da radim kada nam je to svakodnevnica.mogu da se nerviram,ali koja korist?cak i u kuci u kojoj radim cekam na red da platim ili podignem novac.meni je to u redu.

Larra

Primećen član
Poruka
748
Lilly... za mene definicija promasenog odnosa sa kupcima. Obicno tete u uniformi vole da prate musterije vec od vrata, da vam blenu u korpu pa u vas, da vam "ljubazno" kazu "Izvolite" ako razgledate nesto, (a znam da pojma ne bi imala da je pitam nesto iole ozbiljnije). A pola ih ne ume da radi sa kasom, pa je vecito neki red, dok se ona iscudjava koje dugme treba da pritisne.

Betty

Elita
Poruka
21.483
nisu tete nego onaj BRKATI ČVOROVIĆ, što viri iza polica i gleda da ne primetiš kako izviruje :P :P :P Ali njega više nema, a baš je bio super . ..u Liliju kod Mladog.
a tete su kul...bar ja imam lepo iskustvo, ne mrzi ih da sa kase ustanu i zamene mi za drugi proizvod nakon kratkih konsultacija koje su mu prednosti a šta ima druga firma i tako to :D